Šta je novo?

Mobilni mod 2020

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
ceab195b2e43fa5fba27dea4ea20c794.jpg


Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Malo minimalizma :DScreenshot_20200523-194752_Pixel_Launcher.jpg

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Kako vam uspe da promenite sve ikonice sa stock androida? Ja instaliram icon pack, izaberem preko launcher-a (poco launcher) i opet nisu sve ikonice promenjene!? Ostanu neke sistemske ikonice na starom...
 
To je zato sto developer nije izmenio izgled svih ikonica nego samo odredjene.
 
Kako vam uspe da promenite sve ikonice sa stock androida? Ja instaliram icon pack, izaberem preko launcher-a (poco launcher) i opet nisu sve ikonice promenjene!? Ostanu neke sistemske ikonice na starom...

Bilo koji normalan launcher(poco nema) ti daje opciju da ti sam pronadjes ikonicu koja ti odgovara za one koje nisu promenjene. Desava se da kada se aplikacije apdejtuju da se promeni naziv pa se ikonice vise ne primene
 
Nova

Kwgt

Circilus UI

Xperia 1 ll
d2107d73f674b6ff0f32bfb2aa6fd507.jpg


Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
varijacija.....

Nova
Kwgt
Flat square
Creative
12f9db4eaca4f8ff1b566d1002cd18bf.jpg


from komsa's Mi 9T
 
Poslednja izmena:
LineX Icon Pack
bc7b6a21a40849ee72c90c1153a21a8c.jpg


Послато са SM-N970F уз помоћ Тапатока
 
[emoji276]

Sent from my GM1910 using Tapatalk
f84e78abb2ab402a930b2bd64211e22e.jpg
 
Imam par pitanja, cisto iz znatizelje :) Zasto si ostavio nazive aplikacija ispod ikonica i sta ce ti ta strelica na gore iznad prvog? Mislim da bi bilo mnogo lepse bez svega toga (i da su ikonice malo manje).
 
Ikonice ne mogu da budu manje, a strelica ne može da se sakrije na OnePlusu. Značilo bi i kada bi mogao da se suzi prored između redova sa ikonicama, ali ni to nije moguće, inače bih davno smanjio taj razmak.

Sugestija za nazive je dobra, stajalo mi je tako od pre kada su ikonice za whatsapp i viber bile identične u ovom packu, pa nisam ni promenio. Usvojeno :)
 
MIN ikone su ti manje a slicne su estetike.
 
Mislim da one imaju manje ikonica nego Whicons, ali probaću da iskombinujem.

Hvala!
 
Ikonice ne mogu da budu manje, a strelica ne može da se sakrije na OnePlusu. Značilo bi i kada bi mogao da se suzi prored između redova sa ikonicama, ali ni to nije moguće, inače bih davno smanjio taj razmak.

Sugestija za nazive je dobra, stajalo mi je tako od pre kada su ikonice za whatsapp i viber bile identične u ovom packu, pa nisam ni promenio. Usvojeno :)
Na Nova launcher-u mozes sve to da namestis, ali kapiram ako neces da menjas stock OP.

Pored ovih koje je pomenuo Jericho, imas i Linebit light koje su slicne, i jos par icon pack-ova koji su slicnog dizajna.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
htc desire 20 pro wall
Greenline ikonice


Sent from my GM1910 using Tapatalk
94d4c858a9dc47e2afa92ca1ecd9b666.jpg
 
Poslednja izmena:
Odlično komšija!
Može Wall?

Sent from my Pixel 3 using Tapatalk
 
Na Nova launcher-u mozes sve to da namestis, ali kapiram ako neces da menjas stock OP.

Pored ovih koje je pomenuo Jericho, imas i Linebit light koje su slicne, i jos par icon pack-ova koji su slicnog dizajna.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
Ma imam Novu Pro, ali mi nije potrebna pored Oxygena, ovakve sitnice nisu dovoljne da bih prešao na nju.

Kad bih pomoću nje mogao da rešim neke probleme sa notifikacijama, odmah bih se prebacio, ali bez toga teško.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno