Šta je novo?

Povezivanje bezicnih slusalica na tv?

AcaFCRS

Slavan
Učlanjen(a)
19.12.2008
Poruke
146
Poena
320
Moja oprema  
Tablet
Xiaomi Pad 5
Mobilni telefon
S9 plus
Steam
coa1983
Pristup internetu
  1. ADSL
  2. Kablovski internet
  3. Mobilni internet
Pozdrav, pazario bih neke bezicne slusalice na Aliju, 30-40 dolara, koliko vidim sve imaju bluetooth. Kako da ih povezem na LG TV LF652V? Kod nekih novijih modela TV-a lepo u opcijama zvuka pise Bluetooth, kod mene toga nema. Evo sta imam od opcija:
20200113_223019.jpg

Sta mi je ciniti?
 
Izaberes Lg sound Sync bezicno. To bi trebalo da je blutut.
 
kod šljamsunga je onaj užasni connect wizard,ali bar piše da je bluetooth.razumem potrebu da se svede na najprostije moguće i da ovako više odgovara prosečnom konzumentu,ali zaista preteruju.
 
Ja imam isto lg tv, ali nemam opciju
Lg sound Sync (wireless), imam samo (optical), sto mi je cudno posto je TV star oko 2 godine.

Da li postoji neka varijanta da sa nekim dodatkom povezem slusalice?
 
Imaš one razne BT transmiter-e, što na Aliexpress-u, što na KP kod nas. Nešto ovakvo npr.
Problem je ako imaš samo optiku kao audio-out. Ti adapteri su nešto skupljli.

Evo slično pitanje na drugom mestu na forumu, pa isprati temu...
 
1) Isporuke iz Kine su usporile zbog ovog virusa sto trenutno tamo hara (smanjen broj letova).
2) Ako jos nisi kupio slusalice, prvo se informisi koliki je latency istih, npr. neki Bluedio T4 je meren na 1100ms i to ti je mozda OK samo za muziku posto dolazi do velike desinhornizacije slike i zvuka i smetace ti za gledanje filmova.
 
@NShappy oticicu cu do tehnotronika da vidim da li imaju nesto tako.
@Ostoja, uzeo sam qcy t5, imaju latency oko 200ms, ali navodno ima neki game mode, i kad ga upalis onda padne na 65ms. Provericu na YT kako radi.
 
Nazad
Vrh Dno