Šta je novo?

Monitor do 500 evra?

lzrbbc

Poštovan
Učlanjen(a)
30.11.2015
Poruke
0
Poena
50
Slabo se razumem u monitore. Zeleo bih da kupim neki do 400, 500 evra pa me interesuje da mi neko da savet za brend, model, velicinu, karakteristike... Hvala unapred.
 
LG GL850. Malo probija budzet ali....

Poslato sa LYA-L29 pomoću Tapatoka
 
Ako ne planiras neki upgrade, nema potrebe da dajes vise od 200-250e.

Poslato sa LYA-L29 pomoću Tapatoka
 
LG GL850. Malo probija budzet ali....

Poslato sa LYA-L29 pomoću Tapatoka
Najbolji monitor do ~500e bez dileme, uzimam ga za nekoliko meseci kad se stabilizuju cene i postane dostupan redovno, sada je out of stock i po stranim sajtovima, razgrabljuje se.

Kod nas bi trebalo da stigne posle nove godine.
 
Licno sam koristio HP omen 25".. Mozda nije najkompletnija ponuda, ali ja sam bio prijatno iznenadjen performansama. Oko 29k je. Lepo izgleda, kvalitetne je izrade, 144hz, 1ms, tn panel..



Poslato sa LYA-L29 pomoću Tapatoka
 
Zasto ne uzmes onda neki 4K TV od 55"? :)
 
Ako ti treba za filmove, jer iskreno nema gaming masinu, najbolji izbor je TV, kao sto kaze Ivan.
 
Hvala jos jednom svima. Najverovatnije je odluka pala na LG GL850. Ono sto me interesuje je gde mogu da ga kupim ako nije u Srbiji? Ili kada i gde stize ako uopste stize u Srbiju?
 
Cekam i ja. Pre 10 dana nije bio dobavljiv.
Dobar izbor.

Poslato sa LYA-L29 pomoću Tapatoka
 
Uuu fin predlog. Hvala

Poslato sa LYA-L29 pomoću Tapatoka
 
Šteta što nema Pixio PX7 Prime kod nas. Drugar ga pazario za 300e na black friday.
 
Ima ih na Amazon UK, merkam ovaj model. [emoji4]
 
Da ne otvaram novu temu, hteo bih da uzmem neki 32 inch 4k monitor, mislio sam da bude ips ekran, gledacu filmove/serije na njemu, a takodje bih povezao i set top box i pratio tv, pomalo bih se i igrao, ali nista zahtevno (to bi bilo u fhd jer imam rx 580). Dakle 60Hz mi je ok.
E sad najbitnija stvar mi je da monitor ima daljinski, mozda glup zahtev, ali sta cu, da ne bih manuelno svaki cas morao da menjam izvor signala.
LG 43UD79 bi zadovoljio moje kriterijume da je manja dijagonala i cena
Budzet je oko 400 eura
 
Poslednja izmena:
Pa tebi onda više pajsuje dobar TV set.
 
Poslednja izmena:
Probao sam sony 40 inca tv koji imam, ima va panel, do duse fhd, i prevelika mi je dijagonala, moram dosta da pomeram vrat kada sam ispred, na stranu pikseli i rezolucija.
Ne zurim nigde, hteo sam da vidim samo da li je neko negde primetio monitore sa daljincem kao taj lg, posto je retko nevedeno u specifikacijama pa jedino ako se pogleda neki review moze da se i to sazna.
Ako negde vidite neki model, setite se ove teme. :)
 
zaista te ne prozivam,pitam iz ciste znatizelje,koristio sam i multimonitor setape i nemam nikakvih problema sa vratom tolike godine,zaista me zanima kako moras previse vrat da pomeras.jel' kad citas ili radis sa tekstom?znas da ne moras da koristis ceo monitor za jedan prozor,npr na 40" 4k uobicajeno drzim dva taba sa tekstom jedan do drugog,cak najcesce drzim tipa pdf na pola,gornja desna cetvrtina je tekst koji unosim a donja leva cetvrtina neki video ili nesto levo i ovo je prvi scenarij koji mi je pao na pamet,moze bezbroj da se smisli...

ako je do huda u igrama,vecina moze da se prepozicionira.preko toga zaista mi ne pada nista na pamet...
 
Probao sam samo par sati sinoc i jutros na tv-u, surfing u glavnom.
Obzirom da inace koristim monitor od 22 inca ovo mi je bio ogroman skok u svakom pogledu, sve je stvar navike, verujem da bih se vremenom navikao i prilagodio.
U pravu si, nisam podelio ekran.
Misljenja sam da bi mi 32 bilo idealno, ali ostavljam i opciju za vecu dijagonalu.
 
Nazad
Vrh Dno