Šta je novo?

Genius Scorpion K10 dupla slova problem

matke84

Cenjen
Učlanjen(a)
10.01.2014
Poruke
396
Poena
195
Pozdrav. Uzeo sam pomenutu tastaturu i odjednom je pocela posle par dana da brljavi tj da kuca dupla slova. Resetovao komp, pokusavao da podesavam osetljivost u windows podesavanjima i nista nije pomoglo. Nakon toga uzmem da premestam usb prikljucake i ona odjednom pocne da radi normalno. Sobzirom da je nova da li je odmah menjati za drugu? Da li se ovo slucajno desilo ili je neki hardverski problem pa reagovati preventivno? Hvala.
 
Ako je promena USB porta resila problem, moguce je da je nesto zabaguvalo sistemski. Ako se pojave ponovo problemi, onda reklamiraj.
 
Cudilo me je samo da ni reset ni gasenje racunara nije resio problem. Tek kad sam menjao usb-ove proradilo je. Ajde videcemo.
 
da ne otvaram novu temu, posto je u pitanju ista tastatura, moze li se nekako asrock aplikacija za maticnu plocu, koja sluzi za kontrolu RGB-a, naterati da prepozna ovu tastaturu, i da i nju kontrolise?

na slici se vidi, da u komponente, ima opcija i za spoljne uredjaje, ali nju jednostavno ne prepoznaje:

asr1.PNG

u device manageru, tastaturu ne prepoznaje kao scorpion k10, vec kao HID compilant device, pa 6 puta isto..... trazih driver za nju po netu, ali nista ne nadjoh.
 
Nazad
Vrh Dno