Šta je novo?

Samsung Galaxy S10 Lite

78k je kako god da ga okrenes :D
Salu na stranu, bice to mnogo manje kada se pojavi kod drugih operatera. Dobra stvar je sto ima 8GB RAM bar nas tu nisu ojadili.

Evo ga i u Tehnomaniji, cena za kes je 82k.
 
Poslednja izmena:
Ovo je i ocekivana cena, kad je S10e 80k. Ono sto sam rekao, navice nas na cene lite verzija ono sto smo placali premijum klasu, a za premijum nove cene.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Telenor:

844ebcdc486b805f528f8b185cc06598.jpg
9d4fe2aace31395063bd36360de4ab38.jpg


Послато са SM-G770F помоћу Тапатока
 
^ Na stranu cene, ali 4GB neta u 2k20... Van svake pameti. [emoji4]
Ovo je i ocekivana cena, kad je S10e 80k. Ono sto sam rekao, navice nas na cene lite verzija ono sto smo placali premijum klasu, a za premijum nove cene.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
Upravo tako. Vec su nas navikli sto je najgore. [emoji4]
 
To za kolicinu interneta si u pravu totalno, ja trenutno imam oko 45gb. Mesecno spucam 15gb da kazemo neki prosek.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Kome treba mobilni internet kada na svakon cosku ima Wi-Fi ;)
Evo ga i u WW, cena 82k ali sa 6GB RAM-a.
 
^ to sa 6gb mora cena dole, ali ko nije pratilac mobilnih manje vise ce obracati paznju dok trgovci uzimaju lovu.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Vrv je greska, kod njih je to cesta pojava :D Bas me interesuje kako ce da se prodaje, po meni zanimljiv telefon za kupovinu.
 
^ odlicno pitanje oko prodaje. S10 seriju ko je hteo neki model do sada je najverovatnije kupio pa moguce da ce prodaja biti slabija posto nije bas jeftin. Eventualna odredjena kolicina ljudi koja hoce donekle premijum a ipak nece hteti ili imati para za N ili novu S20 seriju.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Zanimljiv svakako, ali sa tom cenom preblizu je top modelima , a opet daleko od cene mid-range. Ko je spreman da izdvoji 80k dodace još 20k za top model. Mid-range mi ima smisla do nekih 50k dinara, a tu je Samsung pokrio sa A71 i A51.

Gesendet von meinem Moto Z (2) mit Tapatalk
 
Taj iz TM je 128/8GB za cca 700e

pak "nezvanicna" za 128/6GB je 560e
 
Kod telenora mislim da nece tako brzo da padne cena
 
^ kod svih operatera cene stoje na max do izlaska nove serije, i kad padaju zvanicno na trzistu u ovlascenim prodavnicama kod njih je i dalje puna cena.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Telenor je najskuplji kada se uzima na rate. Kada se pojavi u mts-u tada ce i cena na oglasima da bude niza od danasnjih 82k.
 
Telefon u ruci ne ostavlja ni najmanje premium utisak. Plus ne leži nešto preterano lepo u ruci. Izgleda kao daljinski.
Ekran dosta svetao, rupica podnošljiva. Manja nego na S10/N10 što je odlična stvar.
Cena preterana, realno bi bilo da je 60-65k 8/128 u zvaničnoj prodaji.
 
Na Kupujem Prodajem su sve u varijanti sa 6GB.
Koliko u praksi ima razlike od 6 do 8? Sada imam telefon sa 6,prethodni je imao 4 i ne mogu da kažem da sam primetio da mi nedostaje ram. Zapravo, poslednji telefon na kome sam imao problem sa količinom rama je imao 1GB, pre nekoliko godina. A možda ni tada nije bio problem količina, već način na koji OS upravlja sa istim.
 
Trenutno je 6Gb zaista odlicna kolicina memorije. Savrseno dovolja za vecinu primena. No ako se telefon koristi recimo 3 godine treba racunati i na to da moze da izdrzi bez problema i taj period.
Cinjenica je da sve aplikacije i njihovi zahtevi polako bubre vremenom. Dosta zavisi i od navika pri koriscenju, ima specificnih korisnika. Za vecinu je 8GB verovatno overkill.

Da bi se neko bas sad lomio da mora 8GB po svaku cenu, verovatno da nije razumno ali ako je razlika u ceni mala i laka/lako dostupna - sto da ne. Pogotovo ako se ostale, nekom bitne stavke, mogu naci kod telefona koji potoji samo sa najmanje 8GB.
 
Ispade Lite telefon daleko ozbiljniji od non Lite. Em jaci performans, em drasticno bolja baterija. Trebao se zvati s20 lite.
 
Nazad
Vrh Dno