Šta je novo?

Xiaomi Mi 10 / Mi 10 Pro

Do sada nisam cuo da se iko zali na m9t pop up kameru...Takodje ga imam,jedno vreme me je zezala,nije htela uvek da se otvori,kad ono zastitna maska mi blokirala jednim delom kameru,zato nije mogla.Cim sam skinuo masku radila je bez problema.A do sada sigurno sam ja otvarao cca 1000puta
 
Predstavljanje u Kini istog dana kada i s20.

7c825d76aa5813a9ef6cbaecdf7c0b56.jpg


Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Sad znamo i kako tel izgleda pozadi. Jel ovo ima 4 ili 5 kamera?

Послато са SM-G955F помоћу Тапатока
 
U ovaj beli izgleda baš dobro.Da za promenu ne igraju svi kao iPhone ove godine. Samo šteta ako bude zakrivljen.

Gesendet von meinem Moto Z (2) mit Tapatalk
 
Jako smara taj edge display, užasno me nervira prelamanje slova ili slike dok gledam da snimam/slikam nešto...

Sent from my Mi Note 10 using Tapatalk
 
Sve telefoni u 2020 će biti gotovo identični. Što možda i nije toliko loše

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Znači prethodne "procurele" slike nisu ni blizu realnosti.
 
Pa sada se makar zna kako izgleda :) napred je isti oppo Reno 3 pro i verovatno OnePlus 8 a pozadi je ovaj kaiš sa prethodne slike :)

Pošto xiaomi svakih par dana pumpa hajp verujem da će se početkom februara sve znati sem cene.
A ja se nadam da su napokon ubacili stereo zvučnike...

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Da li se pominje i Mi10se (fizički manja varijanta)?
 
Ma biće sigurno i Mi10 se i lite i T i T Pro i sve ostalo što im padne na pamet, samo se za početak fokusiraju na glavne modele, ipak su najbitniji.
 
Iskoristili su dizajn alfe za ovaj telefon. Ona ima taj kajis, ostalo je sve ekran

Sent from my Redmi K20 Pro using Tapatalk
 
U ovaj beli izgleda baš dobro.Da za promenu ne igraju svi kao iPhone ove godine. Samo šteta ako bude zakrivljen.

Gesendet von meinem Moto Z (2) mit Tapatalk

+1

Po prvi put mislim da uzmem beli telefon :)
 
Ja sam hteo beli Mi 8 da kupim, ali se svuda čekalo, niko nije imao na stanju. :d nadam se da će i sad ponuditi neke lepe boje, konkretno tamno zelenu na foru S10.
 
Pričaj u svoje ime , nikada ni jedan telefon mi nije bio u fotroli niti će :)

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Kakav je grip sa tim gelom?
 
Ipak pozadi neće izgledati onako. Šteta , izgleda da je ono neki fan poster.
Znači i dalje se samo zna prednja strana.
Dobro ga čuvaju Kinezi za sada

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Da , pominje se samo februar. Steta , to bi bio ozbiljan dan , 11feb :)

Čudi me što sam xiaomi već ne pušta info o mi10.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Bice mozda dan pred MWC ili na samom MWC, dostupnost minimum 2 nedelje kasnije.
 
^ baš sada hteo da zakacim :) dosta običan mob , Ali šta je tu je :)

2e67fb15578f741d6bdcd4ae5063592a.jpg


Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
I obican i Pro ce imati 108MP? Jos kad bi bilo 9in1 pixel bining, umesto 4 u 1...
 
Rupica, kad je vec tu, na pravom mestu, sa leve strane, dobra baterija kako stoje stvari, cena oko 500e kod nas za pocetni realna sasvim (msm na KP), lepo ce i izgledati ako bude neka bela varijanta.
Samo taj budjavi edge ekran....:d Voleo bih da vidim neku SE varijantu, koja ce sigurno ici sa SD 730G ili SD 765 ako je bude.
 
Nazad
Vrh Dno