»RSS Benchmark sajt

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
      Prikazani rezultati od 16 do 26 od ukupno 26

Tema: Kako kupiti Tether

Member Avatar korisnika boooki
        Na forumu od
        Mar 2003
        Poruka
        411
        Možeš na ovaj način (korišćenjem Paysend-a) ili direktno karticom da kupuješ na Localbitcoins-u ali i tamo moraš da budeš verifikovan i da pronađeš prodavca koji podržava našu zemlju. Ukoliko prodavac podržava našu zemlju, verovatno će ti tražiti selfi i sl.
        U svakom slučaju, mislim da nemaš varijantu da kupuješ karticom a da nisi prošao neki vid verifikacije tako da budi spreman na to, i domaći ecd traži verifikaciju
        Menjao boooki : 14.03.2020. u 09:31
        «::*¨Boris¨*::»

Member Avatar korisnika CaptainCrash
        Na forumu od
        Aug 2012
        Poruka
        1.068
      3. Moja mašina
        • CPU: Intel Core i3 2350M @ 2.30GHz Sandy Bridge 32nm
        • MoBo: Medion E6228 (SOCKET 0)
        • RAM: 8.00GB Dual-Channel DDR3 @ 669MHz (9-9-9-24)
        • VGA: Intel HD Graphics 3000
        • MON: 15,6" Generic PnP Monitor 1366x768@60Hz
        • HDD: Seagate ST950032 5AS SCSI Disk Device
        • OPT: CDDVDW SN-208BB
        • Case: MEDION
        • SND: Realtek High Definition Audio
        • LAP: MEDION E6228
        • TV: 32LG5000
        • INET: Kablovska
      4. Citat Citiram korisnika: boooki Pogledaj poruku
        Možeš na ovaj način (korišćenjem Paysend-a) ili direktno karticom da kupuješ na Localbitcoins-u ali i tamo moraš da budeš verifikovan i da pronađeš prodavca koji podržava našu zemlju. Ukoliko prodavac podržava našu zemlju, verovatno će ti tražiti selfi i sl.
        U svakom slučaju, mislim da nemaš varijantu da kupuješ karticom a da nisi prošao neki vid verifikacije tako da budi spreman na to, i domaći ecd traži verifikaciju
        Najradije bi preko CEX ali se plasim da ne uplatim sredstva a oni ih zameznu uz obrazlozenje kao Srbija vise nije podrzana za uplate i isplate itd... da znam da 100% moze oreko njih, sto da ne, vec imam nalog, verifikovan..

Member Avatar korisnika mozzart_nb
        Na forumu od
        Jun 2017
        Poruka
        101
        Citat Citiram korisnika: CaptainCrash Pogledaj poruku
        Najradije bi preko CEX ali se plasim da ne uplatim sredstva a oni ih zameznu uz obrazlozenje kao Srbija vise nije podrzana za uplate i isplate itd... da znam da 100% moze oreko njih, sto da ne, vec imam nalog, verifikovan..
        Kupi brate od nekoga ko je duze na forumu, ako je veca kolicina imas racuna i licno da odes , a za manje moras na poverenje. Nisam naisao na komentar da je neko nekoga zavrnuo a da su oboje clanovi foruma.

Na forumu od
        Aug 2012
        Poruka
        1.068
      7. Moja mašina
      8. Od koga? Vidis da niko ne prodaje... sa KP obrisani oglasi za prodaju...

Member Avatar korisnika boooki
        Na forumu od
        Mar 2003
        Poruka
        411
        Na KP nije dozvoljena trgovina kripto valutama, dobio sam takav odgovor od njih, tako da je verovatno admin obrisao te oglase.
        «::*¨Boris¨*::»

Member
        Na forumu od
        May 2005
        Poruka
        941
        Citat Citiram korisnika: CaptainCrash Pogledaj poruku
        Evo ovako, ako neko zna da mi kaze... na CEX imam odavno racun, treba da aktiviram karticu MASTER kreditnu. Da li je iz Srbije nama dozvoljeno da izvrsimo depozit u EUR ili USD sa kartice na CEX nalog ili smo blokirani, znam da je bilo frke i da su mnogi odustajali od kupovine kripta tamo?
        Da li ja(nisam nikada korostio kreditnu karticu u te svrhe) imam praco da uplatim novac u evrima na karticu, i da pored limita imam i taj iznos(sve zajedno) i onda da korostim samo taj iznos sto sam uplatio ili nema uplate na karticu koja ima vec limit vec to ti je, sto ti je?
        Koliko mi je sigurno to za karticu i evre na CEX i onda uzmem BTC?
        Ako sam dobro video, provizija za DEPOZIT je 2.99% a na slanje BTC nandrugu menjacnicu sto mi i treba je 0.0005 sto je ok(za razliku od depozita za koji deru, ali sta je tu je, ne moram nikog da molim)?
        Moze sa kartice na Cex, ali probaj sam, prebaci 10 dolara i kupi kripto, pa ces biti siguran. Deru sa provizijom (3%) ali mislim da to nije odluka cex-a vec karticara (visa/master) jer za bank tranfer nema provizije.
        Ako dobro razumem pitanje za limit, ti na kreditnoj kartici raspolazes sa novcem koji si uplatio na racun kartice + limit koji ti je odobren po kartici. To je ono sto mozes da uplatis sa kartice na cex. E sad, to je tako za neke obicne cifre, par hiljada, neverujem da ce ti proci uplata od 100k preko kartice, iako imas toliko na racunu.
        Menjao lab310 : 16.03.2020. u 00:34

Na forumu od
        Aug 2012
        Poruka
        1.068
      12. Moja mašina
      13. Citat Citiram korisnika: lab310 Pogledaj poruku
        Moze sa kartice na Cex, ali probaj sam, prebaci 10 dolara i kupi kripto, pa ces biti siguran. Deru sa provizijom (3%) ali mislim da to nije odluka cex-a vec karticara (visa/master) jer za bank tranfer nema provizije.
        Ako dobro razumem pitanje za limit, ti na kreditnoj kartici raspolazes sa novcem koji si uplatio na racun kartice + limit koji ti je odobren po kartici. To je ono sto mozes da uplatis sa kartice na cex. E sad, to je tako za neke obicne cifre, par hiljada, neverujem da ce ti proci uplata od 100k preko kartice, iako imas toliko na racunu.
        Par hiljada cega?
        Ne bi mnogo, do 1k e...

Honor 8X

Member Avatar korisnika mtopic
        Na forumu od
        Aug 2008
        Poruka
        154
      15. Moja mašina
        • CPU: AMD A6-5400K
        • MoBo: Gigabyte GA-F2A85XM-HD3
        • RAM: Kingston DDR3 4GB 1600MHz
        • VGA: Integrisana
        • MON: BenQ GL2450
        • HDD: SSD Samsung 840 Pro - 128GB
        • Case: LC Power 604B
        • TV: Samsung UE46F6500SB
        • INET: DSL
      16. Citat Citiram korisnika: mozzart_nb Pogledaj poruku
        Kupi brate od nekoga ko je duze na forumu, ako je veca kolicina imas racuna i licno da odes , a za manje moras na poverenje. Nisam naisao na komentar da je neko nekoga zavrnuo a da su oboje clanovi foruma.
        Nema od koga. Ja isto trazim vec duze vreme i ne ide. Ovi i sto se jave da prodaju traze proviziju, kao da su firma *mjau**mjau**mjau*

Member
        Na forumu od
        Jul 2010
        Poruka
        255
        e pa kolege , sad kad je kripto u patosu vi biste da kupite , kad ode u nebesa vi biste da prodate bez provizije .
        Kazem vam ovo jer sam u nekom momentu imao oglase da kupujem i prodajem kripto .
        Jednostavno to tako ne ide .
        Sta je resenje . Na nekoj menjacnici kad ste zadovoljni visokom cenom onoga sto imate da prodate prodate to za usdt i povucete na svoj novcanik , Ja konkretno koristim Coinami na androidu, nije savrsen ali radi posao
        Sad je USDT na eterijumu tako da su provizije niske . Generalno veci ej problem sto menjacnice uzimaju neke provizije za podizanje na novcanik USDT a neke traze verifikaciju .
        Isto tako kad kupujete , nemojte da trazite Bitkoin ili eth kad je u patosu . Kupite USDT pa na menjacnici ugrabite priliku kada je valuta koju zelite da kupite jeftina i kupite je i onda na svoj novcanik

Inace evo i klasican primer , juce ste recimo mogli da kupite ETH za 103 usd , i provizija recimo 4% , to je oko 108 usd , danas je ETH 116

Vi jos jurite da kupite ETH ??? Nadam se da ste skapirali poentu , Ili radite kako sam gore opisao ili platite 4-5% proviziju kada je novcic jeftin

Member Avatar korisnika mtopic
        Na forumu od
        Aug 2008
        Poruka
        154
      19. Moja mašina
        • CPU: AMD A6-5400K
        • MoBo: Gigabyte GA-F2A85XM-HD3
        • RAM: Kingston DDR3 4GB 1600MHz
        • VGA: Integrisana
        • MON: BenQ GL2450
        • HDD: SSD Samsung 840 Pro - 128GB
        • Case: LC Power 604B
        • TV: Samsung UE46F6500SB
        • INET: DSL
      20. Nije bas da samo sada kada je sve palo trazimo da kupimo. Ja poslednja 3 meseca kupujem a bilo je ogromnih i skokova i padova za to vreme
        Gde to ima za 4% provizije da se kupi da uzmem odmah? Samo mi ne spominji ekipu sto hoce da se nadjemo u gradu pa da njima dajem proviziju.
        Mozda si mislio na ecd bandu, kod njih sam par puta kupovao i nijednom nisam dobio iznos koji sam platio. U proseku mi je 8% provizija kada sam kupovao kod njih. Sada sa instant placanjem su se malo popravili ali i dalje ne dobijes ono sto kupis, uvek zakinu u njihovu korist ne na tvoju.
        Na xcalibra vidim da nema nikakvog prometa, pa ne bih tamo ni ulazio.

Member
        Na forumu od
        Jun 2007
        Poruka
        1.586
      22. Moja mašina
        • Ostalo: se stalno menja :D
      23. pa ako neces da dajes bandi u gradu, ecd bandi i bandi u menjacnicama onda sacekaj da bude u prodavnici
        UBC- torrent recenzije i pozivnice ł

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Bookmarks

Dozvoljeni tagovi

• Ne možete pokrenuti nove teme
      • Ne možete odgovoriti u temi
      • Ne možete okačiti atačmente
      • Ne možete izmeniti svoje poruke
      •