Šta je novo?

Samsung Galaxy A71

Hm, tražim to od marta. 100x sam ulazio ali sam mislio da je samo on/off. Nije mi išlo na pamet da ima podmeni.
Hvala.
 
Meni se iskreno ne sviđa takav sistem jer moram u svaku stavku da uđem posebno a nema globalne akcije ali šta je tu je. Bitno je da si rešio :).
 
A ova opcija dal ste pokušali?
1232ac281df8893cda324b0984a6096b.jpg
cea12fe9fbf343562af3db450153ab2e.jpg


Послато са SM-A715F помоћу Тапатока
 
Ja nisam zadovoljan jacinom zvuka kad zvoni tel nikako

Sent from my SM-A715F using Tapatalk
 
Pre 2 nedelje sam kupio A71, Pre njega sam koristio Xiomi Pocophone F1 koji mu se smucio zbog softvera koji je odvratna kopija IOS-a, zamrzavanja i lagovanja Google Chrome-a, nemogucnosti slanja SMS poruka dok je VoLTE ukljucen,, zutih fleka u uglovima ekrana. Kupovinom A71 su svi problemi nestali, a One UI mi bas lezi, Sve u svemu topla preporuka za A71 za one sto misle da kupuju telefon srednje klase,
 
Uskoro izlazi A72 pa treba obratiti pažnju na taj model ko voli Samsung.
 
Da li je neko od vas dobio ažuriranje na ui 3.0
 
Kraj marta-početak aprila po onim informacija koje je samsung objavio za ui 3.0
 
Danas objavljuju na nekom španskom forumu da A 71 dobija ui 3.1 krajem februara
 
Kupio sam ovaj telefon sa 8 gb rama i 128 gb memorije i u pakovanju je stigla maska a imam utisak da je na njemu fabrički zalijepljena folija pa me zanima da li je i kod vas tako?
 
Zavisi kojem trzistu je namenjen telefon. Za nemacko trziste telefon dolazi sa folijom na ekranu i bez maske, dok, recimo za cesko trziste dolazi bez folije i bez maske.

Danas objavljuju na nekom španskom forumu da A 71 dobija ui 3.1 krajem februara
Mozda A71 5G, mada i to mi je tesko da poverujem.
Sad vidim da A71 5G u startu dolazi sa One UI 3.0, tako da to i nije nemoguce.
 
Poslednja izmena:
Zavisi kojem trzistu je namenjen telefon. Za nemacko trziste telefon dolazi sa folijom na ekranu i bez maske, dok, recimo za cesko trziste dolazi bez folije i bez maske.


Mozda A71 5G, mada i to mi je tesko da poverujem.
Sad vidim da A71 5G u startu dolazi sa One UI 3.0, tako da to i nije nemoguce.
Moj telefon je za tržište Emirata pa možda zbog toga.
Post automatically merged:

List of devices getting One UI 3.1:

 
@alibaba40
Ma ne kazem ja da A71 nece dobiti One UI 3.0 ili 3.1, nego mi je nerealno da to bude za koji dan jer su jos ranije objavili da ce update za nas biti u martu/aprilu/maju.
 
@alibaba40
Ma ne kazem ja da A71 nece dobiti One UI 3.0 ili 3.1, nego mi je nerealno da to bude za koji dan jer su jos ranije objavili da ce update za nas biti u martu/aprilu/maju.
Nisam ni shvatio kao negiranje nego je i mene začudilo, zato i pitam, mada februar skoro prođe 🙂
 
Kupio sam ovaj telefon sa 8 gb rama i 128 gb memorije i u pakovanju je stigla maska a imam utisak da je na njemu fabrički zalijepljena folija pa me zanima da li je i kod vas tako?
Jeste, dobar ti je utisak, ima i fabricki zalepljenu foliju na ekranu, uz futrolu. Telefon ti je za UAE trziste pa zato si tako prosao, kao i ja (doduse sa S10lite). Fabricka folija je odlicna, evo vec 6+ meseci bez ijedne ogrebotine. I pod prstom je lepo glatka.
 
Мени је јутрос стигао апдејт OneUI 3.1 за N20U...
 
Jeste, dobar ti je utisak, ima i fabricki zalepljenu foliju na ekranu, uz futrolu. Telefon ti je za UAE trziste pa zato si tako prosao, kao i ja (doduse sa S10lite). Fabricka folija je odlicna, evo vec 6+ meseci bez ijedne ogrebotine. I pod prstom je lepo glatka.
Ja sam ga kupio početkom Januara i stvarno je folija ok za sada a futrola još uvijek nema tragova korišćenja i nije počela da žuti
 
Valjda cemo uskoro dobiti January patch, neki regioni su vec dobili.
 
dok razni modeli (među njima i low end) su odavno dobili one ui 3.0 i sad polak dobijaju 3.1 one ui, suprugin a71 i dalje zakucan na 2.5 i novembarskom patchu.

sramota za samsung i cenu koju je ovaj model imao.
 
Jel se zna kad uopšte izlazi One UI 3.1 za A71? Ni kod mene nema update, i ja sam na novembarskom patch-u. A71 kupljen u Gigatronu.
 
Jel se zna kad uopšte izlazi One UI 3.1 za A71? Ni kod mene nema update, i ja sam na novembarskom patch-u. A71 kupljen u Gigatronu.
U Samsung Members aplikaciji pise da aprila izlazi.I ja sam na novembarskom patch-u. ali u google system play update mi je na februar instalirano.Cudno.
 
Nazad
Vrh Dno