Šta je novo?

Xiaomi Mi 10 / Mi 10 Pro

Biće, biće.

Imaš mi9t pro, jedino sto nema stereo, znači najpriblizniji ti je, pa nisi prešao [emoji14]
 
Ja imam Mi9T, pre njega imao i 2 full size notcha, i jedan teardrop, i to mi bukvalno nije ni u top 10 prioriteta. Posle par dana isti q, naviknes se. Uvek bih menjao notchless dizajn za stereo zvucnike, ako već ne može i jedno i drugo.
 
Ja sam samo dodao predlog stvari na komentar axel-junior-a. :)
Oneplus 7T se nećkam, ne znam kakva mu je kamera u odnosu na Mi 8.
 
Nema nista ni od stereo zvuka, ni IP sertifikata a ni cene od 450€. Pa gde vi zivite ljudi. Nije im ovo prvi mob pa da ne znate sablon. [emoji4]
Cinjenica je da ove nabrojane stvari cine mob premium flagshipom, uz jos par sitnica poput bezicnog punjenja npr. Medjutim meni nedostatak svega navedenog ne predstavlja nikakav problem, sve dok cena to sve prati.
Malo ste se preracunali kada je Xiaomi u pitanju. Takva cena nece biti i da nema pola navedenih stvari, a kamoli ako su se setili stvarno da ubace stereo i IP rejting. [emoji4]
 
Poslednja izmena:
Ja nesto ne verujem u to, ali hajde da vidimo. Mozda u Aziji, kod nas ce svakako biti skuplji. Mada na KP cena dosta brzo pada.
 
I sad ne izlazi cela samo prva recenica napisao sam tepih izasla samo prva recenica
 
Ja nesto ne verujem u to, ali hajde da vidimo. Mozda u Aziji, kod nas ce svakako biti skuplji. Mada na KP cena dosta brzo pada.

Mene zanima koliko ce vremena trebati prodavcima sa KP da ga uvrste u ponudu, sa note 10 je potrajalo bogami ako se dobro secam
 
Bice vrlo brzo nakon pustanja u prodaju sigurno.
 
Istekao edit.
25c8dbf572d2e5088772ca16af716cd2.jpg
 
Ko zna sta je to, mi10 prestavljaju 13 februara to je zvanicno valjda
 
U Kini je 13og , globalno je 23ceg

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
U sustini 23. saznajemo samo zvanicnu cenu i prve testove zapadnih medija. Sve ostalo 13.
 
Bolje nego sljamsung sto je napravio da snima sa 64mpx telefoto
a48f18ee1d5fde10718aba16a5afd68f.jpg


Послато са SM-G935F помоћу Тапатока
 
Mesi se obrijao i otvorio YT kanal

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
To je cena u Kini, u Evropi nece ispod 500e. Opet ni to nije losa cena, s obzirom koliko su ostali nabili cene.
 
Da li neko zna rszliku izmedju obicnog i pro i cenu za poro,okvirno

Gesendet von meinem VOG-L29 mit Tapatalk
 
Sa ovim cenama, ne vidim sebe ipak da uzimam Mi10 pre OnePlusa za slične pare.
 
Ma ovi gore lupaju gluposti.
Njima je trenutno najskuplji telefon na sajtu mi 9 pro 5g 3700kineza. Znači on će na popust za 2 dana a mi10 će popuniti njegovo mesto , tako da ja očekujem osnovni model na oko 3500,3600 Kineza.

U EU cene možeš zaključiti čistom logikom , mi note 10 je bio 550e tako da ovaj neće sigurno ispod 600e. Sreća pa brzo gube na vrednosti :)

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno