Šta je novo?

Samsung Galaxy S10 Lite

Sa tim sto ce ga 99% ljudi koristiti na 60 jer 90 srce bateriju.
 
Pa zato se stavljaju 4500+ u sve verzije, ko je lud da smanjuje to. Nisam video da bilo ko smanjuje na OP
 
Isto kao što većina spusti rezoluciju na FHD na Galaxy Esovima.

Ja to gledam ovako, osetno bolji procesor na Mi10, primetno manji ekran (takođe mislim i zakrivljen) i verovatno lošija kamera. I drugo, koliko god je MIUI krcatiji opcijama ipak sam pre za Samsung.
Sad samo kome šta više odgovara.
 
Poslednja izmena:
Evo prikaz iz prve ruke, telefon vrlo fluidan i brz. Otisak prsta radi fenomenalno, vise informacija za koji dan.
043a02e71cfa8d68e7094f4d3b4232f9.jpg
530a153e30403ecff592e6e6606a460f.jpg
2c6948f01a1b1163c781fd75a7311663.jpg


Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Najavljena cena je oko 600€, ovaj je nabavljen preko veze sa cenom 450€ posto ga jos nema u prodaji. Ima SD855, 8gb rama sa 128gb interne. Rezolucija full hd, ekran ravan ledja lagano zaobljena mada je mala mana sto su plasticna.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
U kojoj to drzavi je kupljen?
Plastika nije mozda premium dozivljaj ali bar zamena nije skupa :D
 
U Srbiji kod operatera, jeste mana za ledja ali si u pravu za jeftinu zamenu.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
OPerater ti prodao telefon koji jos nije u prodaji i to drasticno ispod cene!?
 
Šta je tu čudno :)
Mislim na ljude koji rade kod operatera, ima tu raznih kombina.

Elem , koliko je los taj jedan zvučnik dole i da li je vibra motor na nivou a50 ili Galaxy s10 ?

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
@fkloznica je dao odgovor, covek koji radi kod operatera. Imao je i A51.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
U Srbiji brale,sve je moguce. Poznajem lokalnog preprodavca novih telefona koji uredno daje ViP garanciju. Samo se mulja.
Taj tel u ovom trenutku je kradja za 450€
 
Sve to na stranu, ali sada mi jos vise dize pritisak 855 u Srbiji koji je do sada bio samo misaona imenica za Samsung. Stvarno su slepci.
 
^ to si u pravu, lite verzija dobije SD dok najjaca exynos.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
To definitivno znaci da ce podrska za Snapdragon morati da bude dostupna u Srbiji. Ne znam kada se planira kod operatera ali zivo me zanima kako ce da se prodaje.
 
^ zavisi, Note 10 lite izlazi sa exynosom dok je S10 lite sa SD. Zbog cega je tako samo zna samsung.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
I to 9810 ako se ne varam. Korak nazad za nesto sto je Note serija bila. Kod S10 Lite je dobar kapacitet baterije, 4500, nije malo nikako.
 
S10 lite sa SD855 i 4500mah ce sigurno biti odlican SOT. Za koji dan koriscenja ce biti informacije i o bateriji.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Neverovatno kako se Samsung igra,treba ih kazniti u Evropi definitivno
 
Neka te srecno sluzi! Lepo je sto imamo info iz prve ruke. Kada budes imao vremena, postavi neku sliku da vidimo kakva je kamera bez GCam-a :)
 
Sve to na stranu, ali sada mi jos vise dize pritisak 855 u Srbiji koji je do sada bio samo misaona imenica za Samsung. Stvarno su slepci.
Pa bolje je da je SD. Na Exynosu curi baterija u mirovanju. Na stranu što je i bez toga ovaj SD bolji od Exynosa na Note 10 Lite.
Neka te srecno sluzi! Lepo je sto imamo info iz prve ruke. Kada budes imao vremena, postavi neku sliku da vidimo kakva je kamera bez GCam-a :)
Da, baš me zanima kamera. Možeš da je uporediš sa S10 npr?
 
Probacu danas ako navatam prijatelja, njegova supruga bas ima S10 pa da uporedimo sa S10 lite.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Ne moraš da kačiš slike. Daj tom drugaru u ruke, neka pogleda (low light foto i stabilizaciju videa i dan i low light). Ako je koristio kameru na svom telefonu primetiće razliku ili bar oceniti kvalitet.
 
Malo kasnim posto supruga od prijatelja radi u banci pa smo jedva uspeli navatati.

S10 lite
20200120-204633 — imgbb.com
https://ibb.co/zV80yJ5
S10
20200120-204713 — imgbb.com
https://ibb.co/yRRbXbz

S10 lite
20200121-180527 — imgbb.com
https://ibb.co/4Nc2Wcq
S10
20200121-180631 — imgbb.com
https://ibb.co/0mKq2xt

Baterija 2 dana i 8:15 sot. Ostalo jos 10%. Upaljen AOD, slikanje, drustvene mreze, surfovanje... Sutra cu postaviti i dnevne. Po meni su slike egal.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Bih rado ali tesko je naci SD N10+ sa cestitom garancijom, da nadjem odmah bi menjao.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno