Šta je novo?

Zanimljive i smešne slike 2020

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
00803-214712_1.jpg

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Mađari iz Vranje pokradeni...
24cef6b5a2d8bcc36d6b3216ad22267d.jpg
Mislim da je ovaj naslov pobednik za avgust evo već sada [emoji1787][emoji1787][emoji1787]

Pirke u svemiru, beš mi sve to bi mogla da bude odlična komedija ako se casting dobro odradi.
 
Poslednja izmena:
^

south-park-al-gore.jpg


450
 
^
Moze pojasnjenje?

Kao Land down under - zena dole i Men at Work - radnica na poslu koja salje ovu u land down under :d To je jasno.
E sad, ovo dole Toto Africa sam shvatio kao da je Land down under mnogo "jaca" pesma od Afrike iako nije bas toliko poznata, sto sam i ja, ne znam ni sam kako, pomislio isto, i to par dana pre nego sto sam video ovaj mim, zato mi je i bilo toliko smesno i zanimljivo. Pustio sam LDU koja prica o Australiji, i setio se da ima pesma posvecena Africi koja je i poznatija, ali da mi je LDU nekako vise underground i mnogo "jaca". I onda vidim ovaj mim :d Kome uopste padne na pamet da pravi ovakve mimove, verovatno nekom ko je slican meni :d

P.s. a mozda sam sve pogresno razumeo :d

Zanimljiva prica u tri lepe, verujem da vecina kolega koji citaju ovo prevrcu ocima :d :d

Ot:
c3a63f6cb3bc2250c511cf6d76267ebc.jpg
 
Poslednja izmena:
Kao Land down under - zena dole i Men at Work - radnica na poslu koja salje ovu u land down under :d To je jasno.
E sad, ovo dole Toto Africa sam shvatio kao da je Land down under mnogo "jaca" pesma od Afrike iako nije bas toliko poznata, sto sam i ja, ne znam ni sam kako, pomislio isto, i to par dana pre nego sto sam video ovaj mim, zato mi je i bilo toliko smesno i zanimljivo. Pustio sam LDU koja prica o Australiji, i setio se da ima pesma posvecena Africi koja je i poznatija, ali da mi je LDU nekako vise underground i mnogo "jaca". I onda vidim ovaj mim :d Kome uopste padne na pamet da pravi ovakve mimove, verovatno nekom ko je slican meni :d

P.s. a mozda sam sve pogresno razumeo :d

Zanimljiva prica u tri lepe, verujem da vecina kolega koji citaju ovo prevrcu ocima :d :d

Ot:
c3a63f6cb3bc2250c511cf6d76267ebc.jpg

Verovatno prevrću, ali Land down under nije bolja od Afrike ni u jednom univerzumu :D :D
 
Stvano nisi skonao?!?

Sent from my motorola one vision using Tapatalk
 
Trebalo mi 5 minuta da primetim da stubovi menjaju boju.
 
Lepe sise ima. Za sisodrz, dusu dale [emoji1][emoji1]
04981111215549e94ab04ba78f8eb497.jpg


Sent from my IN2013 using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno