Šta je novo?

Koju banku odabrati

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

keysersoze

Poštovan
Učlanjen(a)
04.01.2016
Poruke
29
Poena
55
Moje pitanje bi bilo za koju banku da se odlucim

Sada sam u Postanskoj stedionici.Trebalo bi da izvadim kod njih karticu za onlajn placanje i placanje u inostranstvu ali razmsiljam da raskinem ugovor sa njima i predjem u neku drugu banku

Inace bih koristio za primanje plate, onlajn kupovinu, koriscenje u inostranstvu

Kod Stedionice sam povremeno koristio one njihove pozajmice od 100.000 do 150.0000 rsd koje su bile veoma povoljne

Eto to bi bilo od mojih potreba

Koju mi preporucujete ili eventualno da ostanem u Stedionici
 
U Intezi sam, nekad je bila dobra banka sad je opšte rasulo. To su moja iskustva.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Ja bas htedoh u Intesu ..Tj najblizi sam odluci da odem tamo
 
U Intezi sam, nekad je bila dobra banka sad je opšte rasulo. To su moja iskustva.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
+1 za Intesu, totni raspad sistema. Internet kartica iako je debitna moze u minus, opisa transakcija nema a i cesto su znali da mi provuku transakcije 2x kad sam placao van zemlje.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
+1 za Intesu, totni raspad sistema. Internet kartica iako je debitna moze u minus, opisa transakcija nema a i cesto su znali da mi provuku transakcije 2x kad sam placao van zemlje.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Imas li neku preporuku za drugu?
 
Ja ipak preporučujem Intesu, Hit račun, besplatne kartice uz njega, i putno osiguranje za tebe i porodicu, sve za 300din.
Ovo sve pod uslovom da možeš sebi da organizuješ život tako da ne ideš u poslovnice (ili što je moguće ređe).
 
Ja ipak preporučujem Intesu, Hit račun, besplatne kartice uz njega, i putno osiguranje za tebe i porodicu, sve za 300din.
Ovo sve pod uslovom da možeš sebi da organizuješ život tako da ne ideš u poslovnice (ili što je moguće ređe).

Pa dobro Intesa mi je nekih 100m dalje od Stedionice koja mi je bukvalno u dvoristu :) ...Bacio malo pogled na taj Hit racun pa cini mi se da nisu male kamate na dozvoljeno prekoracenje ...Mislim u odnosu na stedionicu tamo mi je nesto beznacajno
 
Procitaj ovu temu.
Mislim da ces tu naci odgovore na vecinu pitanja koja te zanimaju.
 
Komercijalna.

Sent from my MI 9 using Tapatalk
 
Pa dobro Intesa mi je nekih 100m dalje od Stedionice koja mi je bukvalno u dvoristu :) ...Bacio malo pogled na taj Hit racun pa cini mi se da nisu male kamate na dozvoljeno prekoracenje ...Mislim u odnosu na stedionicu tamo mi je nesto beznacajno
Ako nameravaš da koristiš dozvoljeni minus, u ma kojoj banci, predlažem ti da se malo bolje upoznaš sa bankarskim uslugama. Ima jeftinijih načina zaduživanja. Čak i besplatnih, na kratak rok.
 
Nothingman je linkovao temu koja ovo pokriva.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno