Šta je novo?

Zanimljive i smešne slike 2020

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

weasel

E4
Super Moderator
Učlanjen(a)
18.08.2004
Poruke
12,246
Poena
985
Pravila :
- 1,2 slika po postu ... Nemojte postovati po 20-30 slika
-Nemojte kopirati slike za poznatih img sajtova tipa 9gag, ljudi kojima su takve slike zanimljive sigurno vec posecuju taj sajt...Nije zabranjeno, slobodno postavljajte ali nemojte svaku drugu sliku kopirati odande.
- Bez xxx slika, slika nasilja i svih neprimernih slika za jedna ovakav forum
-Obratite paznju odakle linkujete sliku , ako je hotlinkovanej zabranjeno onda je okacite na neki imgupload sajt(nemojte imageshack.us najsporiji je)
-Komentarisanje je naravno dozvoljeno ali znajte da ce cesto biti brisani komentari kad se vidi da krece veca diskusija/rasprava oko necega.
-Bez politike
 
e232c2cd4a7df061a4a36d37f92ff54c2017164f.gifv
 
EaLCYeV.jpg
 
Poslednja izmena:
^

6f54edb231f32786db688eaa7271ab77.jpg


Tapatalk pro using S10e
 
3kxpar.jpg
 
ENNBHoOW4AE-6dC
 
Ne znam ko je obukao ove siromase sto ga izvlace u crveno, hahahaha, mamlazi! :D
 
Sreca pa bik vidi crvenu boju...
 
:D:-devil-:
YFiF3gy.gif
 
Deljenje neproverenih sadržaja je glavna zabava na fejsbucima.
cf31be4d615d68ca1d0d45761f19e783.jpg
 
bas tako... koliko sam do sada video takvih primera... uzme se neki podatak, koji moze (ali ne mora) da bude tacan, i obavezno mu se doda nesto, da bude spektakularnije... ili jos gore: rekao je taj i taj, a zapravo nije nego je rekao neko manje vazan, ali da bi se dalo na vaznosti mora da se promeni.

prosto mi nije jasno zasto se ne iznese podatak, kakav god da je, bez ulepsavanja i preterivanja. ako je zanimljiv nekome jeste, ako nije, nece biti zanimljiviji jer je to rekao nikola tesla
 
Ne branim internet, ali možda se misli na španski stil borbe sa bikovima (corrida).
U Portugaliji, USA je drugi stil (pravila) u pitanju.

Ovo isto piše i na Tašovom sajtu.
 
Isto kao sto su serovali da je Pukni zoro pesma srpskih boraca iz Prvog svetskog rata a nju u stvari napisao Slovenac za potrebe filma.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Ne branim internet, ali možda se misli na španski stil borbe sa bikovima (corrida).
U Portugaliji, USA je drugi stil (pravila) u pitanju.

Ovo isto piše i na Tašovom sajtu.

pa pazi... nije ni to... barem ne bi trebalo...

https://en.wikipedia.org/wiki/Spanish-style_bullfighting

sasvim je moguce doduse da ta grupa koja je nastupala u beogradu nije pre toga nikad bila van spanije ili tako nesto...

ali svejedno, na taj nacin manipulisati podatkom i predstaviti ga.... meni je to ruzno
 
@ Yojinbo

Ili nisu isti snimci u pitanju, ili je neko manipulisao snimkom.

Vidi se po onaj ogradi iza da nema belu liniju, jedan od onih "pomocnika" koji stoji iza je drugacije obucen i matador je odleteo manje na tvom snimku...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno