Šta je novo?

Telefon uz ugovor

Bojanboki

Cenjen
Učlanjen(a)
16.01.2013
Poruke
150
Poena
195
Moja oprema  
CPU & Cooler
i3-10100f
Matična ploča
Gigabyte h410
RAM
Corsair Vengeance 2x8gb
GPU
RX 6600 Sapphire pulse
Mobilni telefon
tcl plex
Pristup internetu
  1. Optički internet
Koji telefon uzeti uz mts ugovor?
Generalno nisam zahtevan korisnik i telefoni se dugo zadrze kod mene, trenutno imam skoro 4 godine star huawei p9 lite ali mu je otisla baterija tako da mora da se menja.
paket mi je omorika 1 tako da su mi trenutne opcije:
redmi note 8t - za 1 din
tcl plex - za 6k
ili pak ima neki bolji dil?
Ne znam kakav je sistem na tcl-u ipak im je prvi telefon tako da sam blizi xiaomi-u.
 
8t

TCL ne bih uzimao bas zbog gore navedenog razloga
 
Ima u E I WW uz ugovor pa bih tamo uzeo
 
Doplata u mts-u za A3 je 12000, sto je obzirom na cenu novog po meni previse. 8t je otpao jer sam potpisao za box paket pa sam telefon morao uzeti bas u MTS poslovnici. Narucio sam tcl plex uz doplatu od 6k, sutra stize pa javljam prve utiske.
 
Ma, bićeš zadovoljan fonom. Generalno, nema više njesra fonova. Svaki iole ozbiljniji fon ima može da posluži za 95% stvari. E sad, što smo mi na forumu grupa razmaženih persona je druga priča. Moja žena ima Redmi 7. Hteo sam skoro da joj uzmem Mi 9SE. Nije htela ni da čuje. Prezadovoljna svojim fonom. Ja da sam na njenom mestu, polupao bi ga odavno.
 
Ma, bićeš zadovoljan fonom. Generalno, nema više njesra fonova. Svaki iole ozbiljniji fon ima može da posluži za 95% stvari. E sad, što smo mi na forumu grupa razmaženih persona je druga priča. Moja žena ima Redmi 7. Hteo sam skoro da joj uzmem Mi 9SE. Nije htela ni da čuje. Prezadovoljna svojim fonom. Ja da sam na njenom mestu, polupao bi ga odavno.

Mi 9SE. jedini od zaomi sto lici na fon , pogotovo za zensko
 
Nazad
Vrh Dno