Šta je novo?

Samsung Galaxy A71

Na ovako veliki update obavezan reset telefona, skoro 2gb.

Sent from my SM-G770F using Tapatalk
 
Stigao i meni. Videću prvo da li ima problema, pa onda reset.

Sent from Samsung A71 using Tapatalk
 
Ja juče uradio factory reset :)
Računao sam da će ovaj update za 3, 4 meseca
 
A zasto mora factory reset?

Sent from my SM-A715F using Tapatalk
 
za sad bez factory reset uradi sam samo wipe cache partition radi lepo stabilizacija u 4k radi
 
Poslednja izmena:
A zasto mora factory reset?

Sent from my SM-A715F using Tapatalk
Zato sto pri tolikom update zna da napravi neke sitne bugove, potrosnju baterije... factory reset nije obavezan ali je preporucljiv.

Sent from my SM-G770F using Tapatalk
 
Predpostsvio sam. Hvala za odgovor.
Samo sto mene mrzi posle da instaliram sve ponovo i da radim backup

Sent from my SM-A715F using Tapatalk
 
^ kod svih je tako, ako budes primetio probleme onda uradi.

Sent from my SM-G770F using Tapatalk
 
SmartSwitch i miran si što se vraćanja podataka i podešavanja tiče ;).
 
Lepih inovacija,sve pohvale za Samsung! :)
 
Sklonili su live focus iz main screena kamere u "more" što je po meni promašaj. Jel neko skontao kako i šta radi taj novi mod što su ubacili?

Sent from my SM-A715F using Tapatalk
 
Sklonili su live focus iz main screena kamere u "more" što je po meni promašaj. Jel neko skontao kako i šta radi taj novi mod što su ubacili?

Sent from my SM-A715F using Tapatalk
Ideš u "još"pa na olovku u desnom uglu i prevučeš live focus na dole i eto ti u main screen.

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока
 
Hvala puno, nisam ovo skontao a baš je korisno.

Sent from my SM-A715F using Tapatalk
 
Ono što mi definitivno bolje radi je fingerprint. Ima brži odziv i od ažuriranja mi nije ni jednom prijavio da nije prepoznao otisak.

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока
 
Da li je neko uspeo da resi problem sa mobilnim internetom u okviru mts mreze? Pitam za nas koji smo imali problem. Nisam ovih dana koristio mobilni internet cesto, dok sam kod kuce radi fino...ali nisam koristio dok sam u pokretu.
 
Nema tu nekog rešenja. Sinoć oko ponoći troje kolega na MTSu, jedan ostane bez neta na par minuta, druga dva ništa. Malo kasnije drugi kolega ostane bez neta, ovi imaju.

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока
 
Ja imam VIP internet karticu pa nju koristim za net i nema problema. Od sinoć sam prebacio opet na MTS i za sada nisam primetio problem, ali se i ne krećem. Videću još danas.

Sent from Samsung A71 using Tapatalk
 
Kako da ugasim vibriranje za notifikacije? Koliko vidim sve mi je pogašeno ali telefon i dalje zavibrira kada mi stigne poruka (koja god).
 
Ako može savet: Do sada sam koristio A70,istekao mi je ugovor. Šta je po vašem mišljenju najbolja opcija od ova 3 : Iphone SE 2020,A71 ili Huawei P30?
 
Išao bih na P30.
 
Zašto uzeti android koji je izašao sa devetkom i koji će možda imati još jednu nadogradnju?

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока
 
Da li neko ima problem sa WiFi, pretraga dostupnih i slabim signalom?
Naime na ranijim telefonima prikazivale su se sve mreze okolo, sad prilikom skeniranja na A71 vidim samo jednu wifi mrezu.
Drugi problem je jacina signala wifi mreze. Znaci sedim u sobi, pun signal, pomerim se na metar i izadjem na terasu, signal opadne na minimum.

Jos jedan manji problem je jacina mreze u unutrasnjem prostoru, bilo gde samo jedna crta.
Ostalim stvarima sam prezadovoljan ali ovo nekako kvari dobar utisak.
 
Od najnovijeg ažuriranja na 2.1 na Google kameri radi prebacivanje između kamera.Pre nije radila širokougaona a kada se uključila ta opcija aplikacija je krašovala.Screenshot_20200720-190659_Camera.jpgScreenshot_20200720-190723_Camera.jpg

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
@lanmi loš wifi prijem ima A71... Npr sa starim telefonom koji je koštao 3 puta manje nov, sam na poslu imao odličan signal wifija... Sa ovim jedva uhvatim da se konektujem
 
Ako stavimo na papir prednosti i mane A71 vs P30:

1. Staklo pozadi - P30
2. HDR10 - P30
3. Kirin 980 - 7nm - P30
4. Kamera na strani P30
5. USB 3.1 - P30
6. IP53 - P30

Po meni čak i to što dolazi sa A9 nema toliku manu jer generalno je bolji uređaj u globalu od A71.
 
Nazad
Vrh Dno