Šta je novo?

Zanimljive i smešne slike 2020

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Hint: 6 pari očiju na slici :)
 
Nisam hteo da pitam, da ne ispadnem neinformisan ili glup ali sad si me tek zaintrigirao... šta da tražim na slici, kakvih 6 pari očiju!?
 
шоповани шишмиши

специјалитет туристичког локалитета

банг фор тхе буцк
 
Lik skroz levo, na njegovom ramenu spava...

...riding on 720p...
 
.
f86f1d2168bac619c28f10e758fdf45a.gif


Sent from my Landline using Tapatalk
 
^ Valjda je covek dobro?

P.S. uvek imam trip da ce to da mi se desi :)

Послато са SM-G960F помоћу Тапатока
 
Carrie-Anne Moss.

Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока
 
Skoro sam gledao norvešku seriju Wisting i ona je glumila u 5-6 epizoda ali nisam stekao utisak da je toliko propala.

Tapatalk pro using S10e
 
Sem Jovovicke ne mogu da se setim nijedne cure koja nije u vecoj ili manjoj meri pro'o. Ona bela se unakazila, na vr' mi jezika ime... Meg Rajan. Mada i oni klinci iz T i Sam u kuci su propis'no prop'o.
 
Poslednja izmena:
Sad ce da dodje onaj legendarni clan da objasni da se za posedovanje ne ide u zatvor :d
 
Sem Jovovicke ne mogu da se setim nijedne cure koja nije u vecoj ili manjoj meri pro'o. Ona bela se unakazila, na vr' mi jezika ime... Meg Rajan. Mada i oni klinci iz T i Sam u kuci su propis'no prop'o.

B'te

U tom 45+ klubu nije prop'o

Anistonka, Hale Beri, Salma Hajek, Sofija Vergara, Sandra Bulok i Liz Harli... Lopezova isto dobra kao dobar dan (mozda i bolja nego iz mladjih dana) ali ona je "pevaljka"...

Steta za Moniku, nju su bas stigle godine...

Ne znam koliko Kejt Bekinsdejl ima, ali mislim da je i ona tu oko 45...
 
87124316_1171267439872210_4078525983940935680_n.jpg
 
Sem Jovovicke ne mogu da se setim nijedne cure koja nije u vecoj ili manjoj meri pro'o. Ona bela se unakazila, na vr' mi jezika ime... Meg Rajan. Mada i oni klinci iz T i Sam u kuci su propis'no prop'o.

Gle ovog vanzemljaka :)
 

Prilozi

  • 01c8540cf1d9adec069ac184bde0dbd5.jpg
    01c8540cf1d9adec069ac184bde0dbd5.jpg
    101.9 KB · Pregleda: 727
MILF-eru stari. :)

Sent from my Landline using Tapatalk

Ma uleteo covek neiskusno, uzjogunio sam se kada je spomenuo Milu "45kila sa sve krevetom" Jovovic... :d


+edit za moderaciju

Izgleda da kombinacija popup blockera i ublock origina stvara probleme u chrome-u na sajtu, kilavi kada pokusavam da citiram korisnika i ne otvara pun editor (samim tim i onemugucen pristup spoiler/quote tagovima)
Barem me tako od sinoc iz nekog razloga zeza
 
Ma uleteo covek neiskusno, uzjogunio sam se kada je spomenuo Milu "45kila sa sve krevetom" Jovovic... :d


+edit za moderaciju

Izgleda da kombinacija popup blockera i ublock origina stvara probleme u chrome-u na sajtu, kilavi kada pokusavam da citiram korisnika i ne otvara pun editor (samim tim i onemugucen pristup spoiler/quote tagovima)
Barem me tako od sinoc iz nekog razloga zeza

Proba citiranja sa ublock origin-om. Nemam taj problem, moguće je da do nekog specifičnog filtera kod tebe.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno