Šta je novo?

Xiaomi Mi 10 / Mi 10 Pro

Da. imam na ekranu weather vidzet. Ne koristim ga, bzvz mi je i ne mogu da ga sklonim. Koristim neku madjarsku aplikaciju za vreme. Pouzdanija mi je
 
Ne. Ne mogu cak ni da je blokiram. Mogu samo da joj zabranim da skida podatke sa neta
 
Esi siguran da je to widget? Meni tako izgleda ikonica za stock weather aplikaciju.

Da li koristis app drawer ili onaj default miui style launcher ?


Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Bas cudno. Izgleda kao da je weather ikonica. Probaj promenit u home screen podesavanjima ako imas iz app drawer u onaj drugi ili obrnuto.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Ma sredice mi poznanik koji se razume vise od mene. Nego kako ste zadovoljni sa baterijom na mi 10pro? Mi 10 znam da ima jacu bateriju i da ste pisali da dugo drzi. Meni izvuce nekih 9, 9ipo sati, jednom nesto sitno preko 10h. akubateri mi pokazuje 4995mah. Jel ima opcija da se ugasi brzo punjenje? Ja nisam nasao. 65w punjac ga napuni preko noci jako brzo i stoji mi do ujutro na punjacu bezveze
 
Ma sredice mi poznanik koji se razume vise od mene. Nego kako ste zadovoljni sa baterijom na mi 10pro? Mi 10 znam da ima jacu bateriju i da ste pisali da dugo drzi. Meni izvuce nekih 9, 9ipo sati, jednom nesto sitno preko 10h. akubateri mi pokazuje 4995mah. Jel ima opcija da se ugasi brzo punjenje? Ja nisam nasao. 65w punjac ga napuni preko noci jako brzo i stoji mi do ujutro na punjacu bezveze

Jedino ti je resenje da ko ja punis telefon da tako nekako natempiras da ti se telefon prazni negde oko 8 uvece i da ga stavis tih sat vremena na punjac da se napuni i iskljucis ga odmah cim dodje do 100%. Bar ja tako praktikujem sa MI 9T.
 
Bas bezveze sto to nisu drugacije namestili. Upravu si 1h pre spavanje je taman dovoljno. Punicu ga sa 45%. Na s7e sam mogao on/off
 
Ili ga stavi na neki obican punjac koji imas, a imas sigurno neki kod kuce
 
Stavi ga na neki stariji punjač od 1A-1.5A. Ako ga već puniš noću totalno ti je nebitno i nepotrebno brzo punjenje.
 
Da li je neko imao problem sa povezivanjem bluetooth slusalica. Naime nakon povezivanja same se diskonektuju i nakon 10tak sekundi konektuju ponovo o_O

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 
Raspari slušalice, ugasi bluetooth, restartuj telefon i probaj onda.
Ja sam imao problema sa strimingom preko slušalica. Na kraju sam resetovao Network settings pa je proradilo.

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 
Meni rade obe sluske, samo kad je jedna povezana. Kad su povezane leva i desna, onda mi radi samo jedna. Totalno bezveze, ali tako mi radi. Bas sam pokazao kolegi, gleda i neveruje, svojim ocima i usima
 
Ta fora da je jedna slusalica glavna je valjda zbog bluetooth-a, da bi ove radile nezavisno mora da bude bluetooth 5

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
Mogu da budu povezane leva i desna. jako retko to uspem da namestim. Znam tacno da su radile obe jednom prilikom, jer su imale ukljucen aac. Inace u 99% slucajeva samo desna ima aac, na levoj pise nesto drugo, jer nije povezana
 
Ma probao sam i na iPadu sto imam. Rade 30 sekundi i onda se diskonektuju 10tak sekundi pa se povezu same i onda tako u krug... Ne znam sta je ali ako ne uspem danas idu na KP i bench oglase [emoji23]

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 
Pomoc
Dans stiglo azuriranje od tada ne radi viber i kamera........
Sve sam probao ali nista.Jedino nisam resetova na fabricki telefon
20002485fb82fdbc741e5b47ecf8ae41.jpg


Послато са Mi 10 помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Ma ne nije nemam pojma sta se desilo.

Послато са Mi 10 помоћу Тапатока
 
Bio je neki problem sa viberom zadnja dva dana,sacekaj malo sto se tice vibera a za kameru pokusaj da mu ocistis kes i data aplikacije
 
Ja sam tako na samsungu stavljao svaki apdejt i telefon je bio sve gori i gori. Neki dan sam napravio snimak isti kao pre 4 godine. Snimao sam vocnjak. Stavio sam na tv i pustio oba snimka. Kao da sam sad snimao sa digitronom, toliko je los snimak. Verovatno cu staviti miui 12 kad korisnici kazu da je ok i to je sve od apdejta.
 
Nazad
Vrh Dno