Šta je novo?

Samsung Galaxy A71

Инфо из Гигатрона Сто комада подељено, продато у 18 минута!
 
Не верујем да ће бити 40 к али 46000 сигурно(као у Немачкој). Чекам га
 
Meni nije jasno zasto velike firme poput gig i win cesce nemaju ovakve akcije. Da zele, unistili bi KP prodavce. Oni mogu da nabavljaju pakete od po npr. 1000 komada popularnog telefona i da to prodaju za 2 dana po povoljnoj ceni i da svejedno zarade. Zasto im je cilj da budu derikože i da prodaju samo na kašičicu? Manju marzu po komadu bi nadoknadili kolicinom prodatih komada.
 
@Migrant slazem se , al j*b*g dok se svi ugrade izadje 57000 regularna cena sto je realno sisanje ovaca :) Ta cena koja je bila u gigatronu je na KP i normalna , cak sam ih video i po 300 e , novi sa 2 god garancije i fiskalni vakum pakovanje , ja sam do sad tako uzeo 90 % telefona svojih , i uzimacu tako i dalje ... Ne zelim da dajem vise od 20.000 za u sustuni istu garanciju i isti telefon , jedina razlika je sto nisam prvi vlasnik , al i to se kod notara moze sad sve zavrsiti .. al ja to nisam nikad radio i bez problema sam uvek resavao garanciju :) verujem da 80 % ljudi radi isto ovo ..
 
Ceka se s10 lite za 40k :D Zivela kriza

Ja sam ga narucio (ova Gigatron akcija) iako sam zeleo S10Lite. Ebg vec je april, ne mogu vise da ga cekam.
Je l nekom stigao iz ove akcije? Ja ga narucio na prodavnicu, ne mogu da se jurim sa kuririma po gradu (posto naravno, uvek donesu kada nisam kod kuce).

@vapa032, Sta, samo 100 komada su opredelili za akciju?
 
Poslednja izmena:
Uspeo sam da ga kupim u G u 18:03 min srebrni stiže u ponedeljak ,mislim da sam napravio pravi izbor.

Послато са Le X820 уз помоћ Тапатока
 
Било је огромно интересовање за акцију, пуно разочараних и сумње да је било само неколико телефона по акциској цени. Прочитах пуно негативних коментара па, пошто ми рођак ради у Гигатрону, питам га зашто су само неколико телефона делили и зашто није могао да се наручи већ у 18:30 а акција је до 20:00? Одговорио ми је да је опредељено за акцију 100 комада и да су продате већ у 18-ом минуту. Видим да имају на стању поменути модел по пуној цени, значи није пражњење залиха већ неки други циљ, интерес. Требали су нагласити да су ограничене количине да купци не мисле да је сигурна куповина ако позову у минут до 20:00.Иначе,треба што више оваквих акција, подржавам и очекујем да и други поступе на исти начин поготово на ситуацију и престојеће празнике.
 
Nesto mi je sumnjivo, zvali me danas iz G, kao u toj boji imamo samo 1 i taj je mozda bio izlozen u vitrini. Ja reko ok, moze druga boja, opet odgovor, pa od svih imamo samo 1. Sa takvim odgovorom ne mogu biti cista posla. Nisam hteo da ulazim u dalju pricu, cekam da vidim to "mozda" posto treba u radnji da preuzmem.
 
Poslednja izmena:
I meni je sumnjiva ta akcija. Radnje su im zatvorene, bar većina po tržnim centrima. Krajnje je neizvesna prodaja, kada ovo prođe. Ne bi me čudilo da su ispraznili vitrine. Mada, tu su dve godine garancije, pa i nekako. A i kako od svih imaju samo jedan? Pa nema A71 u sto boja.

Sent from Samsung A71 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Uzeo sam ga danas u gigatronu sa one akcije i sve 10.

samsung A 71
 
Jedini samsung koji razmatram u poslednjih 7-8 godina je A71. Interesuje me iz prve ruke kako se zaista pokazala baterija. Dal je fluidan u multitaskingu, ima li nekih bagova, kako se pokazao sa kvalitetom i jačinom zvuka na slušalicama.

Poslato sa POT-LX1 pomoću Tapatoka
 
Jedini samsung koji razmatram u poslednjih 7-8 godina je A71. Interesuje me iz prve ruke kako se zaista pokazala baterija. Dal je fluidan u multitaskingu, ima li nekih bagova, kako se pokazao sa kvalitetom i jačinom zvuka na slušalicama.

Poslato sa POT-LX1 pomoću Tapatoka
Sve super [emoji846][emoji106]

Sent from my SM-A715F using Tapatalk
 
^^ Baterija, zavisi kako ga koristiš. Mislim da može da izgura dan i skroz zahtevnim korisnicima. Multitasking je fluidan, mada se meni dešavalo da mi izbaci aplikaciju iz RAM-a iako isti nije bio popunjen. Nije često i meni ne smeta, ali dešava se. Zvuk na slušalicama zavisi i od samih slušalica (logično) [emoji3] Ja , sada, koristim uglavnom Focal Sphear bubice u kombinaciji sa Deezer-om i zadovoljan sam. Omatorilo se, mrzi me da se bakćem sa playerima i ostalim stvarima. Moj zaključak ti je da je ovaj uređaj viša srednja klasa u svim parametrima. Jedino što nekima smeta plastika, a meni je ona bila ogroman plus za ovaj telefon.

Sent from Samsung A71 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Hvala. Omatorilo se, kao što kažeš. Msm, ima vrv i bržih, kvalitetnijih o jeftinijih telefona, al te neke milisekunde mi nisu više presudne a ovaj a71 mi deluje kao dobar allaround telefon. Najvažniji mi je dobar veći ekran zbog manjeg naprezanja očiju, koristim dosta navigaciju, dobar multitasking jer dosta radim sa onenote i ondrive, tviter, chrome pa mi nije baš lagodno kad mi ugasi aplikaciju u pozadini i naravno dobra baterija da ne moram nositi punjač sa sobom.
Gledam aparate koje mogu uzeti preko operatera i pored ovog u igri je još i Nova 5t i redmi note 8 pro.

Poslato sa POT-LX1 pomoću Tapatoka
 
Ekran je odličan i ovo je prvi telefon na kome držim automatsko osvetljenje. Radi odlično, bar za moje standarde. Signal mu je odličan. Mislim da ćeš biti zadovoljan za to što si napisao da ti treba.

Sent from Samsung A71 using Tapatalk
 
Znam za folije, nego da li je kutija bila načeta.
I ja sam danas uzeo telefon, kutija otvorena, folije naravno zalepljene ali to su one krute, samo prislonjene, mogli su da ih vrate... deluje da nije korišten, ima zalepljenu onu tanku po ramu.
Telefon stvarno bombona. Radije bih S10Lite ali nisam mogao više da čekam cenu.
Mislim da će mi biti osetan skok sa S8+ kojeg nosim 2+ godine. U stvari, u svemu hoće jedino se brinem za kameru...
I na kraju, imam jedan realan problem, maska i zaštitno staklo. Zna neko neku prodavnicu opreme koja i dalje radi (kp koji god sam pogledao, piše ne radim do daljeg)?

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока
 
Kutija je načeta a na njemu i ona kruta folija koju sam jedva skinuo a nema šanse da se vrati opet i plus one folije na ekranu i na uglovima.Ja sam danas jedva našao providnu maskicu u Jagodini jer šteta da se sakrije a za ekran moraću da naručim.

samsung A 71
 
Sto se tice futrola ja sam dobio tu providnu silikonsku uz tel. Meni licno jeftino izgleda na tel. da ne kazem bljak [emoji849]
Pa sam uzeo original Samsungovu crnu i tirkiznu. Jesu po 3600 (znam da su poskupe) al zaista je sasvin drugaciji (mnogo bolji) osecaj u ruci.

Pozz

Sent from my SM-A715F using Tapatalk
 
Kutija je načeta a na njemu i ona kruta folija koju sam jedva skinuo a nema šanse da se vrati opet i plus one folije na ekranu i na uglovima.Ja sam danas jedva našao providnu maskicu u Jagodini jer šteta da se sakrije a za ekran moraću da naručim.

samsung A 71

Tačno prazne police. To su bili izloženi modeli.
 
Poslednja izmena:
Sto se tice futrola ja sam dobio tu providnu silikonsku uz tel. Meni licno jeftino izgleda na tel. da ne kazem bljak [emoji849]
Pa sam uzeo original Samsungovu crnu i tirkiznu. Jesu po 3600 (znam da su poskupe) al zaista je sasvin drugaciji (mnogo bolji) osecaj u ruci.

Pozz

Sent from my SM-A715F using Tapatalk

Vidio sam nekoliko unboxing videa na youtube, iz amerike, dobiju u kompletu masku, a u par europskih unboxing recenzija nisu uopće imali unutra masku.
Dobro bi došla bilo kakva, bar da posluži dok se ne nabavi ljepša.

Kolegica će mi vjerovatno kupiti taj mobitel, iako mi svako toliko spomene da taj mobitel imaju svi. Kažem joj da nemaju jer je ovo model star tek 4-5 mjeseci, ne znam otkud joj to. Valjda mješa sa A70 ili A50 koji su bili masovno kupovani
 
danas sam probao ovaj trik ... Tricks For FASTER Fingerprint Unlock radi fenomenalno na a71

 
Poslednja izmena:
@Zoreli normalno da ne opravdava , sad su telefoni srednjeg ranga toliko napredovali da verujem da ce zadovoljiti i najzahtevnije korisnike , a da ne govorim o tome kako ce zadovoljiti prosecnog korisnika , al dobro ko hoce najnoviji i najsveziji samsung telefon taj ce i da plati , A71 je jedan lepo zaokruzen telefon , ja sam od onih koji uzimaju telefone do 300 e , i mislim da je takvih dosta medju nama , sacekacu da mu cena padne na 300 e pa ga uzimam , a pasce vrlo brzo .. sad se vidim vrti tu negde oko 350 e na kp ..
 
Nema vise telefona sa losom kamerom. Sad i tel od 150-200e ima dobru kameru dovoljnu za vecinu korisnika.
 
Nazad
Vrh Dno