Šta je novo?

Xiaomi Mi 10 / Mi 10 Pro

Hardver - dual SIM tray negde sa Alija
Softver - unlock bootloader, twrp, xeu rom, i onda dobiješ dva IMEI-ja i vozi
?

Poslato sa COR-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Ja sam imao ponudu za 69k (128gb) i mislim da ću je iskoristiti ako se ne potvrdi za iPhone 120hz.
 
To samo za tebe? Msm, ako ima još kandidata?
:)

Poslato sa COR-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Ja sam imao ponudu za 69k (128gb) i mislim da ću je iskoristiti ako se ne potvrdi za iPhone 120hz.
Ako je sa 2 godine garancije onda je i dobra cena.
Na oglasima se kreće oko 550e 128gb. Ja čekam da dođe na 500-520e (još bolje ako izleti 256) na oglasima pa da kupujem.
IPhone 12 će teško imati 120hz, možda Pro čisto da se distancira, ali to će biti ogromne pare.
 
To samo za tebe? Msm, ako ima još kandidata?
:)

Poslato sa COR-L29 uz pomoć Tapatoka
Za mene, nešto preko neke veze :)
Ako je sa 2 godine garancije onda je i dobra cena.
Na oglasima se kreće oko 550e 128gb. Ja čekam da dođe na 500-520e (još bolje ako izleti 256) na oglasima pa da kupujem.
IPhone 12 će teško imati 120hz, možda Pro čisto da se distancira, ali to će biti ogromne pare.
Da, da fiskal full sve.

Pare nisu problem ako će pro da ima 120hz. A i za to ću imati neku manju cenu 15% ;)
 
Posle svega vratih se na Mi10 [emoji51]

Послато са Mi 10 помоћу Тапатока
 
Jel beše Xiaomi ima native app za dupliranje naloga tipa WhatsApp, Viber....?
Ove dve su mi najbitnije. Na Honoru ne mogu da dupliram viber nego moram kroz razne parallel space I slične alate.

Poslato sa COR-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Jel beše Xiaomi ima native app za dupliranje naloga tipa WhatsApp, Viber....?
Ove dve su mi najbitnije. Na Honoru ne mogu da dupliram viber nego moram kroz razne parallel space I slične alate.

Poslato sa COR-L29 uz pomoć Tapatoka

Imas. Kao neko ko je imao Honor to mu je bila mana, inace su super optimizovani i sve leti.
 
Ima li neko ideju kako i gde nababiti neku iole kvalitetniju masku za telefon tipa ringke, spiegen itd?

Fusion X ima na amazonu ali je shipping .... Kod nas nisam uspeo naci.

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 
Je l uzeo neko skoro telefon sa MTS-a? Imate li EU ili MI firmware?

Izgleda ćemo opet mi sa EU fw-om da čekamo na update kao ludi :)

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Imas link gore, ako hoces da skines miui12
 

Prilozi

  • Screenshot_2020-07-26-17-41-22-932_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2020-07-26-17-41-22-932_com.android.chrome.jpg
    556.3 KB · Pregleda: 147
Aliexpress
Jel ja ovo dobro vidim? 90 $US za shipping????

Da dobro vidis ali nemoj da se cudis to je DHL zato je tako i skupo. Da ide nekim air mail ili tako nesto ne bi kostalo vise od 5-6 dollara.

cDA1yQb.png
 
Poslednja izmena:
Evo ga MIUI12 i za EU firmware.

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 
Ono što sam primetio je da mogu da šaltam VPN-ove bez gašenja prvobitno aktiviranog, postoji sada opcija da se ne deli metadata kada se šalju slike i floating window mi je izuzetno koristan.
Ovo ostalo uglavnom šminkica. Za bateriju još ne mogu ništa da kažem.

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 
Hajde neko ko je par dana na 12ci nek podeli iskustva. Neki problemi? Baterija? Sumirani utisci

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 
Hoće li neko da iznese neke konkretne utiske za običan Mi 10? I neko poređenje sa drugim modelima. Konkretno kakva je glavna kamera, kakva je ultrawide, baterija, ekran... :)
 
Nazad
Vrh Dno