Šta je novo?

Grafička 100E +/-

begesh87ns

Cenjen
Učlanjen(a)
15.05.2009
Poruke
88
Poena
159
Drugari,
trebala bi mi preporuka za grafičku kartu u rangu 100e (manje, više 20e)...čisto da mogu malo da se poigram.
Za sada u mašini imam:
intel i3 6100 3,7ghz
ploča: Gigabyte GA-H110M-S2H
8gb ram-a DDR4
SSD120GB Kingston (UV400), SATA 640gb, DVDrw.
Ovaj komp nije pravljen za igranje, već za nešto drugo, ali eto sad mi malo udarila nostalgija iz starih dana (da se razumemo, ne ocekujem ja nekakav high gaming experience, al' ne volim ni da secka). Razlog zašto sam pisao konfiguraciju je zbog kompatibilnosti grafičke i jer pretpostavljam da će mi trebati novo napajanje (kontam oko 50e, isto preporuka dobrodošla) jer ovo sve radi na chieftecu od 350w iz stare mašine.
Najbolje bi bilo ako obe komponente imaju u G* jer je aktuelno nekih 20% popusta.
Hvala vam unapred. Pozz i srecna Nova godina!
 
Uf... preleteo sam oglase, ima tu svega...al' ja nemam ni živaca ni vremena da se natežem s njima...svaka im je u savršenom stanju, odlična i istestirana, a garancija slabo ima. Tako da ću najverovatnije uzeti novu rx570.
Znači 600/650w će opušteno to sve da gura?
Inače, hvala vam svima na odogovorima, pomogli ste mi.
 
rx570 odlican izbor. ja sam skoro uzeo i prilicno sam zadovoljan. muci se sa ovom mojom drljavom igrom sro igram (armored warfare), u 1440p, ali u fullhd radi lepo.

ja moju vozim na napajanju od 300w... ako si zapeo da menjas napajanje menjaj, ali bolje za te pare plati ndku ribu i provedi se :d
 
to mi je bilo cudno-koliko mi je teze prodati 480ke od 570ki. verovatno subjektivno lepse zvuci serija 5xx od 4xx.

ali je 10% valjda jaca za gaming 480 8gb..onako sto okvirno videh. sad ne znam koliko je bitno ili ne 8gb tj koliko ove relativno slabije grafike mogu efikasno da iskoriste 8gb...ili je generalno 4gb dovoljno..to ne znam
 
Poslednja izmena:
Graficka i dalje nije u kompu jer sve vreme pokusavam da dodjem do gigabyte p650b (nema nigde).
Da li bi moglo moglo da se zameni sa Cooler master mwe bronze 550w (ima za oko 50ak e na kp)?

Sent from my CLT-L29 using Tapatalk
 
Graficka i dalje nije u kompu jer sve vreme pokusavam da dodjem do gigabyte p650b (nema nigde).
Da li bi moglo moglo da se zameni sa Cooler master mwe bronze 550w (ima za oko 50ak e na kp)?

Sent from my CLT-L29 using Tapatalk
Al si lud,da me ne svatis pogresno.Sta cekas da dodje PB?Ne zaludjuj..moze mwe bronze,mwe v2 ,beQuiet system power 9 500w svi su dc dc i zastitama,vervovatno bolja kupovina od pb,ako hoceš tise system power onda.

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Ma opusteno, necu shvatiti pogresno :D
Ja ukapirao iz price da je taj p650b nesto best buy vau, i onda zapeo....
Nista, hvala na predlozima, vidim da u ns-u ima ovaj CM pa cu sutra kontaktirati lika.
Pozdrav!

Sent from my CLT-L29 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno