Šta je novo?

AMD Navi RX 5600 XT

Da li underclock ista pomaze?
 
Jesi li probao neku igru?
 
Jesi li probao neku igru?

Zechs imas u prepisci, par postova pre, okacio sam i screenshotove. U principu sta god startujem od igara zabode crn ekran i izbaci me na desktop (Resident Evil 2, WZ, RDR2 Minecraft Dungeons itd). Jedino od igara koje su radile bio je Minecraft i Streets of rage 4.
Upravo sam reinstalirao Win10 i opet sve isto.
 
Zechs imas u prepisci, par postova pre, okacio sam i screenshotove. U principu sta god startujem od igara zabode crn ekran i izbaci me na desktop (Resident Evil 2, WZ, RDR2 Minecraft Dungeons itd). Jedino od igara koje su radile bio je Minecraft i Streets of rage 4.
Upravo sam reinstalirao Win10 i opet sve isto.

Pa onda logicno da je karta neispravna. Nije do napajanja jer RX580 radi super na njemu, a on je veci potrosac. Nije do starih drivera jer si reinstalirao Windows. Racunam kad si reinstalirao Windows da si rucno instalirao najnoviji driver, tako da nije ni do problematicnog drivera. Ne puca samo u nezahtevnim igrama, dakle vracaj.
 
Zechs imas u prepisci, par postova pre, okacio sam i screenshotove. U principu sta god startujem od igara zabode crn ekran i izbaci me na desktop (Resident Evil 2, WZ, RDR2 Minecraft Dungeons itd). Jedino od igara koje su radile bio je Minecraft i Streets of rage 4.
Upravo sam reinstalirao Win10 i opet sve isto.

To je to, karta ne radi kako treba..reklamiraj.
 
Neisprqvna grafička 99%


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ako underclock pomogne onda je 99.9%
 
Zechs imas u prepisci, par postova pre, okacio sam i screenshotove. U principu sta god startujem od igara zabode crn ekran i izbaci me na desktop (Resident Evil 2, WZ, RDR2 Minecraft Dungeons itd). Jedino od igara koje su radile bio je Minecraft i Streets of rage 4.
Upravo sam reinstalirao Win10 i opet sve isto.

Probaj da isključiš antivirus. Meni je avast pravio lom. Čim ga isključim sce radi normalno. Glupost, ali tako je
 
Probaj da isključiš antivirus. Meni je avast pravio lom. Čim ga isključim sce radi normalno. Glupost, ali tako je

Nemam antivirus, osim onog Windows security-a, nisam probao da ga iskljucim. Vec sam reklamirao kartu, pa sad idu procedure provere (da li je ispravna ili nije bla bla bla), pa cemo videti.
Hvala svima na savetima :)
 
Nazad
Vrh Dno