Šta je novo?

Samsung Galaxy A71

Pozdrav svima od skoro sam vlasnik a71 , malo sam pratio potrosnju baterije ovih dana, postoje dva procesa koja bas srcu bateriju. Prvi je aod koji potrosi 10% baterije za osam sati, iskljucen wifi ,4g, ugaseni svi drugi procesi. Drugi je cameralight senzor sa slicnom potrosnjom, koji radi non stop u pozadini, drzi ukljucenu kameru kada je ukljuceno autimatsko osvetljenje. Znaci u toku dana samo ta dva procesa mogu da potrose i do 40% baterije sto je bas mnogo. Cini mi se da se to pogorsalo nakon zadnjeg apdejta ,da li jos neko ima slicna iskustva, nasao sam na stranim forumima da moze da bude jos vece praznjenje baterije od ovog sto sam ja primetio

Slicno je i kod mene. AOD ti je verovatno upaljen na Always,pa ti ga zato prikazuje na listi potrosnje(ja sam stavio na TAP TO DISPLAY),a sto se tice cameralight senzor,ista je stvar kao i kod tebe.... Ja imam problem da stavim aplikacije u stanje mirovanja,da ne rade u pozadini...i opet je vreme mirovanja vece od vremena aktivnosti. :(
tako je posle zadnjeg update.
 
Bas tako posle zadnjeg update. Mozda smo trebali da uradimo hard reset sto je i preporuka pa cu ovih dana probati
 
ja sam uradio factory reset i ne primećujem probleme koje ste naveli (niti iskreno zagledam svako malo šta troši baterij), AOD uključen od 7 do 24h.
 
Posle tako dve velike nadogradnje bez fabričkog reseta , normalno je da telefon počne da brljavi . Ljudi imate Smart Switch nakačite tel na komp prebacite sve , uradite reset i samo vratite podatke ... Čas posla i tel k'o nov .

Послато са SM-N9860 помоћу Тапатока
 
Ništa ne fali telefonu posle nadgradnja, radi sve najnormalnije.

Sent from my SM-A715F using Tapatalk
 
jutors ga dobio i instalirao, neka sistemska poboljšanja i optimizacije.
 
Ovaj je najnoviji.
e6ddda2135b017d60ea3258336798e97.jpg


Послато са SM-A715F уз помоћ Тапатока
 
^Ne bih rekao. Ovo se juče pojavilo.
be54ec911752aca33b42373a7140ec94.jpg


Sent from my SM-A715F using Tapatalk
 
Pozdrav svima ja ne znam šta se desilo ali posle jučerašnjeg apdejta meni uopšte neće da udje u stavku digitalna dobrobit niti pokazuje vreme
šta i koliko puta je otključan ekran ,vreme ispred ekrana ,jednostavno stoji neko vreme i na kraju blokira uz pitanje da zatvori app.Pokusavao sam bar deset puta ne reaguje na kraju izadjem iz nje i to ne pritiskom na dugme home nego ona druga sa tri crte.Ima li iko ovakvih problema telefon je uzet u MTS -u
 
kod mene nema nikakvih problema sa najnovijim apdejtom, sve radi kao podmazano (pa i digitalna dobrobit).
 
Stigao jos jedan oktobarski...
c44762ace488421162f40c657884618b.jpg


Послато са SM-A715F уз помоћ Тапатока
 
Marinko čita samo svoje postove izgleda. [emoji16]

Sent from my SM-A715F using Tapatalk
 
A71

34.999

Sent from my JNY-LX1 using Tapatalk
 
šta treba uraditi da bi imao opciju snimanje razgovora na A71
 
^Instalirati Parrot aplikaciju.

Послато са SM-A715F уз помоћ Тапатока
 
instalirao indijski rom ,snima razgovore i veoma sam zadovoljan
 
Sta sad ispada da ove akcije za 34990 din nisu novi vec u zapadnim zemljama servisirani telefoni? Taman sam resio da ga menjam za moj mi 9 lite pa me ovde naplašiste[emoji16]

Послато са Mi 9 Lite помоћу Тапатока
 
Meni Telenor ni Samsung nista nisu odgovorili. A ni developer.
 
Ma ovo gledam u gig.... ali racunam da je isto kao kod operatera ili gresim?

Послато са Mi 9 Lite помоћу Тапатока
 
Sve zavisi od koga nabavljaju i kako.
 
Cekajte da pojasnimo,morali bi se videti bar neki tragovi koriscenja ili minuti razgovora i onim skrivenim menijima? Nesto mi cudno da sme da se puste u prodaju telefoni loji su negde bili na servisu,ko se iole razume moze to da proveri,moje je misljenje da ta aplikacija lose pokazuje,nisam pametan....

Послато са Mi 9 Lite помоћу Тапатока
 
Ja sam kupio u gigatronu i sve je ok.Dve godine garancije je dovoljno.

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока
 
Cekajte da pojasnimo,morali bi se videti bar neki tragovi koriscenja ili minuti razgovora i onim skrivenim menijima? Nesto mi cudno da sme da se puste u prodaju telefoni loji su negde bili na servisu,ko se iole razume moze to da proveri,moje je misljenje da ta aplikacija lose pokazuje,nisam pametan....

Послато са Mi 9 Lite помоћу Тапатока

I ne bas. Svaka ima neki servisni meni ili nesto sto samo servisi znaju i imaju.
 
Porucio sam jedan,javljam razlike u odnosu na mi 9 lite da li vredi upgrade...

Послато са Mi 9 Lite помоћу Тапатока
 
Čitajući ovu temu zainteresovao sam se i proverio svoj A71 kupljen u MTS-u i na aplikaciji Phone info pokazuje da je refabrikovan. Iskreno mislim da ta provera nije verodostojna jer mi isti podatak pokazuje i na S20 Ultra a oba telefona sam lično otvorio i bili su u fabričkom pakovanju. S20U je kupljen u EU a A71 u mts-u.
 
Mislim da je ona problem do 2.5, mada...N10+ kaze da je oridjidji preko te apk.
 
Nazad
Vrh Dno