Šta je novo?

Facebook deaktivirao profil?

ale

Slavan
Učlanjen(a)
11.12.2010
Poruke
1,993
Poena
265
Da li se jos nekome desilo da mu je profil deaktiviran bez ikakvog razloga?
Pre dve nedelje, prilikom prijavljivanja na fb, izasla je poruka da je profil deaktiviran, i ako smatram da je greska, da se obratim Help Centru. Tamo kada se udje, izmedju ostalog se trazi slika licne karte ili pasosa. To sam uradio, ali sam sve vazne brojeve sakrio, tako da nisam u sustini pokazao nista vise od onoga sto pise na profilu. Posle slanja, izasla je poruka da cu brzo biti kontanktiran na email, medjutim do danas se to jos nije desilo.

Da li ovo znaci da je profil zauvek izgubljen? Nista uvredljivo nije objavljivano, ponekad se neka slika izbaca, i to je to u sustini.
 
Nacekaces se na odgovor, verovatno ga neces ni dobiti. Facebook ima apsolutno najlosiju korisnicku podrsku (ili bolje receno nema podrsku).

Majci od devojke su hakovali profil (starija zena, ne zna da koristi internet kako treba), danima je neko sa hakovanog profila pisao njenim prijateljima da mu treba novac/pomoc, prijavljivali smo sa vise od 10 razlicitih naloga, sve moguce korake za recovery prosli (nazalost ona nije imala mail za koji je nalog bio vezan), na kraju poslali licnu i ni u kom trenutku nismo dobili odgovor osim botovanog odgovora.

Drug je ostao bez broja koji mu je bio jedina autentikacija za FB pre 3-4 godine i dan danas nije dobio nikakav odgovor od FB podrske, i on je takodje probao sve sto je mogao.

Najbolje je da odustanes od naloga i napravis novi.
 
Da li se jos nekome desilo da mu je profil deaktiviran bez ikakvog razloga?
Pre dve nedelje, prilikom prijavljivanja na fb, izasla je poruka da je profil deaktiviran, i ako smatram da je greska, da se obratim Help Centru. Tamo kada se udje, izmedju ostalog se trazi slika licne karte ili pasosa. To sam uradio, ali sam sve vazne brojeve sakrio, tako da nisam u sustini pokazao nista vise od onoga sto pise na profilu. Posle slanja, izasla je poruka da cu brzo biti kontanktiran na email, medjutim do danas se to jos nije desilo.

Da li ovo znaci da je profil zauvek izgubljen? Nista uvredljivo nije objavljivano, ponekad se neka slika izbaca, i to je to u sustini.
Bez razloga nije profil isključen. Obično se to dešava kada se dele neke objave koje fb administracija pogrešno tumači kao podstrek na mržnju ili sukob ili ako se nešto mulja sa profila, odnosno ako se profil koristi za neke zloupotrebe.
 
Najbolje je da odustaneš od facebook-a, ovo ti je prilika.
 
Tačno. Čim profil jednom ode na proveru obično ucenjuju korisnike da im pošalju lične dokumente da bi im fb vratio pristup.
 
Ne, apsolutno nikada nista slicno nije objavljeno. Jedino ako su im zasmetale slike :p

Posle ovog cu razmisliti da li cu napraviti profil, mada sam blizi odluci da to ne uradim.
 
Poslednja izmena:
Ili ako te neko prujvi za komentar.... Za vreme bombardovanja Libije ostavio san par realnih komentara na usa profilu i posle toga ugasise mi i mejl adresu i profil na fb... Tako da.... Mozda te neko drugi prijavio

Послато са MI 6X уз помоћ Тапатока
 
Da ne otvarma novu temu, ako moze na ovoj..

Ima li nacina da vidim ko me prati od prijatelja na FB profilu (ne stranici)? Ako recimo imama 10 prijatelja, neki ce kliknuti unfollow, zanima me ima li nacina da se vidi lista ko i dalje prati?

Bila je nekada opcija sa desne strane kada izlistas prijatelje ali je vise nema. A ova sam izlista prijatelje i one koji su kliknuli unfollow:

https://www.facebook.com/xx/followers
 
Nazad
Vrh Dno