Šta je novo?

Kuler za custom build sa ryzen 5 3600

rolanero

Poštovan
Učlanjen(a)
06.07.2016
Poruke
121
Poena
80
Pozdrav svima,rešio sam da osvežim svoj build sa novim kulerom za ovaj procesor(ryzen 3600). Procesor se greje u full loadu do 90C sa stock kulerom i planiram da pazarim novi,ali nisam siguran koji ...
Zahtevi su sledeći , želim da uklopim estetiku i performanse , pošto pravim neki custom build ,varijanta crno belog builda (rgb moze i ne mora).Trenutno imam Phanteks p400A belo kućište sa crnom b450 MSI Gaming Plus i voleo bih da kuler bude neka crna varijanta .
Cenovni rang je oko 80e , ali kontam da nije problem dati jos 10ak E ako se nađe nešto konkretno.Razmišljao sam o : Be Quiet! Dark Rock 4 ,Cryorig H7 quad Lumi i voleo bih,ali nazalost toga nema nigde,Noctua NH-U12S chromax black .Tu su negde cenovno , ali Cryorig je značajno lošiji po performansama od ova dva. Čak sam i razmišljao o nekom AIO 120mm ,pošto moje kućište nema zadni fan za izbacivanje , pa bih tu stavio radijator ,ali nisam siguran koliko je to pametno .
Svaki predlog je dobrodosao :) .
Hvala puno!
 
Poslednja izmena:
edit: ^this

Možda Arctic eSports Duo 34 (ima u crno-beloj varijanti) i dodatnih par P12/P14 (ima i pwm varijanta) ventilatora za napred/nazad?
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno