Šta je novo?

Xiaomi Mi 10 / Mi 10 Pro

Mi9 bese kretao sa cenom od 400e za osnovni model?
50% odmah veća početna cena 10-ke pro sigurno još 100e vise.
Idu stopama huawei.
Mi20 pro sledece godine koštaće blizu 1000 kako su krenuli
 
^9 je kretao sa 450e, 10 verovatno od 500(+), Pro 600+
 
Odakle te cene?
 
Kažem ja godina pilula :)

mi10 navodno..

3baa96eb44b9966a090d2a1db5af0157.jpg


Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Ako nista jedna je rupa, ne dupla, pilula + nije u sredini kao kod Sljamsunga sto je veliki plus. Ono sto je meni veliki minus je curved ekran....
 
Kakav ekran?
 
Ja ne bih rekao da je ovo Mi 10.
:)

Poslato sa COR-L29 uz pomoć Tapatoka
 
vise lici na samsung

Послато са Mi Note 10 помоћу Тапатока
 
Ja ne znam ljudi za vas, ja ovde vidim curved ekran lepo. Presijavanje po ivicama jasno kao dan. Takodje ovo bas lici na Xiaomi, recimo Mi 9 Lite beli, bas slicno izgleda ako gledamo zadnju stranu.
 
I prednja izgleda kao oppo Reno 3 :)

Ali verujem da će veoma slično izgledati ako je ovo stvarno fejk

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
To mu dođe to od napred , + verovatno edge ekran u rangu onoga na mi note 10.

4d08a67954d4157ee3548d11dfe9ebac.jpg


Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Ostalo im frame-ova od S serije Samsunga, pa malo prepravili i stavili u novi model :D
 
Jedva cekam. Moj sledeci fon.

Sent from my Redmi K20 Pro using Tapatalk
 
Ja cu ga uzeti čim stigne ako bude korektna cena (oko 450e). Ako ne, onda kad padne tu negde :D ne znam koliko je bio Mi9 čim je stigao prošle godine na KP
 
Toliko sam se nadao da ce biti drugaciji od ostalih, a oni prepisali najgluplju stvar ikada vidjenju na telefonima, punch hole...

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Ja se ne opterećujem time, svejedno mi je šta je. Ima mnogo bitnijih stvari od toga gde mu je i kakva kamera, samo da nije baš notch od 3cm kad ne mora. Na sve se navikne posle par dana. Nek ga zaokruže sa dobrim ekranom, zvučnicima, kamerom, baterijom, uz Snap 865, pilula je najmanji problem.
 
Najavljuje se cena u rasponu od 450e do 500e u Kini za osnovni model. Valjda će Mađarska veza do polovine godine uspeti da spusti cenu na KP na oko 450e pa da se pazari :)

Edit:
Šteta što su svi telefoni postali isti.. ovaj mi10 će npr biti pljunut OnePlus 8 itd itd

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Sto se mene tice, kad vec nije pop up, punch hole je puno bilje resenje od nocth-a.
Ne znam, ja na telefonu najvise glrdam yt i generlno video sadrzaje on the go. One notchine na Mi 8 i Pocophone-u su mi nesto najodbojnije na telefonu sto sam ikada video.

Ali dobro to sam ja, meni recimo kamera je vrh sa RN8+gcam, nista mi ne treba preko. Prednju ukljucujem samo slucajno. A nekome je to osnova telefona.
 
idealno rešenje je popap selfi kamera a svi mogući i nemogući senzori i kamera za faceid u bradi.
 
ne kvari se,idi na temu i vidi koliko se ljudi žalilo.koga mrzi sublimiraću mu - niti jedan slučaj.

šta indijci pišu na xda i mi forumu više niko ne uzima za ozbiljno.dodaću da devojčin je okinuo bar 200nak fotki plus dodaj bar toliko okidanja mehanizma da se pokaže ljudima,i da je bar dva puta ozbiljno pao,verujem i koji put još koji neće da prizna i nema ali packe,najmanje ogrebotine...tako da po tom pitanju zaista nema šta da se prigovori šaomiju,uostalom kvalitet izrade nikad nije bio sporan,u najgorem slučaju su isti kao i veliki brendovi (to je i logično pošto se svi ionako sklapaju u par fabrika).
 
Mi 9 nema popup kameru...

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno