Šta je novo?

Xiaomi Mi 10 / Mi 10 Pro

To za sada niko ne zna. Ja mislim da će biti razlike i u kameri i ekranu.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Jel se zna velicine telefona? Samo da ne bude velicina kao babin tv

Послато са SM-G935F помоћу Тапатока
 
Babin tv je sitan doživljaj za to u kom pravcu ide industrija :S:
 
5200mah na 6.4" .. tenk bukvalno. (Naravno ako slika nije fejk )

Baš me interesuje koliko će nepro biti osakaćen.

3d478cf62c17f1a46b138082f74ce147.jpg


Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ne čudi me više da i flagshipove opterećuju težinama, sve više.
Mislim da je to samo trenutni poslovni trend, tako da bi za koju godinu dobili prostora "inovirati" lagane uređaje opet, uz prodajne parole "ultra light", i uz sliku pilećeg perca koje leti zrakom....

Također ista priča i za ove trenutne tablet veličine telefona važi. Nekad će ih opet pocet smanjivati, pa ce imati jedan veliki argument više zašto biste trebali kupiti novi telefon....
 
Ne čudi me više da i flagshipove opterećuju težinama, sve više.
Mislim da je to samo trenutni poslovni trend, tako da bi za koju godinu dobili prostora "inovirati" lagane uređaje opet, uz prodajne parole "ultra light", i uz sliku pilećeg perca koje leti zrakom....

Također ista priča i za ove trenutne tablet veličine telefona važi. Nekad će ih opet pocet smanjivati, pa ce imati jedan veliki argument više zašto biste trebali kupiti novi telefon....

to se zove odrzivi razvoj :)
ukinu 3.5mm, godinu dana kasnije ga ubace kao da su otkrili rupu na saksiji...
 
Zasto, ali zasto pilula!? Bolje da su ubacili ogledalce pored glavne kamere pa ko oce selfije nek okrece... (ko na nekom starom samsungu).
 
Nije mi jasno, zašto još uvek prave telefone koji nemaju pop-up kameru, nego notch ili punch hole? Ničeg lepšeg nema nego da koristiš ekran u potpunosti, bez ikakvog skraćivanja ili da ti selfie kanera smeta kod gledanja videa.
 
Zato što je to novi trend ove godine :)

Što je najgore ja lično nemam problema sa ovim pilulama

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Kako moze biti problema kad je trend pokrenuo Samsung :D
 
4a70b35e04eaa87cfd424c928e6a588e.jpg


:)
Mi note 10 Ali sa pilulom 90hz ekranom i s865 :)

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Ako ima 1080p ekran i mono zvuk, maksimum 450e :)
 
Ako ima mono zvuk treba ih zatvoriti i ne dati im ništa!

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Ako ima mono zvuk treba ih zatvoriti i ne dati im ništa!

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
Pu pu pu, sta bi onda mi smrtnici sto dajemo po <300e za telefone mogli da nosimo [emoji23]
 
Zaboravili ste i IP zaštitu.
 
Ne treba mi IP rejting, ni stereo zvucnici, a ni 2k ekran. Samo cena da bude oko 400 jura i to je to.
 
Faktički to je to. Jedino što mi treba su stereo zvučnici.

Već vidim da za 6m pola foruma prelazi na mi10 :)

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Ja sam bio siguran da ću mi10, medjutim što više otkrivaju oba, sve više mi se dopada cela priča oko K30 Pro. Naravno ako bude amoled, ako ne bude, otpada.
 
Treba kontaktirati proizvođače i poslati im mišljenje kakav proizvod očekujemo za dati novac.
Ako ipak to ne isporuče, pohvaliti ih da i pored toga imaju sjajnu poslovnu strategiju.
 
Ja sam bio siguran da ću mi10, medjutim što više otkrivaju oba, sve više mi se dopada cela priča oko K30 Pro. Naravno ako bude amoled, ako ne bude, otpada.
Ono što je realno je da taj mob ima ravan ekran ali i da bude bez ois.

Faktički je mi10 ono što sam očekivao od mi note 10

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Nek bude jedan model sa ravnim oledom, snap865 i OISom, kako god se zvao, i to je to što treba.
 
OIS je nebitan osim ako se ruke tresu :)
 
Nazad
Vrh Dno