Šta je novo?

Xiaomi Mi 10 / Mi 10 Pro

Mozda, ja nikad tako nisam radio, samo skinem magisk i magisk uninstaller sa github i tako instaliram kroz twrp, kad hocu da obrise onda flesujem magisk uninstaler, i to je to

Da li si uspeo na kraju?
Jesam, morao sam da flesnem zajedno rom i magisk.zip kroz twrp.

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 
Ok, izgleda da onda nije isto za svakoga :) sve zavisi kako telefon odluci :D
Najbitnije da si uspeo
 
Resio problem zahvaljujući članu Kidence, kaze da je pravila prolem dynamic paricija.

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 
Meni se desilo da ako tako flesujem zajedno magisk zajedno uz miui, da tel ode u bootlop bas zbog dinamicke particije kako sam saznao kasnije. Na Telegramu su mi rekli da flesujem miui, podignem sistem i onda flesujem magisk.

edit: pazi isto da ako nekoj aplikaciji kojoj treba root dozvolis permisije, da kad budes radio npr updejt miui ili tako nesto, da pre toga u magisku izbacis aplikaciju iz root permisija, nadam se da razumes sta pisem. Jer valjda zbog tih super particije ako se nesto cacka u systemu, onda tel ode u bootloop. Meni se desilo sa viper
 
Poslednja izmena:
Meni se desio bootloop kada sam kao ti flesnuo magisk 19. Zato sam i zatrazio pomoc od Kid-a. Uradio ponovo format, pa reboot twrp, pa wipe data, dalvick, cache, pa onda ponovo kopiranje roma i magiska, pa ponovo flash.

Hvala za tu informaciju oko update-a. Sta je trenutno od magisk modula? Viper? Jel je jos bolji zvuk?

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 
Stigao OTA 12.0.6 stable sinoc Telenor mreza,500 i nesto mb,mozda priprema za 11 stable
 
Kidence je legenda, jedan od najkonstruktivnijih članova na forumu, iako ne piše javno [emoji16]
 
Iako je presao na one+, šaomi ima u malom prstu :)

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 
Vratice se Kid na Somija prvom prilikom, on mu je u srcu..OP8 mu je samo jedna letnja avanturica.. [emoji3]
 
Meni se desio bootloop kada sam kao ti flesnuo magisk 19. Zato sam i zatrazio pomoc od Kid-a. Uradio ponovo format, pa reboot twrp, pa wipe data, dalvick, cache, pa onda ponovo kopiranje roma i magiska, pa ponovo flash.

Hvala za tu informaciju oko update-a. Sta je trenutno od magisk modula? Viper? Jel je jos bolji zvuk?

Sent from my Mi 10 using Tapatalk

Probao sam viper, bolji je zvuk svakako. Probao sam i dolby i to je isto dobro. Ostalo nisam probao, sad nisam instalirao magisk. ne treba mi. Posto sam pomogao u sakupljanju para za GCam i 108mpx mod, dobio sam GCam betu, a uskoro bi trebalo i da dobijem taj mod, a za njega ce trebati root, pa to cekam.
 
Otisak ja danas u 3g stor i trazim najbolju zastitu za ekran i kaze mi devojka sto radi tamo ima neku koja se lepi sa uv lepkom, treba joj 15min. ok. Vratim se posle i ona stavila od s20+. Kaze nema bas za moj model, ali ovo moze da prodje. Nisam imao volje nista da joj kazem, dao sam joj 3500din i izasao napolje. Preskocite tu prodavnicu ako boga znate
 
Nisi trebao. Trebao si samo reći, pošto nemate za moj model, nemojte ni stavljati. Samo nek ti skine i gotovo.

Sent from my JNY-LX1 using Tapatalk
 
To je ono kad ti padne mrak i ostanes bez reci, zbog tolike kolicine gluposti i samo se nasmejes i izadjes iz prodavnice u neverici
 
Jeste ali ta njena glupost je udarila tebe po usima,ostao si bez 3000 din, za nesto sto nisi hteo i nije za tvoj telefon. A najverovatnije ti bilo glupo posto je vec zalepila i potrudila se da kazes necu da ti platim jer to nije staklo za moj telefon..
 
Nekad bude lakše da pukne nego da se nerviraš za glupost

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Jel ima Nillkin za Mi 10 CamShield? Nekako mi kamere stoje previse izlozene sa ovim dizajnom.
 
Stigao update 12.0.6 ali nešto neće da ga preuzme. Posle 10-ak minuta upaljenog download stoji i dalje na 0%...
 
Tako je bilo i meni. Pogledam posle u downloads i vidim da skida. Kada bi samo Kinezi ispeglali software ne znam gde bi im kraj bio.
 
Jel probao neko 20.10.29 weekly? Juce sam izvukao 6.5h sot na 20.10.22

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 
Nisam jos skinuo 29. ali sam ja na kineskom weekly 22. i 3 dana baterija 4h sot. meni odlicno
ali dosta debloatovan
 
Jel i dalje moze da se ubija bloat preko shell-a?
 
Moze preko shella. a moze i preko xiaomi adb fastboot toola

Evo sta ja ostavim a sve ostalo sto nije na listi izbrisem , ne ulogujem se na mi nalog i ne koristim mi cloud niti find device i sve obrisem, bez problema

 
Poslednja izmena:
Hvala koleza, idem u execute akciju :). Lepo kliza ova zastitna folija na ekranu, dal da jurim neko staklo? Ni ova futrolica sto dolazi sa MI 10 nije losa.
 
Nema na cemu.
Da lepo klizi folija, ja je nisam ni primetio odmah u pocetku, pa narucio hidrogel foliju, i tek kad sam krenuo da cistim ekran da bih zalepio foliju vidim da vec ima :D
Tako da je nisam zalepio na kraju. Nisam narucio ni nikakav case, sve je iz kutije :)
 
Jel može neko da potvrdi da su u poslednjem weekly XEU konačno rešili problem sa dual apps? Da se prebacim k'o čovek i ja.
:)
 
Nije oslabio bateriju. Jos od 16. oktobra baterija kida, u svakom je jos bolja.
 
Uradi hard reset.

Sent from my Mi Note 10 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno