Šta je novo?

Xiaomi Mi 10 / Mi 10 Pro

Xiaomi claims the 4,500mAh “graphene-based lithium-ion” battery is the industry’s first mass-produced graphene battery, saying it packs 1,000 times greater conductivity than traditional “carbon black” batteries. The brand also told Android Authority that the battery remained at over 90% capacity after 800 charge and discharge cycles.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Cena sitnica neka :d

A za dve godine ćemo videti kakva je baterija :D
 
Meni iskreno zanimljiviji Redmi.
Sa početnom cenom u Kini od 285$/250e (kad se prevede iz njihove valute)
4a16f83fa18f33cd0b9b8ce60048052f.jpg


Sent from my Mi A3 using Tapatalk
 
Nije ni mediatek los kao što je nekad bio.

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
 
Obrni, okreni, obican Mi10 i dalje se namece kao najbolji izbor. Na stranu pojedine gluposti, pre svega vezane za "sakacenje" kamera setup-a u odnosu na Pro/Ultra, ali zato Mi10 ima najveci kapacitet baterije a i vec je na oko 500€ na KP. Pro je ipak nesrazmerno skuplji na istom sajtu.
 
Ako izadje K30 Ultra, kao neki global Poco model, kakos e najavljuje za ~350e. To je moj novi fon, idealan.

Komentari mediatek smece, dovidjenja i slicno su u 2020toj godini su smesni ili na nivou tipicne srpske zatucanosti po sistemi, nesto je bilo jednom lose i to je za vek, vekova tako.....
 
Poradovah se ovoj Ultri ali izgleda ništa od global verzije, rezervisano za čajniz tržište pf...

Čudnu biznis politiku imaju, ljudi su generalno nezadovoljni sa S20 Ultra (EU), po ovoj cijeni bi ih bukvalno sahranili, nije mi jasno...kao da rade u dosluhu sa konkurencijom...

Sent from my Mi Note 10 using Tapatalk
 
Samo da stigne ovaj K30 Ultra kao neki novi Poco i sve super :d
 
^Ne stize ni on.
Ali dobro, meni je drago zbog napretka baterije, ocekujem te litijum-jonske-grafenske baterije kod vise proizvodjaca tokom sledece godine.
 
Poradovah se ovoj Ultri ali izgleda ništa od global verzije, rezervisano za čajniz tržište pf...

Čudnu biznis politiku imaju, ljudi su generalno nezadovoljni sa S20 Ultra (EU), po ovoj cijeni bi ih bukvalno sahranili, nije mi jasno...kao da rade u dosluhu sa konkurencijom...

Sent from my Mi Note 10 using Tapatalk
Ja ga bas isto pikirao za naredni fon... Eto... Njesra

Gesendet von meinem EVR-L29 mit Tapatalk
 
Sad će ivanbass da napiše kako Ultra ne sme da košta više od 500e jer nema Samsungov Amoled ekran. :d
Svakako odličan model, prijatno iznenađenje. Šteta što su odustali od Mix linije za sad, ali verujem da će sledeće godine predstaviti Mix 4 sa kamerom ispod ekrana i još poboljšanijom baterijom.
 
Slazem se za Mix, samo sto bih ja tu dodao i Max seriju. Steta sto su ih ukinuli, nadam se samo privremeno.
Nazalost nije jedini koji tako misli. Jos ce proci dosta vremena dok se ljudima ne usadi u glavu da postoje i drugi proizvodjaci osim Samsunga, kada je proizvodnja ekrana u pitanju.
 
Pozdrav, imam nedoumicu da li da uzmem mi 10, deluje mi skoro dobar kao OP 8 pro, Note 20 Ultra me razocarao (od Exynos 990 do ekrana koji uzivo ne izgleda kao da je na telefonu od 1200e), imam trenutno mat 20 pro. Da li mislite da je mi 10 pravi upgrade ili da sacekam mozda posle nove godine da vidim hoce li nesto novo izaci?
 
Uvek ce izlaziti nesto novo, ja se vodim tom politikom i zato kupujem ono sto je trenutno na trzistu. Ja imam pro verziju i prezadovoljan sam telefonom. Kamera mi je bila glavni adut za kupovinu telefona i tu se nisam razocarao. Sd 865 radi munjevitom brzinom. Nema grejanja, baterija odlicna, bila je jos bolja na miui 11. Brzi punjac 65w je nas miljenik u kuci 90hz klizi savrseno, ne treba ni vise ni manje.
 
Evo opet pada cena - ravno 500e nov 8/128. :d
Kako je krenulo za 2 meseca ide na 450e, tada teško da će biti nešto bolje da se kupi za te pare.
 
Imace svasta za 2 meseca do 500e.
Bukvalno svi proslogodisnji flegshipovi

Sent from my SM-G960U using Tapatalk
 
Ja ga uzeo za 460e preko Alija iz Španije, dostava za Austriju besplatna, za 10 dana stigao. :) Za sad odličan, ekran fenomenalan, nemam zamerki. [emoji3]

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 
Prošlogodišnji?
Zašto bi to iko kupovao? I šta konkretno? Da neće možda S10+ ili OP 7T Pro? Ili ne daj Bože Note 9. Godinu i po - dve stari telefoni na završetku podrške.
 
Ima li negde info da je mi10/Pro bar malo vodootporan? Tipa kao ono što pričaju za Oneplus da samo nema sertifikat.. Dosta puta godišnje sam daleko od civilizacije, i koristim Mob i na kiši, pa ne zelim da razmišljam o susretu struja/voda..

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Ima neki p2i sertifikat:

P2i this kind of nano-coating can only be regarded as "mildly waterproof", and its greater significance is to ensure the safety of the fuselage components when the phone is splashed, drenched in the rain or dried immediately after falling into the water. P2i waterproofing is probably equivalent to IP53 waterproofing, which may be better, but it is definitely not as waterproof as IP68 waterproofing.
 
Ja čekam Septembar-Oktobar da vidim šta će još da izađe pa da odlučim. Taman i da 8/256 bude oko 500e ako ništa drugo ne nađem.
Mislim da za te pare nema greške i da ništa bolje ne može da se kupi.
Ako kamera nije toliko bitna onda imaš OP8, mada koliko vidim i on je poskupeo. Imalo ih je za 520e novih, sad ispod 550e nema. Ja sam malo probao taj Oxygen i meni ne leži.
 
Kome nije hitno, moze da malo saceka da vidi hoce li u Evropu dolaziti Mi 10 Ultra. To bi bio pravi upgrade, naravno ako cena ne bude problem. Ako bude, za vreme cekanja ce cena Mi10 jos pasti.
 
Nazad
Vrh Dno