Šta je novo?

Internet i televizija u Subotici

Esseker

Poštovan
Učlanjen(a)
14.06.2017
Poruke
112
Poena
70
Pozdrav ljudi. Ovako,zivim kao podstanar,,i do sada je bio aktivan orion telekom,sa groznim netom i televizijom. E,sad,istekao je ugovor,i ima mogucnost produzenja,po ceni od 2400,ili 2700 za najmanji paket. Ima fiksni u stanu,i ovo ide preko adsl-a. E,sad,stanodavci ne prave problem potpisivanja novog ugovora. Nasao sam da mi odgovara Astra telekom(bivsi tipnet),po ceni od 2300,od toga prvih 6 meseci po 1000,ostalih 18 po normlanoj ceni,i ima jos neke kanale otkljucane. Je li to dobra opcija,ili imate neki predlog? Imam i neki "krs" smart tv,pa mi mozda i mogla neka televizija preko neta,ali da nije komplikovano zbog zene i klinca? Hvala :)
 
Malo kasnim, sa verovatno ne baš bitnim podatkom. U Subotici postoji i Yunet, bivši Eunet. Deo za provajding interneta im je sad nešto kao pridruženi deo mts-a, samo što su im cene više. Njihova jedina prednost u odnosu na mts je to što nude ugovore na godinu dana.

edit
I po sajtu izgleda da popuste daju samo novim korisnicima, a ne mogu da zaključim iz onoga što su okačili šta biva sa onima koji žele da kasnije produže ugovor.
 
Poslednja izmena:
Uzmes kod Beotela akciju 20 mbps od 990 din uz ugovor na 9 meseci, ostaje ista cena nakon toga i nemas uo. A za tv eon.
Najbolja varijanta čini mi se u tvom slučaju.
Ili total tv, prodjes jeftinije nego eon. (dobijaš 3 eon naloga za mobilne telefone).

Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
 
Astra Telekom je za izbegavanje!

Sada je 02:26, ovo je trenutna brzina:

 
Poslednja izmena:
Uzmes kod Beotela akciju 20 mbps od 990 din uz ugovor na 9 meseci, ostaje ista cena nakon toga i nemas uo. A za tv eon.
Najbolja varijanta čini mi se u tvom slučaju.
Ili total tv, prodjes jeftinije nego eon. (dobijaš 3 eon naloga za mobilne telefone).

Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока

Gde si video taj 20Mbps za 990 dinara uz UO od samo 9 meseci kod Beotela? Ja samo znam za ponudu 15/1Mbps ADSL za 890 dinara na 12 meseci - posle isteka ugovorne obaveze ostaje ista cena.
Što se total TVa tiče, mislim da je to naj naj naj povoljnija ponuda za korisnike koji hoće SBB kanale, a nemaju SBB mrežu. Ja sam uzeo ponudu sa dva prijemnika u kući i nisam se pokajao (jedna stvar koja normalno ne radi preko DTH platforme je odloženo gledanje) ali imate tri EON naloga za mobilne uređaje / računare, pa može tako... S tim što ne može istovremeno na dva uređaja EON nikako da radi, samo jedan da gleda nešto u isto vreme.
 
Nazad
Vrh Dno