Šta je novo?

Samsung Galaxy S10 Lite

Ja bih išao na S10 lite zbog
1. Amoled
2. Veći ekran (mada vidim da tebi to predstavlja smetnju)
3. Snapdragon
4. One UI
5. Lakši za prodaju
Baš tim redosledom, i ne bih se dvoumio ni sekundu između ova dva modela, ali odluka je na tebi

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
S10 Lite ako ti ne smeta veličina.

Послато са SM-N970F уз помоћ Тапатока
 
Posto bi ja trebao da dobijem telefon iz Telenora a ovde citam da je neko dobio silikonsku futrolu u onoj maloj kutijci a neko ne (a isto je uzeo u Telenoru) da li je neko mozda pitao kod njih tamo od cega to zavisi kad ce se dobiti.

I da li se dobija preaplicirana folija preko ekrana, opet neko kaze da a neko ne? Recimo zena na A50 je dobila i futrolu i foliju preko ekrana.
 
65k na akciji, da li uzeti? :)
 
Jeste da košta zadovoljstvo, ali kupujem samo neotvorene kutije. Iskreno, i 65k mi mnogo za ne-premium (osim SD855 i baterije).
Šta bi ovome bila konkurencija, Mi 9T Pro verovatno i šta još (a da ima kod nas legalno)?
 
Mislim da ne vreti tog novca na belo. Za 100 evra manje ima "sumnjiva" garancija, isto kutija neotvorena.
 
Pre mesec dana je u G radnji kostao 59.990 i jos 1.200 manje za one njihove bodove
 
Pa ti dođi juče.
 
Pozdrav. Zanima me koji telefon ima bolju kameru, s10 lite ili note 10 lite.
 
S10Lite ima bolju kameru .

Послато са SM-N975F помоћу Тапатока
 
Jel zna neko mozda kakav je ovaj sto se tice kamere u poređenju sa mi8/mix3 sa gcam, i uopšte sto se tice gcam da li ima neka da je rađena bas za njega, kao i da li se samo instalira apk ili treba nešto vise da se radi?

Sent from my Mi MIX 3 using Tapatalk
 
Bolja kamera dolazi sa junskim apdejtom , mada se može instalirati i GCam .

Послато са SM-G770F помоћу Тапатока
 
Kakva je situacija kad se instalira gcam?

Sent from my SM-N9750 using Tapatalk
 
Stigao junski apdejt
7094d09dd94df3fd6bd1b98f393ad6cb.jpg
3f2a309f45f863c8655adeec0ba0a8e7.jpg
d99f91fa9e01a4c866e23d3b766d3dbe.jpg


Послато са SM-G770F помоћу Тапатока
 
Ladno 2 dana i 10h SOT
a9986e01011ef74e7ceceed5a00c1e35.jpg
31dbaed4b4a839dbf8b351cdd7abc55c.jpg


Послато са SM-G770F помоћу Тапатока
 
Prvi dan ti je i vreme pre i tokom punjenja...instaliraj Gsam battery aplikaciju, pa vidi realno stanje od punjenja telefona.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
^ to si u pravu, samsung meri ceo dan i kad si punio telefon. Gsam je mnogo bolje merilo. Ali u svakom slucaju ima bolju bateriji od N10+ ili S10 serije.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Ja sam imao i vise od 10h SoT, jednostavno baterija ubija koliko traje. Ponovo je na popustu i kosta oko 500e, posto izgleda nema nista od Mi 10 ponovo cu da pazarim ovaj.
 
Jel ima nekoga da koristi gcam? Planiram da uzmem ovu mobilu pa me zanimaju rezultati. Jel se dobije preinstalirana folija na ekranu?

Sent from my SM-N9750 using Tapatalk
 
Das 550€ za telefon i sekiras se zbog folije od 300 dinara.
 
Dođe s folijom, nekom. Nisam je dirao, od sinoć tek koristim telefon. Zadovoljan za sada [emoji3]

Sent from my SM-G770F using Tapatalk
 
Jel ima nekoga da koristi gcam? Planiram da uzmem ovu mobilu pa me zanimaju rezultati. Jel se dobije preinstalirana folija na ekranu?

Sent from my SM-N9750 using Tapatalk
Ima foliju, sa otvorom na mestu skenera otiska prsta. Skinuta vrlo brzo, tako da ti ne mogu reći ništa o kvalitetu.
Inače, nije baš lako naći stakla i maske za ovaj model. Stavio sam staklo koje ima crni okvir i to me nervira, jer ipak se u nekim aplikacijama sadržaj blago "podvuče" ispod rama. Nisam naišao na staklo koje nema ram, a da nije ono od 300 dinara koje je kraće. Ako neko zna gde ima, neka javi.

Poslato sa S10 Lite
 
Nije to ta folija, tu skineš odmah. Ima još jedna ispod (čini mi se, možda sam ćorav).
 
Hvala na informaciji, meni su te preinstalirane odlične protiv mikroogrebotina, nema boljih..

Sent from my SM-N9750 using Tapatalk
 
Još nešto me zanima... Kako vam se pokazao razgovor na spikeru, pošto vidim da je mikrofon pored zvučnika?

Sent from my SM-N9750 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno