Šta je novo?

Youtube i ostali video linkovi 2020

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Meni je moja baba štikala takve iste zepe.
 
Bezveze, gleda u isključen TV!

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Ovaj sto je leteo na kaucu je verovatno uradio najriskantniji potez u svom zivotu i uspeo da to dokumentuje i prezivi.
Najmanji dasak vetra da je zaljuljao taj kauc, on bi ekspresno skliznuo sa te koze i ne bi ga vise bilo.
 
Nije jahao kozu nego kauč [emoji6]

Meni je toliko nerealno da je uspeo da sam gledao dal je neka montaža
 
Ork(r)ovenje. Mora da naučim ove pokrete, treba da rasturam drvenu ogradu na terasi za koji dan, ima brale da je otkovem kao Palma.
 
@dejan#7
Ovaj sto snima unistavanje automobila umesto da obelezi put je *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau* teski.
 

WTF!
 
Sa jedne strane je legitimno želeti da naša zemlja napreduje tako što će najbolji od nas ostati ovde (naučnici i eksperti iz svih polja), ali se sa druge strane postavlja pitanje dokle bi Tesla dogurao da je ostao u Jugoslaviji, da mu nisu bili dostupni ogromni resursi, kao što je to bio slučaj u Americi.

Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
 
Sa jedne strane je legitimno želeti da naša zemlja napreduje tako što će najbolji od nas ostati ovde (naučnici i eksperti iz svih polja), ali se sa druge strane postavlja pitanje dokle bi Tesla dogurao da je ostao u Jugoslaviji, da mu nisu bili dostupni ogromni resursi, kao što je to bio slučaj u Americi.

Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka

Cesto se pitam da li si ti stvarna osoba ili neki robot koji kuca bezlicne, genericke komentare svuda po forumu...
 
Mr.No,samo on zna tako Pajpera da voza :p
 
Sta je ovo? Neka kolumbijska tura?:d
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno