Šta je novo?

Samsung Galaxy S10 Lite

^ piše da ne može sa A11, ugasi telefon i spoji ga sa PC. Ponovi isto volume up sa power button i uće u recovery mode.

Sent from my SM-G770F using Tapatalk
 
Da tako sam i ja nasao da treba. Usao sam odmah na taj nacin i obrisao dalvic cashe. Ono sto mogu da primetim da su animacije drugacije da ne kazem nekako sporije.
 
Moram pohvaliti ui3.0. Meni radi jos tecnije nego 2.5. Animacije su bas dosta popravili kada se koristi swipe. Deluje mi brze kroz ceo sistem, kameru brze otvara, brze fokusira ali i dalje ima lag od pola sec od kad se klikne da slika ( vazi samo pod uslovima slabijeg svetla, istu muku je imao i pre ) . Ono sto me je izenenadilo je da radi perfektno bez reseta, i da baterija deluje jos bolje jer je potrosio 14% od update-a sa svim cackanjima, aod, slikanjima, a tek je ubacen sistem. S10 lite zaista pokazuje koliko je zapravo Samsung dobar kad u njemu kuca prava masina. Sve ovo pada u vodu kad exy krene da se greje, stuca, srce batt itd. Ali Samsung i SD je zaista uzivanje koristiti.
 
Što se tiče A11 radi odlično ali ima i bagova, u edge lighting ne može da se odaberu boje i aplikacije koje hoćeš da koristiš. Treba još koji update da se sve upegla

Sent from my SM-G770F using Tapatalk
 
Kako da iskljucim podvlacenje svake reci kad kucam? Koristim gboard, sve sam podesio (valjda) ali dzabe, uvek mi podvuce poslednju rec pa sve nesto mislim da je do OneUI a ne do aplikacije.Screenshot_20201231-122313.jpg

Sent from my SM-G780F using Tapatalk
 
Što se tiče A11 radi odlično ali ima i bagova, u edge lighting ne može da se odaberu boje i aplikacije koje hoćeš da koristiš. Treba još koji update da se sve upegla

Sent from my SM-G770F using Tapatalk

Da Edge Lighting je izmenjen, mozes samo da odaberes jednu boju ili da sam on odabere boju na osnovu aplikacije, nema vise da biras za svaku app boju koju hoces. Takodje ne mozes vise da podesis da ti koristi Edge Lighting samo kad je iskljucen ekran ili je uvek aktivan ili je iskljucen nema trece. Jedina sad pozitivna stvar kod njega sto radi za sve aplikacije sve ostalo su unazadili.

Ja sam uradio samo brisanje kesa i sve aplilacije mi rade kako treba, nema nikakvih problema, baterija je ista nema nekog curenja, animacije jesu malo izmenjene ali nema trzavica ili sl za sad sve radi kako treba.
 
^ u opcijama gde biraš koje aplikacije da koriste edge je tačno obeleženo isprekidanim linijama da će te aplikacije sigurno raditi dok za ostale verovatno da neće. Među njima nema gmail i dalje kad ga otkačim ne radi.

Sent from my SM-G770F using Tapatalk
 
Skontao sam jedan bug da kazem novogodisnji :) Sinoc u 00:00 resetovao je svu statistiku za bateriju od proteklih dana, sve je obrisao kao da je uopste nije bilo :)
 
Sto je cudno i dalje nemam nikakvu statistiku (ni grafik, ni potrosnju) za bateriju iako je proslo 16 sati od kad se resetovala sfatistika. Verovatno ce proraditi kad se ponovo napuni.

Kako je kod vas, da li se i vama reserovala ststistika za bateriju tacno u ponoc?
 
^ jeste i kod mene, stoji Sot 50min a baterija od tada otišla 30%. Sigurno će doći sebi kad se napuni opet na 100%.

Sent from my SM-G770F using Tapatalk
 
Kod mene je vidljivo samo koliko sati je ostalo baterije dok se ne isprazni i trenutna napunjenost i nista vise. Nema SOT-a, nema grafikona (ni stari ni novi) nema koliko je koja aplikacija potrosila. Bug kao kuca.

Bas me zanima da li je samo s10 lite pogodjen ili svi telefoni koji su dobili OneUI 3.

Bukvalno sam u 11:38 pogledao, cela statistika je bila tu ukljucujuci 7 dana unazad, pogledam u 00:07 nema nicega, sve obrisano i uopste nema nove statistike niti je belezi, kao da sam sad prvi put upalio telefon i pogledao statistiku za bateriju, sve prazno.
 
Kod mene isto. Pre nekog vremena napunjena baterija na 100%, sada je na 97%, ali grafici su prazni.
P. S. Nisam radio nikakav vid čišćenja keša i sl. Samo odrađen update i restartovan telefon.

Poslato sa S10 Lite
 
Sa Note teme ovde na benchu...vratite darum na 31.12 i svi grafikoni za bateriju su tu, vratite na danasnji datum, oper nestanu :) Kakav bug :)
 
Ili stavis sluske ako imas i mozes i sa njima.
 
Ne radi grafikon ni na Note 10+
be9ea499cea143e8ada4f855a164f152.jpg


Послато са SM-N975F помоћу Тапатока
 
^ najverovatnije ne radi ni na jednom Samsungu sa A11

Sent from my SM-G770F using Tapatalk
 
Bug ce nestati 8.1 :) Problem je samo prva nedelja u Januaru, probao sam za par narednih godina i uvek je isto, nestanu informacije o potrosnji kad god se setuje datum od [1-7].01.20xx. Znaci pricekajmo jos 5 dana i bug resen :)
 
To znaju da nam je Božić, pa da proslavimo sve praznike pa dan posle :). Neverovatno kakav bug.
 
Beznacajan bug, bitno je da glavne stvari rade odlicno, bez statistike mozemo da zivimo nedelju dana. ;)
 
Богами мени је овај update на Андроид 11 дефинитивно покварио батерију, више не може цео дан да издржи, а и почело је да из чиста мира избацује како није убачена сим картица па проради кад се рестартује телефон..


Послато са SM-G770F помоћу Тапатока
 
^ kod mene sve radi perfektno i baterija kao što je i bila? Ako nisi uradi factory reset.

Sent from my SM-G770F using Tapatalk
 
Нисам, могуће да је до тога..одрадићу


Послато са SM-G770F помоћу Тапатока
 
Inače, monitoring baterije je proradio.

Poslato sa S10 Lite
 
I kod mene sve radi kako treba i baterija je ista kao pre a nisam radio hard reset. Sve zavisi sta imate nstalirano od programa i kakva su vam podesavanja. Neko ce proci bez hard reseta a neko nece moci bez njega.
 
I meni sve super radi, baterija full.
Nisam odradio hard reset, a sve najnormalnije radi..

Послато са SM-G770F помоћу Тапатока
 
Proradilo posle ovoga.
A bio je i neki update za Care.

Sent from my SM-G770F using Tapatalk
 
^ čujem da jeste mada kod mene još nije bio update ali opet radi sa ovim sistemom iz linka.

Sent from my SM-G770F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno