Šta je novo?

Samsung S27F354FHUXE problem sa HDMI

Marko1996

Slavan
Učlanjen(a)
05.08.2011
Poruke
1,232
Poena
225
Moja oprema  
CPU & Cooler
i5 12400F @2,5Ghz + Cooler Master Hyper 212 EVO
Matična ploča
Gigabyte H610M S2H DDR4
RAM
Kingston Fury Beast 1x8GB DDR4 @3200Mhz i Kingston Fury Beast 32GB DDR4 @3200Mhz
GPU
Gigabyte RX 6600 Eagle 8GB
Storage
WD Blue SN570 1TB m.2 + WD Blue 500GB Sata + WD Green 120GB Sata + WD Blue 320GB + WD Black 500GB
Zvuk
Logitech zvučnici
PSU
LC Power Silent Giant 560W Bronze 80+
Kućište
Sama Blackfish
Monitor
Samsung LS27F354FHUXEN
Miš & tastatura
HyperX Pulsefire Dart Wireless + Razer Cynosa Lite Essential
Ostale periferije
UE49KS7000 & XSX
Tablet
Nokia T20 4/64GB
Mobilni telefon
iPhone 13 128GB
Pametni uređaji
Apple Watch Series 3 + Fitbit Charge 3
Pristup internetu
  1. Kablovski internet
  2. Mobilni internet
Ljudi pomagajte, uzeh danas ovaj monitor, on sam je odlican, ali nece da pusti signal preko HDMI kabla.. Konfiguracija iz potpisa, prikacio na VGA i tu sljaka bez problema, ali preko HDMI samo crn ekran, jel treba nesto da radim da bi proradio ili..? Nisam do sada imao monitore sa vise ulaza pa ni ne znam dal nesto radim pogresno ili je ne daj boze crkao HDMI na monitoru tj da u startu ne radi :/ da prebacivao sam source na HDMI i samo crna slika i vrati na VGA..


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
upali monitor,idi na source i stavi na hdmi ili na auto.ako ne radi odmah traži provereno ispravnu kombinaciju izlaza i kabla.
 
@Orchard probao One X i pustio je sliku preko HDMI-a, ja samo molio boga da nije otisao ulaz na monitoru jer veruj mi mrzelo bi me da ga reklamiram, ovako bio sam srecan kao malo dete [emoji2] ima li neka solucija osim da kada bude trebalo zamenim grafiku? Probao i sa update driver-a ali nije upalilo...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Da probaš sa nekim DVI na HDMI adapterom ili kablom?
 
Upalio si komp na VGA, pa prebacio na HDMI? Nisam siguran da mu tada radi autosense.
Ili sve ugasi, sacekaj neko vreme, pa ga upali samo sa HDMI kablom ili dok si sa VGA kablom upali kloniranje slike u Nvidia control panel --> Setup multiple displays. Mislim da bi oba kabla tad trebala biti u monitoru da ti se uopste pojavi mogucnost da kloniras sliku.
Ako koristis integrusu, u BIOSu podesi da ti je HDMI primarni...
 
Moj Benq ima neku opciju u meniju vezanu za detekciju HDMI signala... Radi na VGA i DVI ali nije hteo na HDMI dok to nisam podesio. Tako da proveri sa i tvoj Samsung nema nešto slično.

Sent from my EML-L09 using Tapatalk
 
Jesi siguran da ti HDMI radi na grafickoj?
 
Nazad
Vrh Dno