Šta je novo?

Xiaomi Mi 10 / Mi 10 Pro

SD 865 jel ce biti 5nm cip ili 7nm

Poslato sa YAL-L21 pomoću Tapatoka
 
7nm...

Cene ce tesko biti ispod 500€ obican i bar 600€ pro model
 
Poslednja izmena:
Nek bude redovan ispod 500e kod nas, bolesno dobra kupovina.
 
Teško . Cena će biti iznad mi note 10 , cenim oko 550,600e.

Ali ajde i to , neka samo bude bez prevelikih mana :)

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Ne računam prva dva-tri meseca, posle toga uglavnom padnu. Svakako što kažeš, nek ne bude mana i super kupovina. Ako bude stvarno tolika baterija + bolja kamera od mi 9 - odlično
 
Neka ga za pocetak izbace bez standardnog notcha u sredini, moze i rupica (jedna sa strane, ako ne bude neka pop up varijanta za prednju kameru) i ok, ja prezadovoljan. Ocekujem da Pro model sigurno dodje sa curved ekranom, sto je za mene odmah no no.
 
Ravan ekran <150mm x 72mm i bombona :)
 
Pro ce biti sigurno edge. "Obicni" nadam se da nece biti puno zakinut...
@kiza ako budu te dimenzije ekran ce biti tesko iznad 6,2" sto je malo verovatno
 
Poslednja izmena:
Licitirate cenu kao neke babe na pijaci, a ne znate ni za šta :trust:
 
Pro ce biti sigurno edge. "Obicni" nadam se da nece biti puno zakinut...
@kiza ako budu te dimenzije ekran ce biti tesko iznad 6,2" sto je malo verovatno

Pa meni bi to bilo idealno (ili da bude neki Mi10se).
Dosadiše sa ovim tacnama >150mm.
 
Sve u vezi Mi10 zvučni mnogo mnogo dobro... ako stvarno bude ispod 500e odmah, objasnili su
 
Sta znaci to mnogo bolji?! Msm na Pro.

Brze punjenje i bolja kamera, nije bas da je sve bolje po ovom leakovima na pro modelu. A s'obzirom da ce 99% Pro biti sa edge ekranom, za mene je on odmah gori telefon...
 
Isto kao i op7 i 7pro. Za nekoga je pro bolji

Sent from my Redmi K20 Pro using Tapatalk
 
Pa nije bas isto. Kad su stigla ta dva modela, razlika je bila objektivno gledano velika. Pop up kamera umesto kapljice i 90HZ ekran. To je za mene totalno druga dimezija. Uz pomenutu glupost zvanu edge ekran, al ajde.
 
Gledam najave i razmišljam kako će ovo verovatno biti dostojni naslednik mog Honora.
Taman.
Običan ili pro, će vidimo kad izađu, kad se bude tačno znalo šta je u ponudi.

Poslato sa COR-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Jedino Pro varijanta ako nešto debelo ne zakinu može da bude zamena za moj Mi 8, a i s tim ne bi žurio. Ili to ili moguće iPhone 12, i onako će konačno dobiti Amoled.[emoji16]


Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Da li se očekuje i verzija manjih dimenzija,nešto kao Mi 9se?

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Sigurno ali sa SD 7xx serije skromniji kamera i baterije
 
To nije toliki problem ,više gledam neki solidan telefon oko 6 do 6.2 incha ,izbor sada je kriminalan. Ja ne znam vise dokle će da idu sa tim ekranima preteruju ga više ,sad svaki minimum 6,5 incha.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
@tolero

Vidim da si na A1.

Ne obaziri se na dijagonalu ekrana, mnogo su manje ivice na novijim modelima, a nije isti odnos stranica.

Ja koristim 9T koji po dijagonali deluje mnogo vece, ali je ergonomija mnogo bolja nego na A1, sto zbog nesto manje sirine, sto zbog zaobljenih ivica.

A1 je bas nekako coskast i nezgodan za koriscenje jednom rukom, ovi noviji su mnogo bolji po tom pitanju.
 
Upravo.

Gledaju se ukupne dimenzije telefone, ne dijagonala ekrana. Sto zbog dizajna, sto zbog samog odnosa stranica.
 
Gledam ja dimenzije ,Mi 9t je otprilike kao Mi A1 ali opet mi je to nepotrebno veliki telefon .
Da ne idem dalje u off.
Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Kad se ocekuje da izadje?

Послато са SM-G955F помоћу Тапатока
 
Kad se ocekuje da izadje?

Послато са SM-G955F помоћу Тапатока
MWC, krajem februara...

Problem je sto ce i manji najverovatnije biti "edge", tj. zakrivljen, a Note 10 je previse zakrivljen, valjda nece biti toliko zakrivljene ove "ciste" desetke.
 
Znaci blizi se predstavljanje..
Valjda ce ubaciti ois i 2k ekran..
Sto vam toliko smeta edge ekran? Ja sam navikao na njega i kad uzmem tel sa ravnim ekranom cudno mi i neprakticno [emoji16]

Послато са SM-G955F помоћу Тапатока
 
Ja sam na S9+, na granici normale je sto se tice toga, ali recimo Mi Note 10 je previse zakrivljen, onda bih radije skroz ravan.
 
Edge ekran samo neke m izgleda lepše (Meni ne), a nikakve druge prednsti nema realno. Zaštita za ekran se teško postavlja. Ekrani prilikom manjeg pada na pod pucaju u 80% slučajeva. Zamena ekrana duplo skuplja...
Najgluplji trend su upravo ti edge ekrani poente bez...
 
Nazad
Vrh Dno