Šta je novo?

Koliko dnevno koristite telefon

Za surf i više. Za priču jako malo

Послато са SM-A520F помоћу Тапатока
 
Manje-vise je vazno koliko koristimo telefon, mnogo je vaznije "koliko telefon koristi nas".
U tom slucaju situacija je kod mene da su sva obavestenja/notifikacije od aplikacija na iskljuceno, bas iz tog razloga da telefon ne koristi mene, vec kada ja to zelim da onda ja koristim telefon, jelte. Nekima sam isto to savetovao da urade bas zato sto sam primetio da na na svaki moguci zvuk odma vade telefon i proveravaju o cemu se radi, a zapravo su totalno nebitna neka obavestenja od aplikacija i sta znam.
Sto se tice sms poruka i poziva za to zapravo i sluzi telefon.
:)
 
Oko sat vremena, najviše kada se probodim i kada sam u wc-u. Instalirao sam sve mesindžere na PC, za kojim provodim mnogo vremena, pa telefon ne uzimam u ruke ni kada stigne nešto. Poisključivane su mi sve moguće notifikacije za poruke u FB i Vajber grupama, a o tome da mi iskaču obaveštenja za Tapatalk, AliExpress, Ebay, igre, vremensku prognozu i slično nema ni govora.
 
Sat do dva na razogovre (sluzbeno).
15ak min van toga.
Sve radim na kompu, mobilni jedino ako negde cekam tipa katastar, sud, policija i slicno onda zavisi od cekanja.
Da uzmem mobilni u roku dok sam na poslu ili kuci gde imam desktop - bukvalno nikad.
Da sedim za kompom ili u krevetu lezim pored kompjutera i da citam forum/gledam youtube/citam clanke na mobilnom umesto na kompjuteri, to nikad nisam i ne vidim zasto bih to ikad uradio.
KAd nemam pristup dekstopu a nesto cekam u mestu, onda j** mogu na mobilnom da provedem i pola dana.
 
Poslednja izmena:
Previse nazalost, komp mi sluzi samo za multimediju i rad.

Na telefonu browsing, drustvene mreze, forum, mailovi, skoro sam se navukao i na mobilnu igricu, plus se bavim Android programiranjem, sve u svemu bez 4-5h dnevno tesko..

Mada tako mi je i lakse, sve imam u dzepu gde god da sam, nisu dzabe podaci preko telefona prestigli podatke preko PC-ja i to odavno..
 
Poslednja izmena:
Slicno kao ivanbass1 osim igrica. Pre nekoliko godina je bila neka kategorizacija aktivnosti na telefonu i ubedljivo pripadam onoj koja podrazumeva nove vesti, obavestenja i sl tj forumi, razni sajtovi za razlicite kategorije vesti...
 
Kada sam kuci ne koristim ga jer je sve dostupno na racunaru. Kad sam na putu, u cekaonici ili gradu, prelistam tviter pomalo.
Od app jos koristim whatsapp i viber i tu su mi obavestenja ukljucena, za slucaj da me neko treba hitno. Imam i jednu igru instaliranu kad mi nestane struja da ubijem vreme.

Vise volim uvece da sednem za racunarom i prelistam sve i svasta sto se desavalo tokom dana, nego da sam u stalnom toku preko telefona, putem obavestenja.
 
Uf, ja se neprijatno iznenadim kad pogledam ovde... Proverite...
2bc9a90413a290c752173a78c2c83d99.jpg


Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Meni zavisi od posla, ali otprilike 3h dnevno. Sto su gore kolege napisale kad sam kuci uglavnom sve radim preko PC.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Zabrinjavajuće mnogo
011c8f02c2534f51bd217885952ad9f0.jpg


Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Nazad
Vrh Dno