Šta je novo?

HDD rack

Sta meni znaci c ako nemam usb-c, onda mi treba adapter a treba mi za HDD i eventualno ako se nekada ubaci ssd, ali mi je prvenstveno za arhivu.

Kakav je ovaj S-BOX HDC-2562, da li je losiji od LC Power
 
uzmes c na a kabal i zavrsis pricu,ako ga vec nemas po kuci.ostale varijante (mikro na a,b,mini b itd) ces 30 puta teze da nadjes kad ti ustreba,a c postaje sve zastupljeniji.sve to radi isto,nema nekih razlika.jedino da se otvoris za puno dock resenje sa podrskom i za 3,5" i 2,5",u svakom drugom slucaju ovakvo sa usb c jedino ima nekog smisla.
 
Poslednja izmena:
Sve je to lepo, ima ga 2.900 din, nemam potrebu za takvom manipulacijom hdd-ova, Treba mi za povremeni backup necega novog da dodas svremean na vreme na tom eksternom a da mogu da ga jednostavno povezem na laptop-PC.
 
Koji je najjeftiniji 2.5" rack koji ima usb type c konektor? Postoji li neki oko 1000 din? Ne uspevam da nađem.
Oko 1000 din ih ima koliko hoćeš (lc power, gembird...) ali teško je izguglati kakav kabl i konektor koriste, koliko vidim uglavnom je to onaj glupi, dupli micro-b superspeed.
Ima lc power LC-25U3 sa type c ali on je 2400 din što mi je suludo davati toliku razliku samo zbog pišljivog konektura, a svi ti uređaji mi izgledaju istog kvaliteta i mogućnosti.

I na koju foru je ovo usb 3.0 kabl i protok, kad koliko vidim na slici je običan micro usb koji koliko znam podržava samo usb 2.0?

https://www.tehnomanija.rs/it-shop/hdd-rack/sbox-kuciste-za-eksterni-hdd-hdc-2562-r.html
 
Nazad
Vrh Dno