Šta je novo?

Samsung Galaxy A71

Kome je Chrome trošio više bateriju, da li koristite benchmark forum app?
 
Meni, ja ulazim preko browsera na forum. Mada vidim da mi i Brave trosi isto bateriju kao i chrome tako da ne znam do cega je.
 
Блокирао сам Хром, инсталирао Виа претраживач и ситуација се доста променила. Проба сам и Едге и Браве али ми се Виа показао као најштедљивији.
 

Prilozi

  • SmartSelect_20210407-125841_Device care.jpg
    SmartSelect_20210407-125841_Device care.jpg
    91.8 KB · Pregleda: 13
Блокирао сам Хром, инсталирао Виа претраживач и ситуација се доста променила. Проба сам и Едге и Браве али ми се Виа показао као најштедљивији.
Imas i onaj mali xbrowser meni nikad nije napravio problem a vec par godina ga koristim kao jedini
 
Instalirao sam i ja sad Via browser pa javljam utiske. Za sad mi se svidja, klizi nekako.
 
Je l' istina da ovaj telefon više nema automatski fokus?
 
Gledam ove potrosnje baterije i rekao bih da je sa A11 porpilicno baterija degradirana. Prebci neko 6h ekrana sa mesovitom upotrebom,wifi + 4g?
 
Meni je otprilike neki prosek 6 i po sati, dobacim do 7 i nesto minuta preko povremeno. 90 posto vremena wifi. Ne punim telefon brzim punjenjem.
 
Meni je otprilike neki prosek 6 i po sati, dobacim do 7 i nesto minuta preko povremeno. 90 posto vremena wifi. Ne punim telefon brzim punjenjem.
Ljudi dajte screenshotove da analiziramo potrosnju.
 
Ovo sa Chrome potrošnjom kao da je posle updatea počelo da se pokazuje i to pogrešno, barem tako mislim jer ne primećujem da baterija manje traje.
 
Postavio sam ss stranicu dve unazad. U pravu si za chrome, stoji kao najveci potrosac al baterija traje isto svakako.
 
Neki prosek mi je izmedju 9 i 10 sati sot mog nekog koriscenja , kod mene je rezim ustede energije iskljucen , osvetljenje dok se koristi retko kad spustim ispod 80 % , na 100 % je skoro stalno , jedino dok se spava ide osvetljene dole i wifi na off , lokacija skoro stalno ukljucena , iskljuceno adaptivno osvetljenje rucno ga podesavam , iskljucen Always on , velika vecina koriscenja je wifi , mobilni internet napolju naravno , facebook ja ne koristim , igrice ne igram , ukljucen dark mod u podesavanjima , sve su to stvari koje stede bateriju .. sto se mene tice ja sam sa baterijom prezadovoljan , i uopste komplet telefonom , mislim da je sad ispod 300 e nov na KP sa garancijom operatera
 
Код мене са локацијом, АОД, блутут увек повезан са сатом буде од 4-6 СОТ у зависности колико сам провео на 4г доста сурфа и мрежа плус 1-2 сата игрица. Мени је то ок.
 
Ima li nacina da se doda jos neki font osim onih sto mogu da se skinu,bez da se radi root.
 
Stigao danas update od 200 i kusur mb, ništa konkretno ne piše u update logu.
 
Neki strani ROM 100%. U srbiji su svi isti prodavani, SEE.
 
Nazad
Vrh Dno