Šta je novo?

Xiaomi Redmi Note 10 vs P30 pro vs Samsung Note 10+ vs Nesto drugo

dzontra86

Poštovan
Učlanjen(a)
16.08.2019
Poruke
300
Poena
70
Kamera i baterija.

P30 pro imam.

Da li Note 10, Note 10 + ili nesto trece ima bolju kameru?

Honor 20 pro i Lg G8s izgledaju simpa isto.
 
Svi Pixeli imaju bolju kameru, od dvojke pa nadalje. Samo odaberi onaj sa najboljom baterijom.

Sent from my Pixel 2 using Tapatalk
 
P30 Pro u oba segmenta fenomenalan. Što bi uopšte menjao?
 
Ako hoces da baciš para zbog minimalnih dobitaka onda menjaj P30 pro.
Možda imaju Pixel i bolju kameru za neke stvari ali generalno neces dobiti nista primetno.
P30 pro ce raditi vrhunski posao jos najmanje godinu dana.
Ako menjas iz dosade onda je druga stvar i imas nekoliko zanimljivih solucija
 
Xiaomi note 10 ima osetno bolju kameru od p30 pro, ali to je tek beta test za buduce topove. Moja preporuka - cekati mi 10 ili ako samsung rodi nesto krsteno sa sd i novim senzorom.
 
Bas tako. Samo nijanse. Boja, siri dr, vise detalja (u centru sigurno) + gcam. Ma da mi note 10 ima jednu veliku manu za razliku od huawei: ai ne vuce slike meseca sa interneta :D Daleko od toga da hajpujem za mi note 10, vec cisto onako kazem da se priceka jer novi senzori mogu biti zanimljivi.
p.s. i da, proof'ova od mene vise nece biti, jer ja po zakljucku nekih clanova "u zivotu nisam video *brend* ni u izlogu pa lupam gluposti"
 
Poslednja izmena:
Ja kada sam odgledao ovaj klip , gde primarna kamera zbog sočiva vraća mutnu sliku van centra odmah sam precrtao mi note 10.
Od 15og minuta.

https://youtu.be/SXQbCpFU9Ew

90bc5daaf4a42f1eed834acc7610b93c.jpg


9d1c402ead87e9d3c6628566e1705a7b.jpg


Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Taj mi note je samo beta test za ono sto dolazi. Konacno su shvatili da treba uvelicavati senzor, sad ce biti igranka oko optike koja ce to trebati da isprati. Cak omnivision je napravio veliki senzor i to bez quadbayer-a (OV48C). Najvise cekam da vidim da li ce samsung da rodi resenje za optiku o kome su skoro pricali.
 
Nazad
Vrh Dno