Šta je novo?

Zanimljive i smešne slike 2020

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
^ Koliko znam ovo je fotka kolege forumasa @Marti Misterija.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
127799915_2984891931614520_7650236194159606082_o.jpg
 
fotka koja opisuje svet
jer je licemerno na ovaj nacin "opisivati" Srbiju jer se ista slika moze naci iz Nju Jorka, Pariza, Singapura ili Bangkoka, nebitno
a ako je neko ocekivao da ce srpski tajkuni prvi biti ti koji ce da nahrane sirotinju onda neka trazi bolju zemlju

Ovo si tako dobro rekao... davno sam bolji odgovor pročitao... svaka ti je ka' Njegoševa.
 
fotka koja opisuje svet
jer je licemerno na ovaj nacin "opisivati" Srbiju jer se ista slika moze naci iz Nju Jorka, Pariza, Singapura ili Bangkoka, nebitno
a ako je neko ocekivao da ce srpski tajkuni prvi biti ti koji ce da nahrane sirotinju onda neka trazi bolju zemlju

Zasto je licemerno opisivat Beograd na taj nacin, prikazati istinu. Sta treba da se pravimo svi da nam ovde cvetaju ruze i da kacimo photoshopovane slike u kojima se prikazuje nerealna lepota? To je po meni tek licemjerno na taj nacin predstavljati bilo sta, lagati da je sve kao na razglednici i da je ovde prosto raj na zemlji. Ovo je suva istina i ne postoji bolji kadar ni mesto da se trenutno opise stanje u kom zivimo, sta me briga za Njujork, Singapur i ostale.

Da, jeste to globalni probem, ali ne treba bezati od istine u smislu: pa ako je tako i na drugim mjestima onda je to normalno, nema potrebe da se bilo sta radi po tom pitanju pa cak nije pozeljno ni da se takve stvari prikazuju, jer hocemo samo da gledamo lepe stvari, da zivimo u iluziji pink boje, a ako ti se ne svidja ovde ti idi negde drugo. Takav stav je olicenje licemerstva i bezanja od odgovornosti i istine, jer smo svi mi odgovorni za ovakvu situaciju.

A tajkuni i gradjevinska mafija su odavno iskorenjeni po nekim Evropskim zemljama, odavno ti tajkuni “hrane sirotinju” tako da mi i po tom pitanju kaskamo za sredjenim zemljama ne mozemo mi bas da po dobrim stvarima pariramo i budemo prvi, mozemo po negativnim to smo vise puta dokazali. Mozemo da se kurcimo tu po regionu gde smo skoro sa svih strana okruzeni sirotinjom.
 
Poslednja izmena:
Nit' je smešno, nit' zanimljivo.
Svi znamo zašto je tako.
Ovo je tema za zezanje, valjda?Feels familiar.jpeg
 
Poslednja izmena:
fotka koja opisuje svet
jer je licemerno na ovaj nacin "opisivati" Srbiju jer se ista slika moze naci iz Nju Jorka, Pariza, Singapura ili Bangkoka, nebitno
a ako je neko ocekivao da ce srpski tajkuni prvi biti ti koji ce da nahrane sirotinju onda neka trazi bolju zemlju
... Kopenhagena, Stokholma, Osloa, Rejkavika....
 
Poslednja izmena:
aB84Y9P_460s.jpg
 
cHmqWyi.jpg
 
Prodao bih i uzeo pare, nisam lud da zivim u zgradi koja stoji na temelju u kom pumpe rade 24h dnevno da izbacuju podzemne vode. Normalan ne pravi zgrade uz reku.

Ništa neobično za Beograd. Pola Vračara npr. živi u zgradama gde rade pumpe 24h da ne bi ulazile podzemne vode.
 
To je manji problem, veći su medare koje šire aromu okolo.

Sent from my SM-A715F using Tapatalk
 
Prodao bih i uzeo pare, nisam lud da zivim u zgradi koja stoji na temelju u kom pumpe rade 24h dnevno da izbacuju podzemne vode. Normalan ne pravi zgrade uz reku.

Ispravka, niko normalan ne radi podzemne etaže na tako visokom nivou podzemnih voda.
 
Svi ti politički argumenti kao što je na primer okačeni tvit, su u startu prepuni rupa, zato ih ljudi sa lakoćom rešetaju, kao što se videlo u nekoliko postova.
 
I veliki deo Novog Beograda bi bio poplavljen da pumpe ne rade 24/7.
 
Baš da čujemo gde su te pumpe konkretno?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno