Šta je novo?

Samsung Galaxy S10 Lite

^ preko kp na pocetku ce biti oko 550€, kasnije ce padati cena kao i svim modelima. Samo sto S10 i plus model ce jos dobiti pad cene zbog S10 lite.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
Plus kada dodje S20 citavoj S10 seriji ce cena na dole. Ne drasticno naravno, ali se svakako ocekuje odredjeni pad.
Bice to lepa pricica. [emoji4]
 
Bas me zanima koliko ce biti kod operatera.
S obzirom da je a51 200€ na paket od 1400rsd a na oglasima je 320€.
Ovaj bi mogao da bude 350€ na isti paket.
 
Alukard mislim da je to vrlo optimistično , A i S serija ima drastičnu razliku u ceni. Evo na primer najmanji SAMSUNG GALAXY S10E uz tarifu Total 2 (1.649 din. mesečno ) košta 24 x 3.495 din. odnosno ukupno 83.880 dinara + pretplata . Ili UKUPNI MESEČNI TROŠKOVI (UREĐAJ + TARIFA):5.144 RSD

https://www.telenor.rs/webshop/sr/Privatni-korisnici/Mobilni-telefoni/Samsung/Galaxy_S10e/#?tariff=309&contract=cena_ugovor24&cosmosInstallments=24&participation=0&purchase=cosmos&installments=false&color=130
 
Poslednja izmena:
Da ali gledano na cene u radnjama i oglasima. Ako ovaj od 320 kosta kod njih 200. Onda onaj od 500 bi trebalo oko 350-400
 
Ma ja ga kupujem štagod, samo pravo pitanje je kad se pojavljuje kod operatera i na KP?
 
Ako nije lažni oglas na kp ima jedan za 600e.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Plus kada dodje S20 citavoj S10 seriji ce cena na dole. Ne drasticno naravno, ali se svakako ocekuje odredjeni pad.
Bice to lepa pricica. [emoji4]
Slazem se, hteo sam reci da ce S10 lite dosta spustiti cenu ostatku S serije vise nego sto ce N10 lite spustiti note seriji. Ipak S10lite je odlican telefon i samim time ce srusiti cenu dok N10 lite sa procesorom od 9 serije izgleda kao da je zalutao u 10-tu generaciju samsunga. Barem je tako moje misljenje.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
600e zet validne garancije je malo previse, bice to dosta nize za par nedelja :D
 
Evo treći dan uključenosti ( 90% WIFI - 10% 4G ... Vikend) , baterija na 20% u 22:30h

1 dan. 2 dan. 3 dan:


Послато са SM-G770F помоћу Тапатока

db17ecdbd451c64b261ec7170176debd.jpg
9bbf1326d10d82d012a3ccb6bb03b9d7.jpg
e7994dcfc163dd7eb2f9c6134249723c.jpg
 
Poslednja izmena:
8h20min SOT-a za 3 dana!? Samo mi udaraj ceznju...
 
@Zoreli Odlicna baterija ... Odlican telefon , odlican je posao napravio samsung sa ovim telefonom nema sta .
 
Slazem se, hteo sam reci da ce S10 lite dosta spustiti cenu ostatku S serije vise nego sto ce N10 lite spustiti note seriji. Ipak S10lite je odlican telefon i samim time ce srusiti cenu dok N10 lite sa procesorom od 9 serije izgleda kao da je zalutao u 10-tu generaciju samsunga. Barem je tako moje misljenje.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
Slazem se. S10L je komotno mogao biti neki S20L ili S20e, cak bi mozda i veci boom napravio kao takav. [emoji4]
 
Nista cudno, SD855 je furija za razliku od Exynos-a. Mogu da zamislim sta tek bi uradio SD865.
 
Slazem se. S10L je komotno mogao biti neki S20L ili S20e, cak bi mozda i veci boom napravio kao takav. [emoji4]
Sigurno bi, bolje da se zove kao sto si rekao S20L, ima dizajn S20 serije i kao lite model bi imao 8gb umesto 12 i SD855 umesto SD865.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Upravo tako, masa se pali na brojke. No dobro, naziv telefona je nesto sto je najmanje bitno u celoj prici. [emoji4]
 
Sigurno bi, bolje da se zove kao sto si rekao S20L, ima dizajn S20 serije i kao lite model bi imao 8gb umesto 12 i SD855 umesto SD865.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

Ali bi u tom slučaju u Evropu opet došao sa Exynos :d
 
^ moguce[emoji3], to samo samsung zna sta radi a ocigledno nas namerno zezaju povodom SD.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
I ja sam zagrejan za ovaj tel, zbog SD i sot, ali smucio mi se Samsung zbog kocenja apdejta na S9... Kakva je kamera u odnosu na Op7t ako je neko gledao testove? Pretpostavljam da je razlika minimalna?
 
Mene interesuje koliko će koštati u maloprodaji, jer ako bude slično 10e biće stvarno ok kupovina. Meni se čini da su oni ovim modelom gađali kineske flegšipe i da hoće da im otkinu deo kolača iz tog flegšip killer segments.

Gesendet von meinem Moto Z (2) mit Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ne bih se ja zaletao sa s10 Lite.. tu još ima dosta pitanja , kakva će biti sw podrška itd itd.
Po meni je mnogo bolje sačekati mi10 nego uzimati ovaj model.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Ma bice ovo top kupovina za koji mesec kada cena dodje na svoje. [emoji4]
Naravno ocekuje se da Mi10 generalno bude bolji/kompletniji mob. Ali isti je slucaj i sa njim po pitanju cene. Svakako nece odmah biti bas najisplativija kupovina. [emoji4]
Mislim da ce, nakon predstavljanja glavnih modela u narednih mesec-dva, najvise profitirati kupci koji su pikirali neki model iz S10 serije a pogotovo S10+. Vec sada ima odlicnu cenu na KP, a gotovo sigurno ide jos na dole nakon izlaska pre svega nove S20 serije. [emoji4]
 
Ne bih se ja zaletao sa s10 Lite.. tu još ima dosta pitanja , kakva će biti sw podrška itd itd.
Po meni je mnogo bolje sačekati mi10 nego uzimati ovaj model.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
Radiće on na fabričkom ROM-u bez greške.
Dve godine update, posle toga novi telefon...
 
Pa znam da će raditi ali nije ni to poenta .. kada kupujes skuplji telefon ti uz hw placas i sw podršku.

Treba sačekati ovaj telefon na oko 400e i onda ga uporediti sa konkurencijom tada

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Slazem se ali ipak je u pitanju S serija, bez obzira sto je Lite model. Iste su spec za sva trzista. Ne bi trebalo biti problema kada je podrska u pitanju.
 
Ne bih se ja zaletao sa s10 Lite.. tu još ima dosta pitanja , kakva će biti sw podrška itd itd.
Po meni je mnogo bolje sačekati mi10 nego uzimati ovaj model.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
Kao prvo vidi se da je N10+ sa SD vrlo brzo dobio A10 odmah posle exy. Realno ovo je odlican telefon sa tim da ce podrska biti kao i za sve ostalo. Ako cemo cekati onda bolje cekati S20 ili jos duze N20, S10l se prodaje na trzistu i dobio je vec januarski update tako da samsung radi normalno podrsku.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Ovo što sam naveo je logično čekanje jer će im cene posle 30ak dana biti verovatno iste a mi10 će biti neuporedivo bolji telefon.
Nisam mislio na varijantu čekaj s40 da kupiš s30 itd itd.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Sto se cena tice to su samo nagadjanja. Hajde prvo da vidimo koja ce biti zvanicna za Mi10. Na pocetku ce i njemu na KP biti jaka cena i bice potrebno par meseci da sve to dodje na svoje mesto. Tesko bas za mesec dana da se stabilizuje. [emoji4]
 
Stabilizuje na istom nivou kao s10 Lite.. na oko 550e. Pa će onda verujem da imaju gotovo identicnu cenu na oglasima kako vreme prolazi.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
To bi bilo odlicno ali nesto ne verujem da ce Mi10 biti na 550€ toliko brzo nakon izlaska. [emoji4]
 
Nazad
Vrh Dno