Šta je novo?

Xiaomi Mi 10 / Mi 10 Pro

Neće to niko kupovati po tim cenama, siguran sam. Posebno ovde gde su Apple i Samsung sve i svja.
 
Ne znam za Kinu, Indoneziju i slično, ali po ovoj ceni u Evropi bolje da ga ne puštaju u prodaju
 
Ovo i nije lose. Pasce cene tamo pred kraj godine na 450 evrica. Bice best buy kao onda kad je Mi8 pao na 350 evrica.
 
Ako običan bude 450e to je daleko od best buy. Za te pare će biti boljeg izbora. Pro za 450e će biti ok priča, ali opet ga ne bih kupio.
 
Današnje zvanično Aliexpress promo e-mail mišljenje o tome koja je trenutno povoljna cena za Xiaomi Mi 10 / Mi 10 Pro

Global Version Xiaomi Mi 10 8GB 128GB | $599.00
Global Version Xiaomi Mi 10 Pro 8GB 256GB | $1,067.99 | uz "MI10PRO120" Store promo code je $947.99

e-mail linkuje "Xiaomi Mi Store"

https://www.aliexpress.com/item/4000470677732.html
https://www.aliexpress.com/item/4000868825535.html

Promo flyer za Mi 10 Pro očito ima grešku, trebalo bi da, kao i na linku, stoji 256GB, ne 128GB. 256GB bi prema sadašnjim informacijama trebao biti startni minimum za Mi 10 Pro verziju.

hrYdBOl.jpg
 
ali su pro cijenu digli pa haman duplo u odnosu na obični verziju

Sent from my SM-A510F using Tapatalk
 
Kliknite na moj link gore, nema više na sajtu, izbacili su Mi 10 pro.
Običan Mi 10 100.000
Hahahahhaha
 
https://www.youtube.com/watch?v=g8lJn61hJ0Q
Za ovu kameru traže 1000e? Ovo noću bez GCam i dalje ne može da se koristi.
Video je definitivno bolji u odnosu na P40 Pro, mada Samsung tu dominira.
Sve u svemu po meni najbolju kameru ima S20U iako ima i dalje problema sa fokusom.
P40 Pro ima dobar night mod, mada slike dosta vuku na žuto i prisutan je onaj ulje na platnu stil.
 
Bezobrazluk sa cenom ove godine.
8.6.2019 na ušće shopping day sam uzeo mi9 6/128gb za 52h rsd u mi shopu sa 2 godine regularne garancije.
Secam se redovna cena 65h.

Sent from my MI 9 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
^Bezobrazne cene jesu, ali ne moze kao Mi9, ipak se radi o boljem telefonu koji ima OIS, stereo, skuplji SoC (855 je bio jeftiniji prosle godine) itd.
 
Ako običan bude 450e to je daleko od best buy. Za te pare će biti boljeg izbora. Pro za 450e će biti ok priča, ali opet ga ne bih kupio.

Dobro cene jesu jako, ali i treba biti malo realan. 450e za pro???? Nece to ici tako, kod samsunga a71 je vise od toga. Realno Pro bi za 700e legalno bio odlican deal.
 
^Bezobrazne cene jesu, ali ne moze kao Mi9, ipak se radi o boljem telefonu koji ima OIS, stereo, skuplji SoC (855 je bio jeftiniji prosle godine) itd.
To stoji, ali zvanična cena za mi9 je bila 450e, dok je sad mi 10 pro 1000, pa nije vise nego duplo bolji telefon od mi 9 sigurno.
Obican mi 10 je 800, i to je mnogo.
Sent from my MI 9 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ma gde nije mnogo. Običan ne sme preko 450e. Pro 550e i to je to. I da se prodaju kao ludi. Ovako će većina pre kupiti 11 pro ili S20+.
 
Kako misliš ne sme ? :)

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Kupi će Samsung ili iPhone. Ali mogu oni da traže niko im ne brani [emoji16]

Gesendet von meinem Moto Z (2) mit Tapatalk
 
Ne znam zasto, ali imam neki osecaj da ce im ovo proci.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Prolazi sigurno , samo jos malo da ulože u agresivni marketing.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Ja sam čekao ovaj telefon, ali sad kad uporedim sa S20+, uzimam Samsung u ponedeljak. Prežaliću Snapdragon
 
Istom pričom se vodim. Čekao sam Mi 10, a izgleda da ću pazariti S20+ na jesen kad mu cena bude normalnija.
 
Svako normalan će tako da razmišlja, ako ne spuste cenu .

Gesendet von meinem Moto Z (2) mit Tapatalk
 
U Indiji će pre da se razbiju sa novim Pokom, pogotovo ako bude rebrendirani K30 Pro.
 
Ukanaliće sebe upravo sa K30 pro. Svi koji bi kupili mi 10, uzeće Redmi. Napravili su ga dovoljno dobrim da lagano mažnjava kolač tati. Doduše, sve pod uslovom da ne predje cenu od 400tinak jura.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ma kakav k30pro.. on je tek prica za sebe , telefon od 600e ( cenim toliko u EU ako ikada izađe ) bez 90hz i stereo zvučnika nema šta da traži.

Mada opet kažem ako nagaze po marketingu kao Huawei sve je moguće

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Amoled, odlična baterija i dobre kamere (zoom edition) su i više nego dobar upgrade za onog ko ima Poco F1. Ako bude na jesen oko 400e biće best buy kao Mi 8. Da ima 90hz niko ne bi ni kupovao Mi 10.
Po meni je K30 Pro 10x lepši od Mi 10 i da ima 90hz bio bi mi prvi pik za zamenu Mi 8 (kad mu padne cena naravno).
 
Bukvalno jedina mana/steta sto nema 90HZ ekran....Ja nekako cekam sta ce realme da predstavi kao konkurenciju K30 Pro.
 
U temi uglavnom diskusija oko cena... Što i ima smisla s obzirom na rast. Ali to s pričom da će biti "normalne" na jesen, zimu-pa kad postanu normalne, izaći će sledeća generacija i tako u krug... Koja je poenta?

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
U temi uglavnom diskusija oko cena... Što i ima smisla s obzirom na rast. Ali to s pričom da će biti "normalne" na jesen, zimu-pa kad postanu normalne, izaći će sledeća generacija i tako u krug... Koja je poenta?

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Baš tako. Razumem čekanje da padne cena, ali je besmisleno tvrditi da neki proizvod će biti dobra kupovina, jer će pasti cena za šest meseci! Pa pašće cene i drugim proizvođačima...
 
I taman će tad (na jesen), biti najavljena "mnogo bolja" kamera u sledećem modelu - koji samo što nije izašao ... i tako u krug, iz godine u godinu :d
Načekaće se pojedinci :smash:
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno