Šta je novo?

Koje slušalice (SteelSeries) sa mikrofonom za igrice

vladat1

Čuven
Učlanjen(a)
26.11.2004
Poruke
7,223
Poena
765
Moja oprema  
CPU & Cooler
NH-C12P SE14 , Ryzen 7 3800X
Matična ploča
MSI B450 Gaming plus
RAM
Kingston Fury Renegade 2 x 16 GB - 3600Mhz
GPU
GeForce GTX 1060 GAMING X 6GB
Zvuk
S.M.L.S 8A
PSU
Seasonic Focus Plus 750w 80+ platinum
Kućište
HAF 912 PLUS
Miš & tastatura
Logitech G610 , LOGITECH G403 HERO
Ostale periferije
Blue Snowball Ice
Pristup internetu
  1. Optički internet
Zdravo drugari,

neki pozanici mi nude povoljeno SteelSeries, e sada koje, jer je razlika u ceni mala

- SteelSeries 7H Usb Pro 7.1 Surround

- SteelSeries 5Hv3 Turnamet Edition

- Turtle Beach PX22 MLG Gejmer

- SteelSeries 5XB Gejmer

- SteelSeries 5Hv2 White Edition

- SteelSeries 3H Gejmer Slusalice

- SteelSeries Turtle Beach Ear Force PX21

Unapred hvala
 
Koliko veliki forum, valjda je neko imao iskustva sa SteelSeries ?

Koliko sam ja guglao izgleda da su najbolje SteelSeries 5Hv3 Gaming Headset for PC i SteelSeries 7H USB Gaming Headset with Virtual Surround 7.1 Sound
 
Poslednja izmena:
Pa zato što je to pitanje kao da si pitao dal da se upucaš u ruku, nogu ili glavu :)

Ne znam kakve su 5Hv3 ali 5Hv2, 7H i 3H sve redom su jezive slušalice, bukvalno sinonim za nekvalitet. Aj zvuk đene đene, al (ne)kvalitet mikrofona i kvarljivost su kritični. I tu govorim o originalima.
Da stvar bude još gora, zadnjih 4-5 godina su se pojavile verodostojne kineske kopije za smešne pare koje vrlo lako na oko mogu da prođu kao originali, ali sam čuo da je kvalitet zvuka na njima još jeziviji.
Tako da ako 200% nisi siguran u poreklo slušalice, najverovatnije su kineske. Uostalom te matore modele ni nisam video godinama nigde, osim na Aliju i na KP kod preprodavaca.

Za turtle beach ne znam kakve su, al kad su u ponudi sa ovim SS, verovatno su i one neka kopija.
 
Poslednja izmena:
A da li imaš neku preporuku ?
 
Koliki ti je budžet?
Meni se dopadaju npr CM MH751 ili MH752 (iste samo sa usb zvučnom), merkao sam ih za sebe. HyperX Cloud su isto odlične. To je ono što mi pada na pamet ovako na prvu loptu.
Najbolje daj neku cifru do koje si spreman da ideš, sigurno će biti predloga.
 
moras nam reci budzet,scenarij upotrebe,izvor zvuka i dal' je mikrofon apsolutno nepohodan i dal' bi razmotrio druga resenja za isti (da se kaci ili zaseban mikrofon na stolu).
 
Poslednja izmena:
Ja bih pre uzeo neke Cloud (II ili jos bolje Alpha) ili Senn GSP300, pun net utisaka o ovim modelima i uglavnom se vode kao najbolje u tom cenovnom rangu.


CM MH751 su ok ali mnogi kazu da su zvucno losije od HX Cloud/Alpha i Senn GSP300.



https://www.youtube.com/watch?v=zqyAloN2*mjau**mjau**mjau*
Ovaj drugi klip (HX Alpha) ladno forum nece dobro da postavi zbog j..b..g na kraju linka :d :d koja glupost, sunce ti, ovo mjaukanje je smorilo maksimalno.
Uglavnom, imate na kanalu i review za Alpha sluske.

To je YT kanal Aiba sa foruma, ni njega nisu bas odusevile te CM.
 
Poslednja izmena:
CM Cloud je isto sto i ove Zeus samo je Redragon manje love.
 
Poslednja izmena:
Poslednja izmena:
Ma nisam rekao da su lose nego da mnogi kazu da ima boljih u tom rangu ili za malo vise novca, ne svidja mi se to sto kazu da CM zvuce nekako tanko. A prakticno sve te sluske su veoma udobne.
 
nemam neku cifru. Uvek idem na najbolje za te pare (šta se najviše isplati). Trebaju mi za igrice i Diskord. Hvala vam na ovim savetima, sada samo da mi pomognete pri odluci.
 
Nije bas laka odluka izmedju HX Cloud Alpha i GSP 300, idealno bi bilo kada bi mogao da proba oba modela ali to je verovatno nemoguce u SRB.
Nekima vise odgovaraju HX, nekima Senn slusalice (zvucno) a i udobnost varira, u zavisnosti od gabarita glava i usiju :) Ono sto je sigurno je da GSP 300 imaju malo bolji mikrofon, sve ostalo moze da se svede na subjektivne utiske.

$99 Gaming Headset Showdown: HyperX Cloud Alpha VS Sennheiser GSP 300


 
Da li neko može da postavi ovde onu temu gde je neki član kupio slušlice iz Kine i zamenio zvučnike NAD drajverima ?
 
Hvala @hsv.stoned
 
Poslednja izmena:
pa to kazem,treba sad da nadjem dobre odgovarajuce drajvere...dobra stvar je sto su 40mm i sto se lako dolazi do njih i menja (4 srafa i lem samo).posto je pojacalo jako i izolacija sasvim okej cak da se razmisli i on nekim malo manje osetljivim,da se izvuku sto bolji srednji...ali nemam pojma koje i kakve drajvere da trazim.
 
Poslednja izmena:
Prezirem Red Dragon i te kung fu brendove, ali ako su te H510 derivat Takstar Pro 80 (kao i HyperX Cloud) kao što deluje da jesu, onda za tih 7000din koliko koštaju nemaš šta dalje da tražiš.
 
pa to kazem,treba sad da nadjem dobre odgovarajuce drajvere...dobra stvar je sto su 40mm i sto se lako dolazi do njih i menja (4 srafa i lem samo).posto je pojacalo jako i izolacija sasvim okej cak da se razmisli i on nekim malo manje osetljivim,da se izvuku sto bolji srednji...ali nemam pojma koje i kakve drajvere da trazim.

Pitaj članana @ivanhoe


Prezirem Red Dragon i te kung fu brendove, ali ako su te H510 derivat Takstar Pro 80 (kao i HyperX Cloud) kao što deluje da jesu, onda za tih 7000din koliko koštaju nemaš šta dalje da tražiš.

Ja sam ih našao kod nas za 6.000,00
 
Nazad
Vrh Dno