Šta je novo?

Zanimljive i smešne slike 2020

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Slika je fejk, sto je najgore taj magarac je uzeo tudje dete i stavio na sliku zarad lajkova.
 
Pa, *mjau**mjau**mjau* kad im se moze da imaju tamo stan, zasto da ne.

Pa naravno,ali to predstavlja neku vrstu srpskog (ili mozda balkanskog) seljoberizma....

Na zapadu Evrope i USA ljudi koji imaju dosta para uglavnom grade vile,kucerine,zgrade izvan vecih gradova (malte ne po sumama i planinama oko tih gradova) kako bi pobegli od buke,guzve,haosa,itd,itd a ovamo kod nas svi bi se ako mogu nacrtali u sred sredine Beograda i tako ziveli jedni drugima na "glavi" samo ako je u pitanju neka zgrada koja predstavlja statusni simbol....

To je onaj seljacki mentalitet tipa u nekom selu najveci "frajer" je onaj koji u sred sela ima najvecu kucu i svi to treba da vide i da mu se dive.....ili ona narodna nosnja kada na nekoj devojci nakite 5 kg zlata i nekih dukata,eto cisto da se to vidi i da bude primeceno u smislu "gledajte me,vidite me kako sam ja cool"....

A tek je srpski specijalitet kako je bar jedno 50% (verovatno i vise) vlasnika stanova u Bg na vodi doslo do para kojima su kupili taj stan,ali da ne idemo previse u off....
 
Jeste, na zapadu Evrope i u US&A svi bogati beze iz gradova i zive po sumama i planinama :). Na Manhattan-u niko nece stan.
 
Poslednja izmena:
.
efe4f3b61f191dce0cee9e1aee3f0d3e.jpg


Sent from my Huawei p10 using tt
 
Na zapadu Evrope i USA ljudi koji imaju dosta para uglavnom grade vile,kucerine,zgrade izvan vecih gradova (malte ne po sumama i planinama oko tih gradova) kako bi pobegli od buke,guzve,haosa,itd,itd
Zašto po defaultu misliš da ako tako rade u EU i USA (a ne rade de facto), da su u pravu?
Možda na nekom njihovom forumu pišu, vidi kako je cool ova Srbija pa grade u centru pored rijeka lijepe zgrade, a kod nas samo šetališta...

Sent from my SM-N9700 using Tapatalk
 
Zašto po defaultu misliš da ako tako rade u EU i USA (a ne rade de facto), da su u pravu?
Možda na nekom njihovom forumu pišu, vidi kako je cool ova Srbija pa grade u centru pored rijeka lijepe zgrade, a kod nas samo šetališta...

Sent from my SM-N9700 using Tapatalk

Pa zato sto ne verujem da je nekome na zapadu cilj da zivi u sredistu buke,smoga,guzve i svakog drugog moguceg haosa (kao kod nas u Srbiji)......oni obicno (naravno ne svi) rade po tim gradovima a zive van gradova (ili bar centralnih delova tih gradova)...

A te njihove "sume i planine" nisu neke neprohodno-divlje-ruralne dzungle,vec je to mnogo sredjenije (urbanisticki i infrastrukturno) i uredjenije mesto za miran zivot....

Btw,sigirno niko od njih nista ne pise o Srbiji,jer skoro niko od njih ne zna ni da postojimo...(a i ne verujem da bi imali sta pametno od nas i da nauce)
 
ma i kod nas svi ti sto uzimaju ili velika vecina stanove na bv imaju kuce u okolini, nisi oni mutavi da ne znaju sta je ćivot
 
Ma bre ljudi, ako sam doso sa sela u BGD pa necu valjda opet da zivim u selo. :D

20201027_172843_01.jpg
 
Čari velikog grada. :D
4802fb6b6bbf933b87b31fc4584bd593.jpg
 
Dotrajala bandera, doslo vreme za zamenu:

123061956_3973295836017892_6178532215484695216_n.jpg
 
To je to, živa istina [emoji846]

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno