Šta je novo?

Xiaomi Mi 10 / Mi 10 Pro

Probao sam na brzaka par fotki. Neverovatno, ali su sa gcam losije. Pogotovo kad se zumira. Postavicu kasnije par fotki
 
Probao sam na brzaka par fotki. Neverovatno, ali su sa gcam losije. Pogotovo kad se zumira. Postavicu kasnije par fotki. Prednja sa gcam je dosta lepsa fotka
 
Radi mi bez problema, nema seckanja
Hvala. Možda bi trebalo da resetujem network podešavanja, videću.
Još jedno pitanjce ako nije tajna, koje su slušalice u pitanju?


Što se gcam porta tiče još uvek je nestabilan. Jedini vredan mi je bio "burial". Mogu se koristiti xml config fajlovi sa mi note 10.

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Probao sam na brzaka par fotki. Neverovatno, ali su sa gcam losije. Pogotovo kad se zumira. ...
Učitao si config fajl?
Pitam jer to što si napisao implicira da su slike "neoštre" tj. kao da je gcam na default vrednostima (a tada jeste "mekan" tj. ne postoje jasno izvučeni/naglašeni sitni detalji).
 
Hvala. Možda bi trebalo da resetujem network podešavanja, videću.
Još jedno pitanjce ako nije tajna, koje su slušalice u pitanju?


Što se gcam porta tiče još uvek je nestabilan. Jedini vredan mi je bio "burial". Mogu se koristiti xml config fajlovi sa mi note 10.

Sent from my Mi 10 using Tapatalk

Xiaomi mi air dots
 
Učitao si config fajl?
Pitam jer to što si napisao implicira da su slike "neoštre" tj. kao da je gcam na default vrednostima (a tada jeste "mekan" tj. ne postoje jasno izvučeni/naglašeni sitni detalji).
Za obican mi 10 koristim apk 7.3 i burial konfu. Daje odlicne fotke nocu. Generalno ima par bagova , spisak u attachmentu.

U medjuvremenu su izasle i nove verzije i apk i konfi ali za sada sam zadovoljan kako ovo radi a mrzi me da eksperimentisem.

https://www.gizdev.com/google-camera-for-mi-10-pro/

ffdb16fe5fd227ad61bed12cca8d91fd.jpg
d387b2f3c7c3faf8366a36fecb49ceb4.jpg


Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 
Xiaomi mi air dots
Potpisujem i ja da sve lepo radi sa anker sluskama, sony isto probao radi preko bt, kao i ankerov bt zvucnik te renault megane 3 bt konekcija sa kolima. Sve savrseno

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
Hvala ljudi. Meni isključivo zeza sa Netflixom.
Doduše slušalice su bukvalno pre mesec-dva izašle na tržište. Možda je nešto do podrške.

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 
Opa Xiaomi dobija Ai Shutter kao Pixel [emoji1360]

Sent from my IN2023 using Tapatalk
 
Zdravo ljudi. Evo pridruzio sam se danas sa mi 10 telefonom. Imao sam mi 9t i prvo sto mi nedostaje je call recording. Sta koristite kao alternativu a da radi kako treba !?

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 
Obavezno. Samo malo da prostudiram

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 
Ajd ako može neko da mi osveži memoriju. Kad otključam bootloader mogu ga zaključati bez problema je l tako? I u slučaju reklamacije ne bih imao nikakvih prepreka?

Takođe, vi koji koristite XEU, da li imate L1 sertifikaciju za Netflix?

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 
Ajd ako može neko da mi osveži memoriju. Kad otključam bootloader mogu ga zaključati bez problema je l tako? I u slučaju reklamacije ne bih imao nikakvih prepreka?

Takođe, vi koji koristite XEU, da li imate L1 sertifikaciju za Netflix?

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
Mozes ga zakljucati ponovo. Po informaciji uviznika koju sam dobio za F1, garanciju na software se ne gubi nikako.

Ko je proizvodjac ekrana ako mozes da pogledas?
 
Mozes ga zakljucati ponovo. Po informaciji uviznika koju sam dobio za F1, garanciju na software se ne gubi nikako.

Ko je proizvodjac ekrana ako mozes da pogledas?
Ne mogu da vidim kroz device info, mislim da mora root za to. Molim te ispravi me ako grešim.

P.S. Moram da čekam 168 sati za unlock [emoji16]

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno