Šta je novo?

Predlog za kupovinu napajanja

zhao11253

Poštovan
Učlanjen(a)
10.07.2014
Poruke
9
Poena
51
Pozdrav svima pre svega, u poslednje vreme gledam da uzmem novo napajanje, gledao sam dosta toga pa bi mi savet mozda razresio nedoumice :D
Elem, trenutno imam krš konfiguraciju ali planiram svaki mesec da uzimam po nesto novo i da u nekom narednom periodu i sklopim novu konfiguraciju.
Prosli mesec sam kupio u Emmiju novu RX580 4gb, ali ne mogu da je koristim sa mojom trenutnom konf.(amd athlon x4 740k, 2x4 DD3 Ram) jer napajanje koje imam je Chiftec od 500W, koje je preslabo i dotrajalo(ventilator je u ocajnom stanju)
Tako da planiram sada da uzmem napajanje, i onda svaki mesec nesto novo. Neka finalna projekcija bi mi bila da idem na Ryzen 5 1600 verovatno pa bih uzimao nesto prema tome. Gledao sam KP i domace prodavnice, najvise za oko su mi zapali
Seasonic od 650W sa KP, EVGA takodje sa KP a od domacih prodavnica verovatno Sama Gold od 700w i Antec od 700w takodje. Budzet bi mi bio negde oko 8000 hiljada da kazemo. Sve sto mi predlozite pomocice, i hvala na citanju ovako dugog teksta :D
 
Ako hoces sa KP ja ti preporucujem RAIDMAX Thunder RGB Series RX-735AP-R 735W 50e kosta, Ja ga licno koristim od pocetka maja 2018 kupio sam ga u Emmiju za oko 5500 rsd na akciji, Full modularno 13,5 cm fan necuje se, Trenutno gura 1600x oc i RX580 4gb, a pre nje sam imao Radeon HD 7950 troslila je 200w, Pre par meseci sam ugradio drugaru ovo sa KP posto nema kod nas da se kupi vise.
 
Nazad
Vrh Dno