Šta je novo?

Bezicne slusalice za TV

glavas

Poštovan
Učlanjen(a)
09.01.2017
Poruke
121
Poena
80
Uzeo sam Sony MDR-RF855RK wireless slusalice za TV , ali se pri slusanju stalno cuje slabo sustanje. Probao sam da promenem sve tri frekfencije na bazi ali se problem i dalje javlja. Slusalice sam vratio pa sam razmisljao da uzmem Sony MDR-RF895RK. Interesuje me da li sve RF wireless slusalice imaju ovaj problem sa sustanjem ili je problem samo bio slucajnost. Takodje sam razmisljao da uzmem Bluetooth slusalice. Slusalice su mi potrebne za gledanje serija i filmova.
 
Samsung UF6400 55", samo za gledanje serija i filmova da neometam ukucane.
 
Pojuri neki bluetooth model ako ih TV podrzava, RF su daleko podloznije smetnjama.
 
Poslednja izmena:
TV mi ima bluetooth ali nema opciju da salje zvk,tako da bi morao da uzmem BT transmiter i slusalice.Citao sam da kod BT slusalica zvuk hoce da kasni za slikom,dok kod slusanja muzike to nije problem.Zato sam razmisljao o RF slusalicama.
 
Da li ima tog šuštanja i sa žičanim slušalicama? Da li si probao bežične na nekom drugom uređaju?
 
TV mi ima bluetooth ali nema opciju da salje zvk,tako da bi morao da uzmem BT transmiter i slusalice.Citao sam da kod BT slusalica zvuk hoce da kasni za slikom,dok kod slusanja muzike to nije problem.Zato sam razmisljao o RF slusalicama.
Uzmi slusalice sa aptX codecom, kao i bt transmiter.
Jos bolje je ako uspes da nadjes sa aptX low latency.

Moje Sennheiser Momentum wireless over-ear imaju oko ~120ms latenciju, a moje B&O H9 imaju 188ms po review-ovima, dok LG B8 oled ne znam kakav kodek ima, pa ne znam kakvo je tu kasnjenje izmedju, mozda je i vece.

Meni je recimo skroz prihvatljivo i ne vidim neku razliku u odnosu na zvuk sa TVa.

Evo ti ispod snimak koji sam sada napravio na Netflixu, zvuk ide sa B&O H9 slusalica, koje nemaju AptX codec, a mislim da ni sam tv nema.

https://drive.google.com/file/d/1BPlngMV-F8HADNQU3DHwtMuAvw5yahk7/view?usp=drivesdk

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno