Šta je novo?

Xiaomi Mi 10 / Mi 10 Pro

Braćo sa Mi 8, da li prelaziti na Mi 10? [emoji2]

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
To ti je jedan vid donacije za pojedinca a onda cela zajednica ima koristi od njegovog rada.

Znam da je vid donacije, ali onda nek ne kazu da se to skuplja za telefon. Neka kazu pozeljna donacija pa ko koliko da, mozda i skupi za telefon na kraju.
Ja sam davao jednom dev donaciju da kupi mob i da moze da usavrsava pixel experience rom za mi9t pro, sto je sasvim druga stvar, tj mnogo vise razloga za doniranje . nego da imam 108mpx mod na gcam

Braćo sa Mi 8, da li prelaziti na Mi 10? [emoji2]

Sent from my MI 8 using Tapatalk

Da vredi prelaziti, mnogo je bolji telefon od mi8.
 
Braćo sa Mi 8, da li prelaziti na Mi 10? [emoji2]

Sent from my MI 8 using Tapatalk
Maskica je tu :d
7c5ff552429d73e7df001c9ede7d0664.jpg


Sent from my JNY-LX1 using Tapatalk
 
Jesu li je malo omeksali u odnosu na starije verzije? :) Imao sam super frosted na 2 telefona, vrhunski grip, ali pukla maltene sama od sebe. Bila je pretvrda.
 
Sve zavisi sa kog se telefona prelazi na mi10, ja sa starog lg g7 kao da sam uzeo raketu.A tek o kameri da ne pričam.

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 
Meni je woow bio prelazak za mi8 na mi9t, a prelazak sa mi9t pro na mi 10 je isto woow.

@Djilkosh_Ns daj sliku kako tel izgleda sa maskom.
i ako moze link odakle si narucio
Hvala
 
Jesu li je malo omeksali u odnosu na starije verzije? :) Imao sam super frosted na 2 telefona, vrhunski grip, ali pukla maltene sama od sebe. Bila je pretvrda.
Šta znam meni su iste sve njihove Frosted.
Meni je woow bio prelazak za mi8 na mi9t, a prelazak sa mi9t pro na mi 10 je isto woow.

@Djilkosh_Ns daj sliku kako tel izgleda sa maskom.
i ako moze link odakle si narucio
Hvala
Kad bude stigao telefon tek tada mogu da uslikam.

Naručio preko firme. Ako nema na KP, trebalo bi da ima u 3G Store prodavnicama.

Sent from my JNY-LX1 using Tapatalk
 
Ss baterije Mi10 i Paranoid android rom WP i Telegram video razgovori

5e5ae6fcfdaace00afd22c4cd98fcb80.jpg


Sent from my MI 10 using Tapatalk
f1df4d74305ba56497af9d7e87f5ac35.jpg
 
Poslednja izmena:
Vrlo zanimljivo. Rekoh ja, ako postane zanimljiv programerima, biće ovo vrlo dugovečan telefon.
A Xiaomi srećom još uvek ne pravi problem sa otključavanjem BL.

Послато са Mi 10 помоћу Тапатока
 
Pa sto bi to radili? Iovako im ide dobro prodaja, sada kada bi to zakljucali pojedini bi iz principa bojkotovali Xioami i ne bi kupovali njihove telefone, ovo njima samo ide na ruku, jer sto se vise o njihovim telefonima prica to se vise love u njihove dzepove sliva.

Ovako vaze za firmu koja ne pravi probleme oko toga i a telefoni koji izadju iz okvirnog dela za update nastave da ga dobijaju kroz custom romove.

Dobro njima dobro nama.
 
A zašto je Huawei isključio mogućnost otključavanja BL?
:)
Ni oni ranije to nisu branili.

Послато са Mi 10 помоћу Тапатока
 
Pa verovatno zato sto nece da dozvole da ljudi im prckaju po telefonima. Mozda su im i bili odkljucani pa su ljudi prckali po njima pa su brikovali uredjaje ili sta su vec radili pa su ovi odlucili da to zakljucaju i da ne moze da se ubacuju custom romovi.
 
Da, mislim da je huawei obrazlozio tako nesto u vezi otkljucavanja bootloadera.
Pa i kod xiaomi telefona mnogi brikuju telefone pa xiaomi jos uvek dozvoljava unlock.

Meni je to, mogucnost otkljucavanja i custom podrska vazno. Zato i kupujem xiaomi telefone.

U vezi mi10 i pa roma. Dobro je da je pocelo.


Sent from my MI 10 using Tapatalk
 
Jeste mogu i Xiaomi telefoni da se brikuju ali uglavnom vecina moze da se ozivi i da se flesuje novi rom i da sve bude po starom. To je prednost kod Xiaomi dok jednom kada brikujes Huawei to je to nema vise povratka. Mozda i ima ne znam ali znam da su ljudi brikovali Xiaomi i da su ih ozivljavali, pogotovo ovde na forumu uz pomoc Kidence.
 
Poslednja izmena:
Imao sam ja mate 10 pro i otkljucao bootloader, onda je jos moglo. Medjutim brikovo ga. Ne moze da se unbrikuje sem da platis huawei timu . Platio sam i onda ga unbrikovao.
Nista posebno, slicno kao xiaomi fastboot tool, ali eto kod huaweia se to moralo platiti.

Sent from my MI 10 using Tapatalk
 
Sutra ili prekosutra izlazi oficijalni Pixel Experience za mi 10 i mi 10 pro
 
Daj neki safe link za to,masa ih ima na netu
 
Poslednja izmena:
Šta biste naveli kao najveći nedostatak kod mi10? Takođe me interesuje da li je moguće naći normalno zaštitno staklo, da lepo pokrije ekran i da se neodlepljuje?

Gesendet von meinem Moto Z (2) mit Tapatalk
 
Najveći nedostatak krštena gcam.
Iako su stock popravili dosta, kad se zumira zamrljano je pogotovo trava i noćne fotke.

Staklo narucis sa Ali/eBay/Amazon UV 15-25$ sa aparaturom.

Sent from my JNY-LX1 using Tapatalk
 
Staklo narucis sa Ali/eBay/Amazon UV 15-25$ sa aparaturom.

Sent from my JNY-LX1 using Tapatalk[/QUOTE]


Moze link


Gesendet von meinem Mi 10 mit Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno