Šta je novo?

Samsung Galaxy A71

u samsungu kažu da će A72 biti najverovatnije prvi telefon iz a serije koji će imati OIS...ali navodno neće biti jedini, i neki drugi budući iz a serije će imati ois...
 
Jel neko odložio telefon folijom kod ovih iz ušća i kakvi su utisci?
Ja bih radio samo leđa, na ekranu ne koristim ništa, za sad bez ogrebotina.

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока
Јесам ја на N20U добра је, не остају отисци, а и после пар месеци не видим трагове гребања на њој

Послато са SM-N986N помоћу Тапатока
 
Hvala [emoji106]

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока
 
Klasa u odnosu na mi 9 lite,vrh

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока
 
Staklo (sa alija) kad sam stavio je lepo leglo bez ikakvih mehura. I onda se polako pojavljivalo po bočnim stranama, sada očajno izgleda.

Sent from my SM-A715F using Tapatalk
 
Za staklo ne treba štedeti. Uzeo sam neko skuplje, zaboravih brend, kliza prst kao po sapunici. Perfektno leži. Ova jeftina, što koriste žena i deca, kao medom da su premazana.
 
Poslednja izmena:
^Uzeo si Nillkin. [emoji23]
Izvini, smešno mi je da si zaboravio,a ja eto zapamtih.

Sent from my SM-A715F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Što bih ti zamerio, taman da znaju šta da traže.
Mada, sad se prisećam, čovek je imao tri stakla istog proizvođača. Reko' uzeću srednje po ceni ali me je pozvao i rekao da ih više nema na stanju. Onda je bilo, nek' ide život i uzeo sam najskuplje. Nisam se pokajao.
 
Poslednja izmena:
Ja imam iz Kine tri komada stakla ali ni jedno nema rupicu za kameru.Da li ima negde da se kupi sa rupicom?

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока
 
Ni ovo Nillkin nema. Šta će ti rupica, samo se zavlači prašina.
 
A koje staklo treba uzeti kod outfittersa sa doživotnom garancijom?
Onaj njihov cenovnik me zbunjuje.

Sent from my SM-A715F using Tapatalk
 
Sad sam provaliio da samsungova sms aplikacija salje poruke a nece da primi,kad prebacim ma google poruke sve radi ok,da li neko zna u cemu je caka? Vracao sam je i na default podesavanja i opet isto?

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока
 
Ja kad sam uzeo telefon pre 7-8 dana, odmah mi je ponudio taj update nakon paljenja I provere. Telefon je za austrijsko tržište, pa je valjda kod njih stigao update pre, posto kod nas vidim da je pre dan, dva. Samo sam juce imao taj problem, tel nije gasen 180 sati, pa nakon restarta, vise se ne dešava, videcemo da li će opet I kad.


Послато са SM-A715F помоћу Тапатока

Dal je moguce da telefon ima bag ili problem ako nije gasen 180 sati? Moj iphone za 4 godine pune, ukuono ako je bio ugasen sat vremena i radi super. Planiram ovaj tel da uzmem za neko kratko vreme, pa me zato zbunilo to sto telefon ima problem jer nije gasen 180sati
 
To su sporadični slučajevi kao što iPhone zna da eksplodira ili nabubri baterija.

Sent from my SM-A715F using Tapatalk
 
Dal je moguce da telefon ima bag ili problem ako nije gasen 180 sati? Moj iphone za 4 godine pune, ukuono ako je bio ugasen sat vremena i radi super. Planiram ovaj tel da uzmem za neko kratko vreme, pa me zato zbunilo to sto telefon ima problem jer nije gasen 180sati
Препоручено је после сваког апдејта рестартовати телефон мануелно још једном, небитно који је телефон у питању, а ово да није гашен 180 сати нема везе са везом јер сам лично користио разно разне телефоне који нису гашени годинама (осим после ажурирања софтвера) и све ради најнормалније...

Послато са SM-N986N помоћу Тапатока
 
Da li za samsung tastaturu postoji srpska ćirilica? Ne mogu da nađem.

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока
 
Fabricki nemas, jedino da instaliras drugu tastaturu.

Послато са SM-G955F помоћу Тапатока
 
Da li za samsung tastaturu postoji srpska ćirilica? Ne mogu da nađem.

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока
Не, ја користим SwiftKey већ годинама, ако хоћеш пробај, одлична је...

Послато са SM-N986N помоћу Тапатока
 
Koristio sma swift a onda me nešto iznervirao...

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока
 
^ možeš i Google tastaturu, prednost je što možeš preko mikrofona da kažeš šta želiš umesto da kucaš. Dobro dođe posebno u vožnji.

Sent from my SM-G770F using Tapatalk
 
^To isto može i sa Samsung tastaturom i sa bilo kojom drugom.

Послато са SM-A715F уз помоћ Тапатока
 
Da li moze neko da postavi link za gcam koja dobro radi na a71 i kako se podesava,neke koje sam instalirao zamrzavaju sliku i nemoguce je slikati,hvala unapred

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока
 
Da li moze neko da postavi link za gcam koja dobro radi na a71 i kako se podesava,neke koje sam instalirao zamrzavaju sliku i nemoguce je slikati,hvala unapred

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока
Prelistaj temu, odavde sam skinuo jednu koja je radila ali nisam primetio neku razliku u kvalitetu slike i obrisao je.

Sent from my SM-A715F using Tapatalk
 
I...da li su bolje fotografije od stock kamere?

Послато са SM-A715F уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno