Šta je novo?

Pomoc oko kabla za monitor

limontus

Cenjen
Učlanjen(a)
05.05.2018
Poruke
727
Poena
115
kupio sam monitor AOC 24G2U i treba mi kabli da povezem USB 3.0 na monitoru i dzekove za slusalice
trazim po netu i ne znam koi kabli tu ide ni kako se zove taj kabli da bi znao gde da ga kupim
moze neko da mi pomogne i kaze naziv tog kabla ili gde ima da se kupi evo slike kako izgleda prikljucak za taj kabli
imam tri USB to znam da su 3.0 a kakav je ovaj zuti za USB
molim da mi neko pomogne gde kupiti takav kabli 3.0 ili kako se zove evo slike
1.jpg

2.jpg
 
To zaokruženo je port za usb type b kabli, žuti usb port je sleep and charge, ali ne razumem na šta konkretno misliš kada kažeš "treba mi kabli da povezem USB 3.0 na monitoru i dzekove za slusalice".

Sent from my CLT-L29 using Tapatalk
 
Isti USB-b cable kao za štampače.
 
trazim po netu i ne znam koi kabli tu ide ni kako se zove taj kabli da bi znao gde da ga kupim
[/IMG]
Prvo pročitaj uputstvo koje si dobio uz monitor. Ako ga nisi dobio skini sa sajta proizvodjača i upoznaj se sa uredjajem kog si kupio.
 
za to zaokruzeno mi treba kabli na to mislio
procito sam upustvo i nigde nije pisalo koi kabli ide i zato pitao
a u pakovanju nisam dobio taj kabli
 
Taj konektor bi trebalo da je USB 3.0B, nesto kao sa linka ispod. Jedino mi nije jasno kakve veze ima taj USB 3.0hub sa zvukom/dzekovima za slusalice

LINK
 
Verovatno slušalice koriste usb port za komunikaciju sa kompjuterom.
Taj gornji je usb3b a usb portovi ispod su deljeni, plavi su data i power a žuti je samo power.

Послато са Redmi Note 4 помоћу Тапатока
 
hvala svimaq sad znam koi kabli da kupim
bitan kabli koi uzimam ili je sve jedno u kvalitetu
 
Čisto sumnjam da ti treba baš USB3 samo za svuk, USB2 je dovoljno a konektori su isti,
Ovako nešto ako ne treba duži kabl
USB2
usb2.JPG
USB3
usb3.JPG
 
Nazad
Vrh Dno