Šta je novo?

Koji telefon Samsung A50 ili Xiaomi 9 lite

TosaNS

Slavan
Učlanjen(a)
12.08.2010
Poruke
3,030
Poena
285
Kao što naslov kaže pitam se koji je bolji i bez bagova.

Poslato sa WAS-LX1 pomoću Tapatoka
 
Mi 9 Lite naravno.
 
Pogledajte preformanse ovog chipa meditec sto je u note 8 pro u rangu 845 snapa,a drugo cem ips ekrana ako je to neka kao mana ne vidim gde je losiji sta vise bolji je od mi 9 lite.

Sent from my SM-A805F using Tapatalk
 
Al ga lupiste zestoko,klasa iznad sa snapdragon 710?Bas smesno

Sent from my SM-A805F using Tapatalk
Kad bi znao nesto osim da procitas Antutu i GSM arenu, pa da ima smisla to sto pises :)

Sony senzor, Amoled ekran, Snapdragon chipset, Mi serija.

Samsung senzor, IPS ekran, MTK chipset, Redmi serija.

Vrlo jednostavna odluka izmedju ta dva :)
 
Druze ja znam sta pisem dobro prvo taj samsungov senzor ubija za tu klasu telefona i nista nije ispod imx 586 sta vise mozda je i bolji,kao drugo imas prave realne testove ovo je najnoviji mediatek chip i kao sto je Peca sam rekao na recenziji u rangu flagship telefona,jedino ekran eto sto ima ips a koji je jako dobar.Tako da ne pisi nesto sto nisi ni probao ni video a drzao sam oba telefona u ruci i znam sta pricam.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Mi Note serija nema veze sa Redmi Note serijom, a Mi Note 10/Pro je prehajpovan i losa kopija ionako prehajpovanog i precenjenog P30 Pro.

Nemaju sta taj senzor i MTK chipset da traze pored SD710, IMX 586 i GCam-a, nije ista klasa jednostavno. Ekran takodje.

Benchmark ne bih uzimao za ozbiljno, ima mnogo kvalitetnijih, objektivnijih i strucnijih kanala za recenzije, mada ono sto Benchmark radi nisu recenzije, vise dodju kao licni utisci, uglavnom i reklame za uredjaje.
 
Poslednja izmena:
Nemoj druze vise pisati vidim ja koliko se ti razumes,kad nesto nisi probao i video ne lupaj nesta napamet u kontekstu nema sta da trazi napisao sam ti gore lepo al dzaba ti tvrdoglav.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
^Bukvalno mislim da ne postoji niko na forumu ko toliko lupa gluposti. Ajd bar obidji ove teme oko kupovine, da se ne za*mjau**mjau**mjau**mjau* neko pa poslusa.

Sent from my P30 Pro using Tapatalk
 
Nije problem u parama pitanje sam postavio da bih znao kakav je odnos uloženo, dobijeno. Rn8 pro je odličan telefon ali pozicija kamera pozadi mi ne odgovara. Da li ovu družinu bih mogao porediti i sa Honor 9x ili je on u nekoj drugoj priči sa mi 9t pro

Poslato sa WAS-LX1 pomoću Tapatoka
 
Poslednja izmena:
Losiji i od RN8pro i od Mi 9 Lite.
 
Imam ja u kuci Mi9 Lite oko mesec dana. Kamera super, ekran AMOLED, baterija fenomenalna.

Nista ne koci niti laguje, tako da topla preporuka.

Gesendet von meinem CLT-L29 mit Tapatalk
 
Kupljen mi 9 lite ;)
1d41d191423c388c0b802d61c5a44a68.jpg


Poslato sa WAS-LX1 pomoću Tapatoka
 
Nazad
Vrh Dno